Перейти до змісту

ШАРАШКІНА КОНТОРА "ITEX"


bigman7

Рекомендовані повідомлення

Пішов працювати на цю фірму сказали шо офіційно оформляють зарплата не велика 200$, пропрацював 3 міс з них 2 міс зарплати небачив і кінці кінців дали 1110 грн і офіційно неоформляли. Сайт контори http://itex.com.ua/.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 63
  • Створено
  • Остання відповідь

ты за 3 мес не заметил что тебя не оформили официально?

приміщення досаф 3 поверх, а незамітив того шо документи всі віддав бухгалтеру

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Може ти не все розказуєш, може ти там нашкодив комусь добряче?

Хотілось би почути і другу сторону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все не розкажу, клієнтів нехочу світити, а хто сумнівається то попробуй на практиці а потім поділешся враженями!!!!

якшо сильно цікавить вся суть можу розказати за пивом. :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На пиво всім вибратись не вийде (не влаштовувати ж бордовку спецом, шоб почути твою історію). Але раз уже звинувачуєш контору в чомусь, то будь добрий, розказуй деталі, а то виглядає просто як наклеп...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приміщення досаф 3 поверх

ты ж работаешь вроде как в :"магазин модуль на винниченка біля кафе буратіно старого"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На пиво всім вибратись не вийде (не влаштовувати ж бордовку спецом, шоб почути твою історію). Але раз уже звинувачуєш контору в чомусь, то будь добрий, розказуй деталі, а то виглядає просто як наклеп...

просто нічого небуває, а нерозказую бо є нюансів багато і писати про них до і трохи, короче кажучи кинули мене і це саме главне якім способом це вже нюанси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в тебе в житті така ж манера спілкування, як і тут? Якщо так, то не дивно, що тебе поперли з тої кантори!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в тебе в житті така ж манера спілкування, як і тут? Якщо так, то не дивно, що тебе поперли з тої кантори!

Непонятный смысл этого топикстартера, суть сводится к тому, что бы очернить фирму или как? Человек 3 месяца ходил на работу, выполнял свои служебные обязанности, общался с коллективом, с руководством, и вот через квартал времени понял, что его развели? Не верю… что то здесь не пляшет… Да ешё какие то туманные отговорки по конкретике, мол нюансов много и прочее… Если можно, просветитите, в чём именно заключалась работа?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в тебе в житті така ж манера спілкування, як і тут? Якщо так, то не дивно, що тебе поперли з тої кантори!

Непонятный смысл этого топикстартера, суть сводится к тому, что бы очернить фирму или как? Человек 3 месяца ходил на работу, выполнял свои служебные обязанности, общался с коллективом, с руководством, и вот через квартал времени понял, что его развели? Не верю… что то здесь не пляшет… Да ешё какие то туманные отговорки по конкретике, мол нюансов много и прочее… Если можно, просветитите, в чём именно заключалась работа?

А я знаю всю эту ситуацию, и вот что скажу вам, господа, фирма - кидалово!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в тебе в житті така ж манера спілкування, як і тут? Якщо так, то не дивно, що тебе поперли з тої кантори!

Непонятный смысл этого топикстартера, суть сводится к тому, что бы очернить фирму или как? Человек 3 месяца ходил на работу, выполнял свои служебные обязанности, общался с коллективом, с руководством, и вот через квартал времени понял, что его развели? Не верю… что то здесь не пляшет… Да ешё какие то туманные отговорки по конкретике, мол нюансов много и прочее… Если можно, просветитите, в чём именно заключалась работа?

А я знаю всю эту ситуацию, и вот что скажу вам, господа, фирма - кидалово!!!

невсі сліпі, дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня!!!

До цієї переписки хочеться додати лише одне: Відгуки про роботу організації(негативні чи позитивні) потрібно вислуховувати від клієнтів, а не від бувших ображених працівників, яких ВИГНАЛИ....Людей, робота яких влаштовує керівництво, НЕ ВИГАНЯЮТЬ!!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я знаю всю эту ситуацию, и вот что скажу вам, господа, фирма - кидалово!!!

людина щойно зареєструвалася і одразу пише "да, фірма кідалово"?

щось все більше вірю що чувака вигнали через те що не справлявся/вркав щось/бухав/прогулював і він вирішив "відомстить"

щось так його пости і пости його клона тим кричать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну чому відразу на ТСа напосілися, наскільки я знаю в аутсорсингових компаніях така процедура вважається майже стандартом: наймають студентів які шукають роботу, ті працюють скільки можуть без зп ,а потім звільняються. Знаю дуже серйозні контори з ім"ям які чинять аналогічно. В цій ситуації не треба бути лохом і проявляти надмірну лояльність, працюємо все таки за зарплату, а не просто так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оце, мля, резонансна тємка....:rolleyes:

20 человек читают эту тему

13 пользователей, 7 гостей, 0 скрытых пользователей

  1. speaker,
  2. vampirich,
  3. Yava,
  4. yurk0,
  5. METALIST,
  6. bigman7,
  7. Rock,
  8. DELLyxa,
  9. Alukard,
  10. ThinkMaster,
  11. Da_Vin4i,
  12. PR-Nick ,
  13. erica

..та багато є неадекватних фірмочок, підприємців....

так само, як і багацько неадекватних працівників, ну і взагалі людей...

це вічна "гра", яка чомусь чим далі, тим актуальніша..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, ещё одно важное уточнение: топикстартер понял, что его кинули, и САМ пошел в отдел кадров за трудовой книжкой, или всё таки его попросили очистить помещение? Если вариант второй, то тему можно спокойно закрывать, как оффтоп на ветке «работа»

А по поводу резонансности, это естественно, если человек открыто обвиняет фирму в кидалове, но скрывает подробности этого дела, то возникает вопрос: почему ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як вам не соромно!!

Чувак добросовісно працював майже 3 місяці, а його в решті надули, нажилися на ньому і наживуться на іншому, а ви ще його... валите!!!!

ЕХ!!

Він попереджає про таку файну фірму, яка обдурює людей!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не соромно тому що аргумент "фірма кака, мене кинула, але не буду розказувати як і чому" щось ніфіка не переконливий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[quote name='yurk0' date='21 мая 2010 - 16:12Если внимательно перечитать посты, можно заметить, что никто никого не валит, задаются лишь элементарные вопросы, на которые ответов пока нет, что бы ситуация более менее прояснилась. Да и запутанно как то, как можно проработать два месяца на одних обещаниях зарплаты? Чем они обосновывали задержку выплат? Дык я б через три дня просрочки зарплаты уже сваливал оттуда, если, ествественно, нет уважительной причины задержки, а сдесь добросовестно целый квартал??? Возможно эта фирма и кидалово, но виноват сам топикстартер…' timestamp=

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як вам не соромно!!

Чувак добросовісно працював майже 3 місяці, а його в решті надули, нажилися на ньому і наживуться на іншому, а ви ще його... валите!!!!

ЕХ!!

Він попереджає про таку файну фірму, яка обдурює людей!!!!!

"Чуваку" дали розрахунок, за мінусом вартості нового корпусу для клієнта (оскільки клієнтський він розбив). До речі, старий, побитий разом з БЖ "чуваку" "файна фірма" віддала....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...