Перейти до змісту

Як вмонтувати 3g модем в Samsung N140


Рекомендовані повідомлення

Маю Samsung N140 під батарейою є місце ніби то під сімку, нетбук без 3g модема поставлявся. Через деякий час виходить гарантія і хочеться удосконалити нетбук, а саме якось пристосувати в середину 3g модем. Мож хтось вже таке робив, мож десь бачив, мож хтось таке робить буду дуже вдячний за інформацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий собі впаював bluetooth, на платі були нерозпаяні usb-порти, туди і прапаяв...головне щоб місце було...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий собі впаював bluetooth, на платі були нерозпаяні usb-порти, туди і прапаяв...головне щоб місце було...

Але ж в n 140 синій зуб вбудований, досить непоганий! Навіщо йому було 2? Чи може він не в таку модлель паяв?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо розібрати ноут і глянути де є вільне місце то можна туди присобачити ZTE МF100 (припаяти до ЮСБ) але з заміною сімки будуть проблеми)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на сайті самсунга http://www.samsung.com/ru/consumer/detail/productPreviewRead.do?model_cd=NP-N140-KA03RU&group=computers-peripherals&type=notebooks&subtype=n-series&subsubtype= пише що 3g там опціонально, цікавить чи там є вільний розєм, чи потрібно жертвівіти вайфаєм?

нарив в неті фотку МП

post-6346-1272956432,48_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене такий самий нетбук і також замислювався над встановленням в нього модема. До нього треба прикупить тримач сім карти як в NC10, напаяти розєм ну сам модем в нього встатить. Але на разі мені хватає зовнішнього модема :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роз"єм напаяти то фігня. а ви впевнені, шо той роз"єм там далі розведений і не хватає лише конектора? :) Я от не впевнений

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю Samsung N140 під батарейою є місце ніби то під сімку, нетбук без 3g модема поставлявся. Через деякий час виходить гарантія і хочеться удосконалити нетбук, а саме якось пристосувати в середину 3g модем. Мож хтось вже таке робив, мож десь бачив, мож хтось таке робить буду дуже вдячний за інформацію.

звоніть на 0993511350 покажу як працює Intertelecom inside в Dell D 520

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все є

коли краще розгледів фотку то згідний з mix_forever -не факт що стане! гемаройно це в цій модельці. для реалізації повноцінного 3G інету потрібний повноцінний mini PCI і антенна підготовка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто зробити можна але з втратою вайфая?

судячи по фотці там вайфай половина стандартного - так що тяжко буде знайти такий модем 3g... але?!....як знати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цитита з форуму: "Модем mini-PCI-e ($30 ebay) разъем на плате разведен, но не распаян.

В спецификации mini-PCI-e шесть ног отведены под контакты sim или ruim, они выведены на разъем платы держателя sim, этот разъем также на плате разведен, но не распаян.

держателей сим много разных ($3 ebay), но конкретно для SAMSA не видел, а платка держателя должна выполнять главным образом механическую функцию "

питання? навіщо заморочуватися з eBay коли таких готових модемів без Sim - вагон можна знайти і в Луцьку ,якщо потрібно під UMTS то можна постаратися знайти і такі...

тут ситуація не з самим модемом-а його конкретною інсталяцією в ваш нетбук

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цитита з форуму: "Модем mini-PCI-e ($30 ebay) разъем на плате разведен, но не распаян.

В спецификации mini-PCI-e шесть ног отведены под контакты sim или ruim, они выведены на разъем платы держателя sim, этот разъем также на плате разведен, но не распаян.

держателей сим много разных ($3 ebay), но конкретно для SAMSA не видел, а платка держателя должна выполнять главным образом механическую функцию "

питання? навіщо заморочуватися з eBay коли таких готових модемів без Sim - вагон можна знайти і в Луцьку ,якщо потрібно під UMTS то можна постаратися знайти і такі...

тут ситуація не з самим модемом-а його конкретною інсталяцією в ваш нетбук

Так не стоїть питання що суто треба туди сімки пихати! Я так думаю що можна виколупати саму пісіайну платку з нователа Ю720

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так не стоїть питання що суто треба туди сімки пихати! Я так думаю що можна виколупати саму пісіайну платку з нователа Ю720

справа втім,що пісіайна платка з нователа U720 рівно в 2 рази більша ніж ваш WIFI( судячи з фото)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так не стоїть питання що суто треба туди сімки пихати! Я так думаю що можна виколупати саму пісіайну платку з нователа Ю720

справа втім,що пісіайна платка з нователа U720 рівно в 2 рази більша ніж ваш WIFI( судячи з фото)

сорі - вдвічі довша

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...