Перейти до змісту

Шукаю однодумців!


Гість Bogdan

Рекомендовані повідомлення

Шукаю однодумців - шукаю людей які шарять у веб-дизайні, кодингу і тд. Мало того це повинні бути люди котрі хочуть займатись цим надалі. Ви запитаєте навіщо це мені? - Відповідь: хочу зробити власний веб-проект ну і взагалі займатись цим у житті...Але сам в полі - не воїн!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукаю однодумців - шукаю людей які шарять у веб-дизайні, кодингу і тд. Мало того це повинні бути люди котрі хочуть займатись цим надалі. Ви запитаєте навіщо це мені? - Відповідь: хочу зробити власний веб-проект ну і взагалі займатись цим у житті...Але сам в полі - не воїн!

1. Раніше думав так про програмування! Я спав і думав про прогу яку мені сказали зробити! (казали мені її зробити у школі олімпійского резерву з програмування!) Задачі важкі були, але я їх робив! В мене виходило, і я возомнив себе кул хацкером! ну взявся за розробку гри і шо? А нічого!!! Гра гівно час втрачений, розпач і тд і тп.

Висновок: Перший блін комом!

2. Через пів року поступив навчатись на програміста. Навчання не подобалось там всі ламакі! є навіть такі які вперше побачили комп!!!!!

Висновок: Підтримки не чекай! Бери її сам! Шукай однодумців і працюй, а головне вчись!

3. Пройшов ше час і я глянув на гру яку починав робити (в розділі першому) і подумав шо це не так і погано! Але дороблювати її не хочу бо тупо!

Висновок: Якщо почав проект роби до кінця!

Якщо треба допомога звертайсь. Чим зможу допоможу! Просто подобаються такі ідеї, але вони можуть перетворитися тільки на слова... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти спочатку найди чілавєка якій бабло забашляє за те шо ти напрограмуєш :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я займаюся програмуванням, пишу на Delphi та С++, маю вже нормальні програмульки! В перспективі подальшого наукового розвитку опанування програмок по веб-дизайну (стандартні продукти - знаю).

Опиши детальніше шо хочеш робити, може зацікавлюся!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти спочатку найди чілавєка якій бабло забашляє за те шо ти напрограмуєш :-)

Нє тут я не згідний!!! Часто проекти який задумала некомерційна група авторів в подальшому стають Шедеврами! Для прикладу знову візьму проект повязаний з іграми. Космічні Рейнджери! Ця гра стала шедевром!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я займаюся програмуванням, пишу на Delphi та С++, маю вже нормальні програмульки! В перспективі подальшого наукового розвитку опанування програмок по веб-дизайну (стандартні продукти - знаю).

Опиши детальніше шо хочеш робити, може зацікавлюся!

- Маю на меті зробити власний веб-проект. Це має бути онлайн журнал (щось типу: render.ru) тільки по 2D графіці. Звісно що проект має бути комерційним. На даний момет проект на стадії розробки, але сам такого незробиш (зайдіть на render.ru і зрозумієте чому!). Є ще декілька ідей, але ця мені найбільше подобається, тому її і розвиваю...

Кажу зразу я не гаманець з купою зелених, а тому не шукаю роботяг для цього проекту які б його зробили, забрали свої гроші і сказали "папа", я шукаю людей-однодумців для справжньої команди де всі були б на рівних і кожен робив свою роботу!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

забий, тєму ф топку, шукай на теренах інтернета а не нашого села, має бути віддача а смутний проект без перспектив прямих тобі продвігати ніхто не буде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю на цьому буде все, хто що міг те сказав...Всім спасибі! Якщо хтось дійсно зацікавився тим що було сказано вище - стукайте: 201-077-908.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...