Перейти до змісту

З дачного будинка - житловий


01luchanyn

Рекомендовані повідомлення

Маю приватизовану земельну ділянку (дача). Є Державний акт на право власності на земельну ділянку.

Цільове призначення – для ведення садівництва. Добудовую хатинку. Світло є, також є можливість

підвести газ.(На сусідніх лініях газ проведений). Хотілося б зробити з дачі повноцінне житло.

1.Чи є можливість змінити цільове призначення ділянки з «Для ведення садівництва»

на «Для будівництва житлового будинку, госп.будівель і споруд»?

2.Які кроки треба зробити для цього?

3.Які вимоги?

4.Що це буде по фінансах?

Наперед дякую .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз не має часу писати напишу коротко. Пишу зразу цим не займаюсь так шо не нагружати

1. Робиш місто будівне обгрунтування (700-1000 дол.) Тобіш робиш ділянку під будівництво! Може хтось і дешевше робить МБО напишіть також цікавить!!!

2. Потім робиш проект на хату тільки архітектуру це, що треба по мініму (фасади, плани, розріз і генплан) (300-800 дол.) - від площі і складності будівлі.

3. Погоджуєш в архітектора (до якого відноситься твоя ділянка)район, область. Ну і помоєму ще в пожежників треба.

4. Зараз є дуже багато нюансів :-)

Якщо щось збрехав сильно не копайте, я не архітектор я електрик :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не лякайте людину своїми захмарними цінами в доларах. за такі гроші можна поміняти цільове, а потім і назад до початкового. і так раза два.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю приватизовану земельну ділянку (дача). Є Державний акт на право власності на земельну ділянку.

Цільове призначення – для ведення садівництва. Добудовую хатинку. Світло є, також є можливість

підвести газ.(На сусідніх лініях газ проведений). Хотілося б зробити з дачі повноцінне житло.

1.Чи є можливість змінити цільове призначення ділянки з «Для ведення садівництва»

на «Для будівництва житлового будинку, госп.будівель і споруд»?

теоретично - так, але, як кажуть, "є ньюанси" :) Щодо них тре звертатись в земвідділ, в чийому підпорядкуванні дана земля.

2.Які кроки треба зробити для цього?

Див. попередній пункт, а також варто походити по зем.фірмах, попитати...

3.Які вимоги?

Насамперед - законодавство курити :) але то мало поможе. ) вище шось троха писали, але на цифри не варто орієнтуватись.

4.Що це буде по фінансах?

Див. попередній пункт. Якщо коротко - ХЗ. :)

ПС. В мене самого схожа ситуація, але дача певно далі ніж у Вас - в мене газу немає :) Є теж думка перевести... Короче, першим пунктом тре' з сільським головою погодити своє бажання - отримати відповідне рішення сільради блаблабла... А далі вже від того рішення "плясати" - робити проекти землеустрою на зміну цільового призначення.

Але! Якщо земля приватизована і не має наміру займатись її продажом найближчі пару-п'ять-десяток років, то не варто морочити голову і викидати гроші на проекти, їх погодження і, відповідно, хабарі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не лякайте людину своїми захмарними цінами в доларах. за такі гроші можна поміняти цільове, а потім і назад до початкового. і так раза два.

Я не лякаю! Якщо знаєш реальніші ціни то поправ мене.

Маючи зв'язки можна і безкоштовно зробити. Вот так :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не лякайте людину своїми захмарними цінами в доларах. за такі гроші можна поміняти цільове, а потім і назад до початкового. і так раза два.

Я не лякаю! Якщо знаєш реальніші ціни то поправ мене.

Маючи зв'язки можна і безкоштовно зробити. Вот так :rolleyes:

якраз лякаєте, бо явно у цінах не орієнтуєтесь.

безкоштовно?! :blink: не смішіть. процедура передбачає платежі, які є обов"язковими для ВСІХ, зокрема реєстрація права власності

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

В мене також виникла потреба зміни цільового призначення ділянки, оскільки не можна приписатись в будинку, розташованому в дачному масиві, також не можна взяти кредит під заставу такого будинку. В держ структурах пояснили, що цільове призначення можна поміняти лише тоді, коли дачний масив отримає статус житлового (масив індивідуальної житлової забудови)! а для цього потрібно:

- щоб в правилах використання та забудови території міста було передбачено, що Ваше садово-городне товариство можна переводити у масиви індивідуальної житлової забудови.

- щоб на масиві були всі умови для норм життя (газ, світло, вода, дороги відповідної ширини і т.д)

- щоб назбиралося хоча б 90% бажаючих (дачників) для такого переводу

- щоб питання було узгоджене на загальних зборах членів садового товариства або на зборах частини дачників, земельні ділянки яких знаходяться поруч.

Після цього голова від імені товариства звертається з протоколом зборів до міської ради. У разі одержання дозволу, товариство має розробити детальний план території (він включає, план рельєфу, профіль доріг, червоних ліній, план інженерних мереж – електро- й газопостачання, має бути передбачено об’єкти інфраструктури тощо).

Певні обмеження стосуються лише складних в інженерному відношенні територій (зсувонебезпечних ділянок, та там, де є загроза підтоплень.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене також виникла потреба зміни цільового призначення ділянки, оскільки не можна приписатись в будинку, розташованому в дачному масиві, також не можна взяти кредит під заставу такого будинку. В держ структурах пояснили, що цільове призначення можна поміняти лише тоді, коли дачний масив отримає статус житлового (масив індивідуальної житлової забудови)! а для цього потрібно:

- щоб в правилах використання та забудови території міста було передбачено, що Ваше садово-городне товариство можна переводити у масиви індивідуальної житлової забудови.

- щоб на масиві були всі умови для норм життя (газ, світло, вода, дороги відповідної ширини і т.д)

- щоб назбиралося хоча б 90% бажаючих (дачників) для такого переводу

- щоб питання було узгоджене на загальних зборах членів садового товариства або на зборах частини дачників, земельні ділянки яких знаходяться поруч.

Після цього голова від імені товариства звертається з протоколом зборів до міської ради. У разі одержання дозволу, товариство має розробити детальний план території (він включає, план рельєфу, профіль доріг, червоних ліній, план інженерних мереж – електро- й газопостачання, має бути передбачено об’єкти інфраструктури тощо).

Певні обмеження стосуються лише складних в інженерному відношенні територій (зсувонебезпечних ділянок, та там, де є загроза підтоплень.)

Н-да?! Задачка. Щоб виконати всі ці вимоги - нереально. А Ваша думка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вище описано як воно має бути. Але, в ниншніх умовах, цю схему можна обійти за допомогою впливових знайомих та фінансового впливу...

Все залежить від ступеню розвитку дачного масиву, сусідів і саме головне - наявності Вашого бажання досягнути своєї мети.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...