Перейти до змісту

Полювання на колишню / Охотник за головами / The Bounty Hunter (2010)


fantazy

Рекомендовані повідомлення

Полювання на колишню / Охотник за головами / The Bounty Hunter (2010)

19.jpg

Жанр: боевик, комедия, мелодрама

Країна: США

Режисер: Энди Теннант

У ролях: Дженнифер Энистон, Джерард Батлер, Джио Перез, Джоэль Гарлэнд, Джейсон Колотурос, Мэтт Мэллой, Джейсон Судейкис, Адам Роуз, Кристин Барански, Дориан Миссик

Сюжет / опис фільму: Главный герой — Майло, бывший полицейский, а теперь охотник за головами, занимающийся розыском беглых преступников. Он получает задание найти и отправить в тюрьму журналистку Николь, сбежавшую из-под залога. Ирония ситуации в том, что Николь — бывшая жена Майло.

IMDB: 5,0 (3,557) 185.jpg233.png

Особиста оцінка: ще не дивився

Тривалість: 01:46:05

Розмір файлу: 1.99 Гб

Якість відео: DVDRip

Відео: кодек: XviD, розмір кадру: 720х304, бітрейт: 1903 кб/с

Аудіо #1: мова: українська, переклад: дубльований (дубляж), аудіокодек: AC3 5.1, бітрейт аудіо: 384 кб/с |Лицензия|

Аудіо #2: мова: російська, переклад: дубльований (дубляж), аудіокодек: AC3 5.1, бітрейт аудіо: 384 кб/с |Лицензия|

Реліз-група: 100.gif

Скріншоти:

post-541-1270893922,08_thumb.jpg post-541-1270893929,62_thumb.jpg post-541-1270893937,8_thumb.jpg post-541-1270893943,91_thumb.jpg

При 5 плюсиках заливаю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви вже взагалі подуріли на тих плюсиках. Всі сваряться. В коментарях написати +1 легко, а добавити +1 в репутацію важко?!

Взагалі приємніше якось залити фільм і отримати декілька плюсів. Просто захочеться другий раз знов щось зробити.

Це ВІРТУАЛЬНІ ПЛЮСИ. Чи може ви забули? 0_0

І тут я не випрошую плюсів. Випрошувати можна в інших темах (Про кармадрочерів чи ще десь), тут я просто поставив умову.

Не подобається - не плюсуйте.

P.S. Чи вам приємно проробити певну роботу з оформлення теми, залити фільм і не побачити ні одного коментаря на рахунок фільма (що в нас на форумі завжди), і не побачити ні одного + в репутацію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені сподобалось! Є смішні моменти. А кінець взагалі класний, неочікуваний. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені сподобалось! Є смішні моменти. А кінець взагалі класний, неочікуваний. :)

:_09:

Може ти до кінця не докачав? :_36:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) :) :)

Мені було неочікувано, що він 1) заведе її в участок; 2) сам здасться за грати.

Я не знаю, може ви і знали це ще з початку фільму. Мені це було неочікувано-приємно. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) :) :)

Мені було неочікувано, що він 1) заведе її в участок; 2) сам здасться за грати.

Я не знаю, може ви і знали це ще з початку фільму. Мені це було неочікувано-приємно. :)

Десь місяця 2 тому скачував "Малышка на миллион долларов" в хорошій якості з торенс.ру

Так в третьому по рахунку пості один геній теж розказав про фінал. Ти б почитав відгуки на його пост - дуже яскраві та мальовничі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, до речі, думав чи написати чи нє.

Але потім думаю.. це же не торрентс.ру. Хто хотів - вже скачав. Інші скачають з фтп, не знаючи навіть про цю тему. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО за спойлери треба в баньку відправляти. або попереджати про спойлер. бо чесно це трохи дратує. модератори, ау! як така ідея? :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО за спойлери треба в баньку відправляти. або попереджати про спойлер. бо чесно це трохи дратує. модератори, ау! як така ідея? :rolleyes:

Про які спойлери йде мова? Бо я щось їх тут не помітив ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для внесення ясності

Спо́йлер (від англ. spoil - псувати) — інформація про книгу, фільм, музичний альбом, тощо, яка розкриває сюжет ще до особистого ознайомлення з предметом уваги і тому може зіпсувати враження від твору.

ось де

Мені було неочікувано, що він 1) заведе її в участок; 2) сам здасться за грати.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді сорі, бо я подумав, що йдеться про спойлер як можливість приховувати деякий текст згортаючи його

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді сорі, бо я подумав, що йдеться про спойлер як можливість приховувати деякий текст згортаючи його

доречі, це гарний варіант для приховування спойлерів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО за спойлери треба в баньку відправляти. або попереджати про спойлер. бо чесно це трохи дратує. модератори, ау! як така ідея? :rolleyes:

може за флуд, який не стосується цього фільму будем в баньку? а?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fantazy, де мені пропонуєш писати за те, що в твому повідомленні спойлер? на заборі?

я висловив свою думку. якшо модери прислухаються і внесуть зміни до правил стосовно спойлерів - добре, ні - так тому і бути. повторюсь я проти спойлерів і вважаю, що за це треба банити, адже це в певній мірі неповага до інших користувачів. ти постиш фільм і сам же спойлером ламаєш весь кайф від перегляду, розкривши фінал фільму

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...