Перейти до змісту

Страхування Мотоцикла


JossRoss

Рекомендовані повідомлення

скажіть будь-ласка чи є обовязковим страхування мотоцикла без коляски?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

страхування від чого?

чи ти мав на увазі страхування цивільної відповідальності власника (водія) транспортного засобу (ТЗ). так мотоцикл вроді у нас теж ТЗ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мається на увазі так звана "Автоцивілка" ті штуки які треба обовязково мати водіям автомобілів. Знаю що мотоцикл теж ТЗ але на то вона і АВТОцивілка). Ніхто конкретно незнає, кого не питав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мотоцикл підлягає обов'язковому страхуванню "Автоцивілці".

Тільки там зовсім інший порядок сум. До 3к кубиків і нормальний стаж водія то тобі обійдеться десь біля 60 грн. Детальніше в любу страхову компанію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от йопт! А я їздив спокійно і не думав що то тра, ше і перед мєнтами понтувавсь)))) Тра терміново іти і зробити!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Маленький оф-топ в данной теме . Подскажите , где лучше застраховать мотоцикл , в какой фирме ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

найкраща фірма це СК"Провідна", колись у ній працював.

Я можу застрахувати від СК "Інтертранполіс", зі знижкою 20% від стандартної суми.

Мотоцикл до 300 куб. Страховка 1 типу ( будь хто хто має право керування) -47,22 грн. (без знижки)

Мотоцикл понад 300 куб. -//- 94,44 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня решил застраховаться в ЗАТ "Українська страхова група" . Процедура заняла около 10 минут , стоимость на скутер 150 куб. на 1 год составила 63,75 Грн.

P.S. Форумчанам - мотоциклистам могу помочь с информацией по регистрации мотоцикла и получении категории А.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...