Перейти до змісту

"Оригінальна" зарядка Hp


Рекомендовані повідомлення

Принесли на минулому тижні мені в ремонт ноутбук HP. Не включається. Після розборки і діагностики вилізла проблема з контролером живлення. Ноут то я відремонтував, але виявилось "мертвим" ще і зарядне. Клієнт його паро місяців тому купив. Причому зарядка оригінальна, з лейбою Хюлета, пломбою на корпусі і без слідів будь-якого втручання...

Розібрав:

Перше що кинулось в очі - синя ізолента (хто розбирав ноутбучні зарядки, то бачив, що там використовують тонкий, жовтуватий такий прозорий скотч)

77ec3ad66bcbt.jpg

Далі - світлодіод в правій частині зарядки, для якого чомусь в кришці нема отвору :) і роз"єм живлення, кимось погризений і припаяний тоненькими проводками на плату (ноги в ньому повиломані виявились)

e33316184be1t.jpg 88c2e06b5eebt.jpg

З іншої сторони плати, виявились сліди заміни декількох елементів, причому доволі коряво припаяних:

8641cee9c603t.jpg

Ну і саме цікаве, так то то, шо в Хюлетів штекер має 3 контакти. а в цій чудо-зарядці два контакти було просто запаяні між собою. В такому режимі ноут працює, звісно ж, но не сильно довго )

Отакі от "оригінальні" зарядки попадаються. Як від такого вберегтись - хз, але слід пам"ятати, що оригінальна зарядка до ноутів типу HP чи DELL не може вартувати 150-200грн ) Там ціни йдуть від 45-50у.о.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фантастіка ))) а по вигляду помітив чи розбиралось сіє чудо.. ну скажемо слід від зубила і молотка і т.д. ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво в якому магазині купувався ноут.

ІМХО. Не озброєним оком видно, що деталі перепаювалися звичайним паяльником якимсь кулібіним на коліні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоріше всього "добросовісні продавці", які махнули оригінальну зарядку на це криве чудо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ж кажу - зовны зарядка цілісінька, з пломбами і без будь-яких слідів втручання. Скоріш за все просто ставився новий корпус )

Сама зарядка дуже схожа на Асус.

Ноут до зарядки відношення не має, зарядку потім докупляли окремо, коли рідна здохла. Прикол в тому, шо оцей мотлох продали по ціні оригінала )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...