Midnight Опубліковано 4 Березня, 2010 в 23:17 #1 Опубліковано 4 Березня, 2010 в 23:17 в чому проблема, відео та музику тормозить, і затягує, через еверест продіагностував, пише, шо AGP отключен
Rock Опубліковано 4 Березня, 2010 в 23:54 #2 Опубліковано 4 Березня, 2010 в 23:54 в чому проблема, відео та музику тормозить, і затягує, через еверест продіагностував,пише, шо AGP отключен Ну так включи , щоб тобі не встраювати допит з пристрастієм , опиши повність конфігурацію компютера . а також , яка операційна система , і з якого то дива таке сталося , що було до цього . а якщо в тому не розбираєшся ,постав завтра пива кому не буть ,хто розбирається ,він знесе твою зверську вінду і поставить нормальну , поставить всі драйвера і все буде працювати.
Midnight Опубліковано 5 Березня, 2010 в 09:10 Автор #3 Опубліковано 5 Березня, 2010 в 09:10 було так, все працювало, потім перестало, вінду переставляв вже 3 рази (windows SP2),драйвера оригінальні. В свойствах компа, в оборудованьї всі дрова стоять.ASRock K8Upgrade-NF3 (Socket 754)Sempron 2800 (1600 MHz)ddr 512NVidia GeForce FX 5500 256Mbі шо робити???????
Zheny@ Опубліковано 5 Березня, 2010 в 10:14 #4 Опубліковано 5 Березня, 2010 в 10:14 А в БІОС-і часом не вимкнено? (Живлення на AGP все одно передаватиметься).Ну і, я підозрюю апаратну проблему. Подивися на материнці наявність "битих", здутих конденсаторів.
Midnight Опубліковано 5 Березня, 2010 в 11:25 Автор #5 Опубліковано 5 Березня, 2010 в 11:25 в біосі включено, конденсатори не здуті!!!
Zheny@ Опубліковано 5 Березня, 2010 в 11:27 #6 Опубліковано 5 Березня, 2010 в 11:27 А що значить?:відео та музику тормозить, і затягує,То як?
Midnight Опубліковано 5 Березня, 2010 в 12:04 Автор #7 Опубліковано 5 Березня, 2010 в 12:04 шо в кантакті, шо на самому компі, в любому проігриватєлі показує, але затарможено ( відчуття шо швидкість програвання дуже зменшено)з музикою аналогічно
S30 Опубліковано 6 Березня, 2010 в 16:25 #8 Опубліковано 6 Березня, 2010 в 16:25 Якби в тебе був АГП відімкнений, то карта твоя ніц би не показувала.Глянь в якому режимі вінчестери працюють.
Midnight Опубліковано 8 Березня, 2010 в 00:04 Автор #9 Опубліковано 8 Березня, 2010 в 00:04 Якби в тебе був АГП відімкнений, то карта твоя ніц би не показувала.Глянь в якому режимі вінчестери працюють.як я не профі, не знаю, про шо мова
S30 Опубліковано 8 Березня, 2010 в 08:22 #10 Опубліковано 8 Березня, 2010 в 08:22 як я не профі, не знаю, про шо моваЯкщо використовуєш АТА вінчестери, то:"Мой компютер- Свойства"-"Диспетчер устройств"-"Контроллеры IDE ATA-Свойства"-"Вторичный (первичный) канал IDE"- "Дополнительные параметры".Там глянь "Режим передачи"Має бути "DMA если доступно", а в тебе можливо стоїть "Только РІО".В цьому випадку буде тормознуто працювати як у тебе. Якщо в цому справа, то поміняй, якщо дозволить.Якщо не дозволить - тоді розбиратися чому.
BIKTOP1970 Опубліковано 10 Березня, 2010 в 07:55 #11 Опубліковано 10 Березня, 2010 в 07:55 IMXO проблема з встановленими драйверами відеокарти.Маленька інфа з сайту NVIDIA:Советы по установке драйверов:Перед загрузкой драйверов отключите утилиты типа "download accelerator";Не запускайте антивирусное ПО в фоновом режиме при установке драйверов, так как это может помешать их корректной настройке.Прежде чем устанавливать новый драйверы убедитесь в том, что вы удалили все драйверы NVIDIA через Панель Управления Windows. Зайдите в Пуск Меню > Панель Управления > Добавить/Удалить Программы, найдите запись NVIDIA Windows Display Drivers" и выберите Удалить.Я б порадив спробувати вирішити проблему встановленням повних драйверів для системи з офційного сайту:http://www.nvidia.ru/object/winxp_2k_93.71_ru.html
Midnight Опубліковано 12 Березня, 2010 в 21:59 Автор #12 Опубліковано 12 Березня, 2010 в 21:59 IMXO проблема з встановленими драйверами відеокарти.Маленька інфа з сайту NVIDIA: Советы по установке драйверов: Перед загрузкой драйверов отключите утилиты типа "download accelerator"; Не запускайте антивирусное ПО в фоновом режиме при установке драйверов, так как это может помешать их корректной настройке. Прежде чем устанавливать новый драйверы убедитесь в том, что вы удалили все драйверы NVIDIA через Панель Управления Windows. Зайдите в Пуск Меню > Панель Управления > Добавить/Удалить Программы, найдите запись NVIDIA Windows Display Drivers" и выберите Удалить. Я б порадив спробувати вирішити проблему встановленням повних драйверів для системи з офційного сайту: http://www.nvidia.ru/object/winxp_2k_93.71_ru.html дякую, не допомогло
Rock Опубліковано 13 Березня, 2010 в 01:23 #13 Опубліковано 13 Березня, 2010 в 01:23 На твоїй материнській платі стоїть штук 25 джемперів , для підключеня додаткової плати на сокет 939 , попробуй їх подожимати , може допоможе.
Midnight Опубліковано 13 Березня, 2010 в 15:42 Автор #14 Опубліковано 13 Березня, 2010 в 15:42 не допромагає, може це шось підгоріло???
don2804 Опубліковано 13 Березня, 2010 в 19:46 #15 Опубліковано 13 Березня, 2010 в 19:46 а дирекс какой стоит? И какая именно сборка винды, если не хоч долгл ламать голову поставь себе Windows 7 и пускай винда все драва с нета сама возьмьот))
Scabiosa Опубліковано 13 Березня, 2010 в 20:53 #16 Опубліковано 13 Березня, 2010 в 20:53 Було щось подібне при програванні музики в браузері. Помогло фізичне ручне видалення плагіна і перестановка флеш-плеєра.
Story Опубліковано 13 Березня, 2010 в 21:12 #17 Опубліковано 13 Березня, 2010 в 21:12 100% проблема в вінді чи в криво поставлених дровах.
Fedor4uk Опубліковано 13 Березня, 2010 в 22:10 #18 Опубліковано 13 Березня, 2010 в 22:10 аудіо- відеокодеки встановлені?
Midnight Опубліковано 14 Березня, 2010 в 13:40 Автор #19 Опубліковано 14 Березня, 2010 в 13:40 дякую, проблему вичерпано, а взагалі проблема то була мізерна,слот AGP був в пилюці, я ретельно прочистив його щіткою, і знайшло, переставив вінду - працює.дякую за увагу, тему можна закривати
Рекомендовані повідомлення
Заархівовано
Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.