Перейти до змісту

DJ ПАРАД: МІСІЯ НАДІЇ 2010


lumax

Рекомендовані повідомлення

Опубліковано

Для вас - это просто еще одна отличная вечеринка.

Для них - это возможность получить средства на спец. оборудование, медицинскую помощь, оздоровление в летних лагерях, квалифицированную помощь психологов и социальных работников.

Ваши 35 грн. превратятся в одно Большое Доброе Дело, которое мы с вами сделаем вместе...

Вы с нами? ;)

parade2.jpg

ВЕЧІРКА, НА ЯКУ ВИ ЧЕКАЛИ ЦІЛИЙ РІК!!!

9 березня 2010р.

НК "МЕТРО" м.Луцьк

5-А ЩОРІЧНА БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ

на честь Всесвітнього Дня Ді-Джея

==DJ-ПАРАД:МІСІЯ НАДІЇ==

ДОПОМОЖИ ТАНЦЮЮЧИ!

DJ ANDY POWER

TIGRAN OGANEZOV

DJ NEKRASOFF

DJ MAX FREEMAN

Вхід: до 23:00 - 35грн. Після 23:00 - 45 грн.

Опубліковано

Історія проекту: World DJ Day (Всесвітній день Ді-джея) - не лише офіційне професійне свято, а й важливий благодійний захід, що відбувається у всьому світі щорічно 9 березня. Засновниками заходу у 2002 році виступили фонд World DJ Fund і організація Nordoff Robins Music Therapy, що використовує музику для оздоровлення людей. Весь прибуток, отриманий в цей день ді-джеями, клубами, радіостанціями, рекординговими компаніями та іншими представниками клубної індустрії спрямовується на рахунки різноманітних дитячих фондів та організацій. Протягом цих 5-ти років щорічну традицію DJ-благодійності підтримують такі відомі мас-медіа, як MTV, Radio 1, Mixmag, Muzik, Loaded, FHM, Hello, Galaxy, а також зірки світової танцювальної сцени - Pete Tong, Danny Tenaglia, Sasha, Dave Seaman, Paul Oakenfold, Carl Cox, Paul van Dyke, Seb Fontaine, Sister Bliss та інші.

9 березня 2006 року місто Луцьк доєдналось до тієї великої кількості міст світу, які об'єднались у меті зробити велику, добру справу та виховати у власної молоді розуміння того, що благодійність нині є популярною та навіть модною у всьому світі. Давно не секрет, що ді-джеї є кумирами для чималенького відсотку молоді і вона намагається наслідувати їм. Подібна акція з боку ді-джеїв є ідеальним прикладом для наслідування. Ініціаторами проведення першого у Західній Україні DJ-параду стали DJ Max Freeman, людина, яка працює у клубній сфері вже 12 років і Волинська Обласна Асоціація дітей-інвалідів "Особлива Дитина" в особі її президента Климчук Наталії Борисівни. Акцію було проведено у центрі дозвілля молоді "Естет" за підтримки таких організацій, як студія "Кобза", Волинська Обласна Державна Телерадіокомпанія, Волинський Державний Університет імені Лесі Українки, Управління УМВС у Волинській області та інших юридичних та фізичних осіб. Благодійний DJ-парад відвідало понад 200 гостей. Протягом 6-ти годин свою творчість людям дарували найкращі ді-джеї Луцька (DJ Pioneer, DJ Unik, DJ Max Freeman, DJ Aannee!!, DJ Subside), а також гості з Києва (DJ Arnaby).

Роком пізніше акцію було повторено, щоправда вже з дещо іншим складом ді-джеїв. І знову захід себе виправдав. Усі зібрані від продажу вхідних квитків кошти було урочисто передано представникам Асоціації "Особлива Дитина". Завдяки цим коштам були оплачені декілька термінових рецептів для підопічних організації. Ці гроші полегшили, а можливо і врятували чиєсь життя.

У 2008 році організатори спробували вивести захід на якісно новий рівень і змінили „прописку” параду. Цього разу він проходив у нічному клубі „Метро” і тривав 9 (а не 6) годин. Ця акція встановила декілька своєрідних рекордів і по кількості запрошених ді-джеїв – 16 (!!!) імен протягом однієї ночі, і по кількості людей, що прийшли підтримати акцію. Протягом ночі клуб відвідало більше 550 чоловік. Ще 200-250 чоловік не змогли потрапити до клубу через його переповненість. Воно й не дивно, адже гостями фестивалю на цей раз стали добре знані в усій Українї DJ I.R.A. (м. Київ) та DJ Tokyo (резидент KISS FM). Акція 2008 року зібрала близько 5000грн. Завдяки цим коштам було організовано серію психологічних тренінгів для дітей-інвалідів та їх батьків з метою їх кращої адаптації у суспільстві.

У 2009 році Парад знову досяг якісно нового рівня, зібравши майже 10 000грн. на благодійні потреби. Хедлайнерами акції стали перша транс-леді України DJ ANNA LEE, а також шалено популярний в Україні проект MADE IN HEAVEN.

Подібні заходи не повинні бути одноразовими, адже йдеться не лише про життя та здоров'я обділених долею дітей, а й про виховання нового покоління свідомої, гуманної, чуйної до чужого нещастя молоді. Завдяки подібним починанням наше рідне місто, а згодом і уся країна набагато швидше крокуватиме у європейську спільноту, де доброчинність і взаємодопомога вже багато років є засадами, на яких базується суспільство.

Розвиваючись такими темпами, акція має усі шанси перетворитись з часом на великий фестиваль.

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...