Перейти до змісту

Перспективы цифрового телевидения


sattv

Рекомендовані повідомлення

Також не виключаю, що кодування можуть скасувати, якщо наприклад попиту не буде взагалі на ці чудо коробочки, або зрублять бабло і все.

Навряд чи скасують кодування. Адже є певні домовленості, і у випадку скасування доведеться платити неустойку компанії, яка надає свою систему кодування. Ну, принаймні, зазвичай так буває.

Також не виключаю того, що телеканали які йдуть на супутнику заставлять закодуватися, щоб свої скоріше заробили грошей.

Цей варіант більш можливий, але не раціональний, бо за кодування потрібно платити додаткові кошти, шо не вигідно самому каналу.

Час покаже...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 431
  • Створено
  • Остання відповідь
Цей варіант більш можливий, але не раціональний, бо за кодування потрібно платити додаткові кошти, шо не вигідно самому каналу.
в світлі останніх подій все можливе. А кого, що хвилює зараз. Якщо не закодують українські канали (наприклад Інтер, 1+1, СТБ та ін.), то хто тоді буде дивитися ефірну цифру? Хіба, що ті хто отримає так звані соціальні сет топ бокси. Ви подивіться скільки стоїть трьох голових драконів і цим людям просто наплювати на ефірне телебачення. Мені і не лише мені дуже цікаво дізнатися як дана система буде працювати і не глючити.

Якщо не закодують, то можуть, наприклад, написати закон про заборону використання супутникових антен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dual, все це я прекрасно знаю і це всього лише теорія, а на практиці зовсім інакше, щоденно читаю форуми де пишуть спеціалісти і бачу, що реалії зовсім інші. Тому і запитую чи проводилися хоч якісь розрахунки. А то спеціалісти говорять і запитують одне, а представники Зеонбуду говорять зовсім інше. Ніхто у нас розрахунки не проводив, ніхто нічого не випробовував, телеканали не знають за що платять гроші і т. і т.п. Зате з високих трибун говорять, що все гуд і буде вері гуд. Тендер виграла контора яка навіть своїх спеціалістів не має.

В світлі останніх подій супутникового не буде. І як тоді бути людям в селах, а також тим хто не зможе прийняти ефірну цифру (з технічних причин) ?

Де ви працюєте? Можна написати в ЛС.

post-12231-0-43587300-1326300311_thumb.j

post-12231-0-43587300-1326300311_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про супутникове - це хто взагалі вигадав? Як на мене, це брєд сивої кобили
я вже писав з цього приводу:
Якщо не закодують українські канали (наприклад Інтер, 1+1, СТБ та ін.), то хто тоді буде дивитися ефірну цифру? Хіба, що ті хто отримає так звані соціальні сет топ бокси.
Кодування впроваджують на ЦТВ, ніби-то з хорошими цілями, а насправді - щоб зрубати побільше бабла і додати людям геморою. Саме з цієї ж причини був вибраний стандарт DVB-T2, щоб збільшити кількість потенційних покупців приставок
не правильно, даний стандарт був вибраний із-за кращої помехоустойчивости (вибачаюсь за русизм), також планувалося, що частина каналів буде вести мовлення в HD. А також із-за того, що DVB-T2 більш новий стандарт і в тих країнах де вже є DVB-T мовлення говорять, що будуть запроваджувати DVB-T2. Просто все в державі робиться не зрозуміло як, не зрозуміло коли і не зрозуміло ким.
Цікаво, звідки візьмуться у Зеонбуда доходи втричі вищі за КРРТ (це при тому, що ціни за розповсюдження цифрового сигналу фактично рівні з цінами на аналог)?
ви впевнені? Якби ви знали скільки насправді власники каналів платять Зеонбуду за трансляцію своїх каналів, які майже ніхто не дивиться, тоді б зрозуміли (справжні цифри викладати не буду, оскільки пообіцяв людині яка їх надала не розповсюджувати суми).
Співробітники у Зеона є
я мав на увазі справжніх спеціалістів, які знають кухню з середини. Читайте нижченаведене посилання: http://rabota.ua/com.../vacancy4692072
А хіба хто канали заставляє вести мовлення в цифрі? "Колхоз - дело добровольное"
Є угода "Женева-2006" згідно з якою Україна до 2015 року повинна прейти на цифрове мовлення.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все поверхневі причини, озвучені чиновниками.
це озвучували не чиновники, а технярі, те, що говорять чиновники мені до лампочки. Повторюю ще раз:
А також із-за того, що DVB-T2 більш новий стандарт і в тих країнах де вже є DVB-T мовлення говорять, що будуть запроваджувати DVB-T2. Просто все в державі робиться не зрозуміло як, не зрозуміло коли і не зрозуміло ким.
Та і про ціни - це все є в загальному доступі,
ці ціни якраз написали і для простого люду, заради відчепного. Я спілкувався з одним із топ-менеджерів загальноукраїнського каналу і ціна називалася набагато вищою. Тому багато власників каналів наполягають на тому, щоб якомога скоріше відключити аналогове мовлення.
Це був сарказм. Як відомо з історії, в колгоспи вступали "за власним бажанням"
дана угода передбачає, що всі Європейські країни повинні перейти на цифрове мовлення до 2015 року.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби це робилось по-нормальному, то пропозиція вводити DVB-T2 була б відхилена, оскільки уже було продано 3 млн телевізорів, що підтримують DVB-T, плюс у багатьох містах велося тестове мовлення в цьому форматі.
шановний! По-перше в Україні тестове мовлення велося і ведеться також в DVB-T (MPEG4), як доказ - скрін. А телевізори з підтримкою даного стандарту появилися наприкінці 2008-на початку 2009 року і купували їх переважно або заможні люди або в кого були проблеми з телевізором. Цифру яку ви називаєте - здається скільки було всього придбано телевізорів.
То і ціна вам називалася, напевне, загальна, цифра + аналог.
була названа цифра яка була написана в "листі щастя" одному із всеукраїнських телеканалів.
Можете почитати, якщо ще не читали
дякую вже читав. А де вони були раніше? Чому мовчала коли подавали заявку на конкурс і коли перемогли в ньому?
Бачу, з гумором у вас не все добре
з гумором в мене все нормально.

Якщо Україна не перейде до вказаної дати на цифрове мовлення, то частоти відійдуть сусідам (Росії, Білорусії, Польші, Угорщині ....). Як це вже сталося із позицією українського супутника.

На цьому дозвольте припинити з вами дискусію, бо я вам говорю одне, а ви мені друге. Всього найкращого вам.

post-12231-0-72863000-1326541214_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бачу більшу перспективу в технологіях Smart TV.

Людина тоді не прив'язана до жорсткої телепрограми, телевізор набуває нових функцій.

Захотів подивитись фільм з флешки - без проблем, захотів подивитись/послухати якусь інтернет-трансляцію без особливих зусиль - легко.Підключив веб-камеру - можна через Скайп дзвонити :)

Зараз це реалізується або як моноблоковий пристрій, або (що мені більше подобається) приставкою з виходом HDMI.

Основних платформ зараз дві - Android і Ubuntu TV.

Ось штука, яку б я купив, якби користувався телевізором, коштує 100$:

logitech-revue-google-tv.jpglogitech-revue-with-google-tv-04.pnglogitech-revue-with-google-tv-05.png

Безпровідні клавіатури є і менші, але і ця зручна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на мою думку не варто спішити купувати щось дороге є бюджетний Спутниковий ресивер Galaxy Innovations ST6699 Combo де може буде можливість замінити єфірний (DVB -T) на єфірний (DVB -T2)

решение от Galaxy Innovations - комбинированный HD ресивер стандарта DVB-S2 и DVB - T. Есть возможность замены одного из тюнеров на кабельный( DVB -C), спутниковый (DVB -S2) и эфирный (DVB -T). Из преимуществ стоит выделить: HDMI выход, USB 2.0, LAN - адаптер, информационный дисплей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на мою думку не варто спішити купувати щось дороге є бюджетний Спутниковий ресивер Galaxy Innovations ST6699 Combo де може буде можливість замінити єфірний (DVB -T) на єфірний (DVB -T2)
шановний! Невже вам важко прочитати останні повідомлення? Ефірна цифра буде кодованою в Irdeto Cloaaked - безкарткове рішення і ніяка заміна тюнерів вам не допоможе.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво хто буде купувати цей DVB-T2 ресивер і дивитись цю платну цифру з безкоштовними каналами, якщо можна встановити супутникову антену з 3 головами за 50$, купити приймач за 20$ і дивитись безкоштовно 60 українських і російських каналів? А в 150$ можна вкластись і купити HD-ресивер, встановити 2 тарілки і приймати 6 супутників і мати змогу дивитись 230 українських і російських каналів, 70 спортивних, 60 музичних і 30 еротичних за допомогою шарінгу за менші гроші, ніж плата за DVB-T2. Перспективи такого платного цифрового мовлення туманні. Тим більше, я вважаю, що все таки кинули усіх власників DVB-T приймачів, хоча з такими тормозами, які цим всім керують, це недивно. У нас досі немає ні 3G, ні 4G інтернету, ні DVB-T. Поки вони щось вирішать, то приходять нові стандарти, і то дешевого і доступного рішення придумати не можуть.

Взагалі у мене є одне запитання, цілком логічне до речі. Чому останніх років 5 в Україні продаються переважно телевізори 16:9, а усі українські телеканали транслюють свої передачі в 4:3 ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво хто буде купувати цей DVB-T2 ресивер і дивитись цю платну цифру з безкоштовними каналами, якщо можна встановити супутникову антену з 3 головами за 50$, купити приймач за 20$ і дивитись безкоштовно 60 українських і російських каналів? А в 150$ можна вкластись і купити HD-ресивер, встановити 2 тарілки і приймати 6 супутників і мати змогу дивитись 230 українських і російських каналів, 70 спортивних, 60 музичних і 30 еротичних за допомогою шарінгу за менші гроші
українські канали на супутнику полюбому закодують, питання в тому як швидко? Там де не буде української ефірної цифри будуть дивитися: польське, румунське, угорське телебачення. Російську ефірну цифру дивитися не будуть по тій постій причині, що вона також буде кодована в Роскрипт.
Тим більше, я вважаю, що все таки кинули усіх власників DVB-T приймачів
в Чому це полягає?
По-перше в Україні тестове мовлення велося і ведеться також в DVB-T (MPEG4), як доказ - скрін (пвідомлення #65). А телевізори з підтримкою даного стандарту появилися наприкінці 2008-на початку 2009 року і купували їх переважно або заможні люди або в кого були проблеми з телевізором. Цифру яку ви називаєте - здається скільки було всього придбано телевізорів.
. Наскільки я зрозумів потрібно було впроваджувати DVB-T, а потім переходити на DVB-T2?
Взагалі у мене є одне запитання, цілком логічне до речі. Чому останніх років 5 в Україні продаються переважно телевізори 16:9, а усі українські телеканали транслюють свої передачі в 4:3 ?
світові виробники телевізорів не повинні підлаштовуватися під відсталу країну. В усіх розвинених країнах мовлення йде в 16:9. І дане питання адресуйте власникам телеканалів, чому вони в ефір пордають картинку 4:3.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть, все таки це вирішує нацрада з питань телебачення, тому і досі ми в 4:3.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вважати цифрове телебачення комерційним проектом певних провладних структур, то по-любому, повинно бути кодування каналів з можливістю зняття абонплати з народу... Інше питання - хто буде дивитися платні кодовані канали... скільки то населення України собі дозволить чи захоче таку послугу. Чи не перегнуть палку розробники цієї стратегії, коли не буде необхідна кількість бажаючих... А по великому рахунку, висловлю точку зору певного прошарку жителів України - нема що дивитися по телевізору... а звідси і бажання його вмикати. Є доцільність зайняти себе іншими корисними справами. А для отримання інформації - є інтернет, преса та й радіо, яке не надто і відволікає. ІМХО тотальна інформаційна "нарко"-телезалежність вигідна для утримання населення в певних інформаційних рамках, які можна регулювати, а значить і керувати свідомістю телеглядачів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть, все таки це вирішує нацрада з питань телебачення, тому і досі ми в 4:3.

Ну, власне, до цього Нацрада не має відношення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть, все таки це вирішує нацрада з питань телебачення
Якраз і ні. Це вирішують телеканали.
Якщо вважати цифрове телебачення комерційним проектом певних провладних структур, то по-любому, повинно бути кодування каналів з можливістю зняття абонплати з народу
ефірна цифра кодована і в інших країнах. Про Росію вже згадував. В Узбекистані також кодується DVB-T MPEG-4 в Irdeto правда картковий варіант. В Естонії в 2009 році безкоштовно було доступно сім каналів, згодом частина перейшла в платний пакет, на сьогоді безкоштовно можна приймати лише чотири канала ( з них два державних). Паралельно розвивався і платний пакет з 27 каналів. Там також були не задоволені, але проект запрацював. На даний момент за платні канали (за винятком еротичного) потрібно сплачквати 6,99 Євро. Еротичний ще стільки ж.

В Латвії безкоштовні чотири телеканали, але два телеканали хочуть перейти в платний пакет. Мінімальний пакет (економічний) з 20 каналами - 3,53 лата (~51,44 грн), тематичні пакети - 2,22 (~32,35 грн.) лата. HD канали - 1,21лата (~17,63 грн.) окремо канал для дорослих - 3 лата (~43,72 грн.).

В Литві на даний момент не кодованими є 10 каналів потім розширили до 12. За абонентську плату пропонується пакет до 40-43 каналів (залежно від району). Ціна 29,99 літ (~87,73 грн.). Додатково абонент сплачує обслуговування картки - 50 літ, а також передбачена плата за підключення - 59,9 літ(~175,22 грн.). Кодується ефірка в Conax CAS7. Також у Вільнюському районі (столиця і в радіусі 50 км) з кодуванням Conax Contego 24 канали транслює Balticum TV. Плата залежить від терміну на який заключений договір і складає від 9 літ (~26.33 грн.) за 24 канали. В державі малозабезпеченим громадянам мають компенсувати витрати на сет топ бокси.

14 країн Європейського Союзу з 27 впроваджують платне цифрове ефірне телебачення.

Це такі країни, як Німеччина (1 платна платформа), Данія (1), Естонія (1), Іспанія (3), Фінляндія (3), Франція (3), Велика Британія (1), Угорщина (1), Італія (2), Литва (2), Латвія (1), Мальта (1), Нідерланди (6), Швеція (1). А також Швейцарія, Норвегія, Македонія, що не входять до Європейського Союзу. Однак у них чинною є змішана модель, коли паралельно з платними існують і безкоштовні цифрові платформи.

В Албанії та Ісландії, що не входять до ЄС, існує лише платне цифрове ефірне телебачення. У решті країн впроваджується безкоштовна ефірна цифра. Втім, Австрія, Бельгія, Болгарія та Словаччина планують запускати і платні цифрові платформи.

Водночас у 15 країнах ЄС уже працюють 68 HD-каналів у мережах цифрового ефірного телебачення : у Кіпрі, Чехії, Данії, Іспанії, Фінляндії, Франції, Великій Британії, Угорщині, Ірландії, Італії, Литві, Люксембурзі та Латвії.

У кількох країнах проходять тести 3D-каналів (в Іспанії, Італії, Великій Британії, Нідерландах, Швеції тощо). 3D video-on-demand вже працює в Італії.

P.S. багато букв але осильте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єдиний український канал, який перейшов на 16:9 це English Club TV. Взагалі Великобританія почала перехід в 2000, німці вже теж перейшли, більшість польських телеканалів теж. Росія вже теж розпочала цей перехід, з 1 червня 2011 року "Пєрвий канал" теж вже транслюється у цьому форматі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Скоро в продажу. Чекайте хіт сезону! Жміть на картинку і вона збільшиться. Більше подробиць поки більше немає.

post-12231-0-91103000-1328703213_thumb.p

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

малоімущі будуть перепродавати їх ТБманьякам в тридорого

а на базарі можна буде купити чесно спижжений зі складу/магазину тюнер всього за 100 вічнозелених фірми *уявей моделі ОЕМ.

жартую звісно :)

а чи є якісь конкретні дані про вимоги зі сторони держави до виробників медіа про якість картинки і звуку? чи будемо дивитися аморфний PAL 576i з монозвуком, панове?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

малоімущі будуть перепродавати їх ТБманьякам в тридорого
сумніваюсь, що будуть продавати, оскільки малозабезпеченим будуть давати при оформленні субсидії чи соціальної допомоги.
а на базарі можна буде купити чесно спижжений зі складу/магазину тюнер всього за 100 вічнозелених
щось дуже дорого скоро будуть в продажі трьох тюнерні ресивери (2 DVB-S2 +1 DVB -T/C тюнери можна буде міняти) по ціні 200 американських президентів.
а чи є якісь конкретні дані про вимоги зі сторони держави до виробників медіа про якість картинки і звуку?
звісно, що є. Описані вони в європейському стандарті стосовно цифрового телебачення.

Технічні вимоги до сигналу:

для загальнонаціонального мовлення

Замовник повинен забезпечити на вході головної станції мультиплексування Виконавця, розташованої за адресою вул. Дорогожицька, 10, м. Київ, Україна: сигнал електричного SDI, що включає відео та мультиплексований АЕS/EBU аудіо, згідно стандартів SMPTE 259M та SMTE 272M, WSS у відповідності до стандарту EN 300 294, EDC (Error Detection Cheksum) у відповідності до ITU-R BT.1304. Номінальний рівень аудіо повинен бути встановлений на 0дБu (-18dBFS);

для регіонального та місцевого мовлення

Замовник повинен подати на вхід станції мультиплексування передавальної станції Виконавця сигнал відповідно наступним вимогам:

Транспортний потік - MPEG-2 Transport Stream (SPTS або MPTS) у відповідності до ISO/IEC 13818-1:2007;

Максимальна швидкість транспортного потоку для однієї ТВ програми не повинна перевищувати 2,5 Мбіт/с.

В разі перевищення вказаної швидкості розповсюдження програми не гарантується;

Перетворення відео:

- MPEG-4 (Part10, з підтримкою Main Profile, Level 3) у відповідності до ISO/IEC 14496-10:2009

- Кодування САВАС або CAVLC;

Перетворення аудіо:

- MPEG-1 ( Part 3, Layer 2) у відповідності до ISO/IEC 11172-3;

- не більше двох каналів або однієї стереопари;

Доставка сигналу:

- по протоколу IP/UDP або IP/RTP;

- інкапсуляція відповідно до SMPTE 2022-2-2007;

- підтримка Pro-MPEG COP3r2 FEC відповідно до SMPTE 2021-1-2007.

А на практиці реалії зовсім інші, багато регіональних мовників не розуміють, що від них вимагається, ніколи не мали справу з такими речами і як наслідок розсинхронізація звуку і зображення, швидкість транспортного потоку гуляє і т.д. і т.п. Допоки платять гроші і відбувається тестове мовлення на все це закривають очі, а як буде далі покаже час.

Ось ще один сет топ бокс для ефірної цифри. Жміть на картинку і вона збільшиться.

post-12231-0-21386600-1328787121_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А телевежа на Карбишева росте...

post-7466-0-76192200-1328908577_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Рекламный ролик внедрения DVB-T2 в Украине ( www.mediasat.net.ua )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нова серія серіалу під назвою: цифрове ефірне телебачення в Україні.

Депутаты предлагают аннулировать лицензии у ТРК, не подписавших договоров с «Зеонбудом»

Народный депутат Партии Регионов Орест Муц внес на прошлой неделе в Верховную Раду законопроект, который предполагает изменения в закон «О телевидении и радиовещании» касательно правил лицензирования вещателей, передает корреспондент «proIT».

Законопроектом предлагается наделить Национальный совет по вопросам ТВ и радиовещания правом аннулировать лицензии ТРК, если прекращен договор с оператором многоканальной телесети. Регулятор может это сделать только в том случае, если в лицензии на вещание лицензиата предусмотрено вещание исключительно в одной многоканальной телесети.

«В случае прекращения действия указанного договора, возникает ситуация, когда ресурс многоканальной телесети не используется, а Национальный совет не может выдать лицензию на вещание другой телерадиоорганизации», - говорится в объяснительной записке к законопроекту.

Напомним, что в 2011 году единственный в стране оператор цифровых эфирных сетей «Зеонбуд» начал коммерческое обслуживание 28 национальных каналов и ряда региональных ТРК, получивших соответствующие лицензии в августе.

Все веселіше і веселіше стає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схоже назріває бунт, канали Пінчука не хочуть платити за підігрів повітря. http://ht.comments.ua/tech/2012/02/27/324635/zeonbud-potopit-kanali.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно створено монопольну офшорну компанію "Зеонбуд", яку асоціюють з Ахметовим, тепер вона хоче наживатися і на телерадіокомпаніях, і на абонентах і на обладнанні. Звичайно, коли ти монополіст, то так бізнес можна будувати. Багатьом телекомпаніям уже виставляються рахунки з жовтня 2011 року, а їхні канали ще не транслюються і населення не інформується про можливість прийому, та й обладнання ще немає. За що платити???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...багато теорії. А я вам розкажу про практику:

дивлюсь я цифру в ДВБ Т2 з грудня, без приставки - прямо з телевізора Філіпс 32pfl7606T. Оця буква Т в кінці і означає, що в нього вбудована приставка ДВБ Т-2. дивлюсь регулярно українських десь каналів 30 + десяток польських каналів в ДВБ Т( мешкаю біля кордону). Враження самі хороші (це в порівнянні з аналоговим і навіть супутниковим).В поляків якісніша картинка плюс працюють сервіси (програма, анонси). телевізором задоволений (є і СМАРТ ТВ. і 3Д і ще багато чого...). На рахунок приставок- однозначно сигнал буде закодовано, для того щоб купували "потрібні" приставки. В нас в країні все робиться під когось одного- це я до того, що Філіпс для них не є надійним виробником, а от китайський- те що треба... Дзвонив в нац.раду і ще десь туди - підтвердили про кодування сигналу. Дзвонив в сервіс Філіпса = сказали , що телевізор розкодує сам любе кодування неплатного каналу (зовсім не віриться). Поки що дивлюсь - задоволений. регулярно перепрошиваю телек - все ОК. Є ще декілька каналів - типу Ескулап, Банк ТВ, Візаж іт.п. - поки матрас. А от хокей і погода ТВ - незрозуміло як сюди попали.

Висновки - картинкою задоволений, бо різниця звичайно відчутна... аби не закодували!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...