Перейти до змісту

Непонятний глюк відеофайлів


Lukas

Рекомендовані повідомлення

Не знаю у чому причина, вроді і дрова свіжі, і кодеки теж. Коли хочу подивитись якийсь фільм він починає глючити-тормозити, це коли дивлюсь з вінта. А коли той же відеофайл починаю дивитись з флехи чи диска то нормально. підкажіть у чому може бути причина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене сьогодні телепатичні здібності не працюють. Бо температура.

1) Яка ОС?

2) Який плеєр?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вкажи режим DMA5 для вінчестера. А не РІО. (в свойствах контролера, через "Диспетчер устройств")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки вінчестерів в системі, якщо більше одного, спробуй передивитися фільм з обох. Якщо 1 вінчестер - глючать тількі відео файли чи може всі медіа файли, чи ігри, система ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Alukard - ти геній!!!

Непонятний глюк відеофайлів, на ноуті делл

Це назва теми. Я, чесно кажучи, ноутів із 2-ма вінтами, ще не бачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене на Деллі така фігня була при ввімкнених процесах ati2evxx.exe. Якщо є такий процес, спробуй його вбити, нічо страшного не буде.

А в диспетчері задач не показує що саме навантажує проц чи пам'ять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вобщем, дякую за поради, але проблема напевно з диском " Д" шось я з нього і скопіювати нічого не можу, і значок на ньому тіпа флешка намальована, якщо є поради чи версії - пишіть. DMA увімкнено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зовнішні вінчестери (eSATA, USB, LAN) підключати до ноутбука заборонено законодавством?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
вобщем, дякую за поради, але проблема напевно з диском " Д" шось я з нього і скопіювати нічого не можу, і значок на ньому тіпа флешка намальована, якщо є поради чи версії - пишіть. DMA увімкнено.

моя порада- 1. скачати і запустити anti_autorun.exe

2. обов,язково подивитися smart вінчестера, а далі ... зняти вінт з бука і прошурувати Каспером в жорсткому режимі

- повинно попустити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...