Перейти до змісту

Искусство пресечения боя стиль Да-Цзе-Шу


4dmasl

Рекомендовані повідомлення

Предлагаю присоединиться к группе людей, которые постоянно занимаются совершенствованием своих навыков ведения рукопашного боя, и боя с оружием...Побочные приятности - победа над накоплением усталости, улучшение и укрепление здоровья...реальная возможность поработать над своими психо-физическими зажимами...как говорит Кочергин А., хотя его учение отличается от предлагаемого стиля, но близкое по духу: ...я хочу показать, что можно по другому...

Занимаюсь уже 1 год и три месяца, это после перерыва в восемь лет ( Армия, Семья, Карьера...), плачу 120 грн. в месяц, если есть вопросы, задавайте...телефоны в объявлении тренера...я пока ученик и главное есть куда расти...

IMG2449-1265291454.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АВТОР ! тебе не стыдно?? НЕТ ТАКОГО СТИЛЯ ! НЕТ ТАКОГО КУНГФУ!!!

гнусные лохотронщики ...

кому интересно - ищем в инете книгу Сенчуков Ю.Ю. "Да-цзе-шу - искусство пресечения боя"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НЕТ ТАКОГО СТИЛЯ ! НЕТ ТАКОГО КУНГФУ!!! кому интересно - ищем в инете книгу Сенчуков Ю.Ю.

за словами Сенчукова Да-Цзе-Шу це... (запостив в фотці)

але всерівно це дуже потужна річ, яку вивчають не самостійно, а разом із якимось єдиноборством: наприклад таким стилем кунг-фу як Вінь-Чунь, чи іншим напрямком...

post-3238-1265379272.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АВТОР ! тебе не стыдно?? НЕТ ТАКОГО СТИЛЯ ! НЕТ ТАКОГО КУНГФУ!!!

гнусные лохотронщики ...

кому интересно - ищем в инете книгу Сенчуков Ю.Ю. "Да-цзе-шу - искусство пресечения боя"

Хорошая книга, надеюсь интернет-проныре должно быть известно, что вышла вторая книга Сенчукова Ю.Ю..., кстати он всех приглашает на семинары, теперь уже стационарно, можно найти на сайте клуба "Контен"...

Мне больше нравится оперировать словом техника, а вот есть техника или нет техники здесь слова не помогут, только практика...в общем добро пожаловать, если Вас заинтересовало...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго всем дня...Вот по случаю решил обзавестись себе аватаром, хотя шляпы это элегантно, но навевает грусть история появления широкополых шляп...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А надалі пишемо по темі, ніяких переходів на особистості. "За" чи "проти" можна викласти більш конструктивно, без пронир і плагіаторів, в кого яка аватара і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Banzai а чому в тебе такий негативізм до цього напрямку та топікстартера?

Займаються люди - і хай собі займаються... це ж краще ніж кожний вечір в барах по 3-6 пляшок пива тягнути та пляху водки на трьох розпивати... а потім іти і пригод шукати...

Чи в тебе щось особисте на рахунок даного виду... ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

...Добрый день...тренировки продолжаются...кого интересует выучить несколько новых техник...познакомиться с понятием внутренний стиль по-идее в Луцке такого больше нет...Банзаю отдельный привет и личный вопрос - сколько выучил техник за прошедший год?...не здавайтесь...пусть лучше обстоятельства жалуются вам, чем вы им)))))))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...познакомиться с понятием внутренний стиль по-идее в Луцке такого больше нет...

Мдя...ще в далекіх 90-х в "Естеті" проводились тренування, стиль нань цюань...а як завжди нашлись такі, що рік походили і відкрили "тіпа свою школу", з тих пір я маю змогу взнати розвиток ушу в Луцьку. Так би мовити взнати в першоджерела, його учнів які їздили здавати екзамени на право викладання. Ти не представляєш як їм стидно, коли "каратіст с падвала" відкриває ноу-хау школу з кучей псевдоірогліфів, щоб погріти своє самолюбство палаючими очима "дошкільних фанатів" і халявним рубліком, або як було <_< один перець походив на спес-треніровкі на яких викладалось лише бойова техніка і через деякий час відкрив набор групи для боєвіков....стид і срам. Ушу це філософія, гімнастика і на остаток ломка черепів.

Озвуч топікастер, хто тренер, що за людина, чи має нагороди, знаки, подяки, чи спеціально навчався для того щоб вести тренування (бо не всякому учню данно через хх-років стати вчителем).

А то віддасиш дитину тренуватись, а тут на....звязки з кріміналом, пагони, казьоний дом і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

...для занятий детям позновато...криминал сам не люблю...предлагаю то что сам прошел и мне интересно и чем продолжаю пользоваться и развивать...телефон на объявлении рабочий первый...наград нет...пояса не получал...получил колоссальный импульс для саморазвития...если да-цзе-шу это надстиль - это будет интересно человеку, который уже собой что-то представляет..."топикаст" веду для благодарных читателей, которым сам являюсь и из уважения к учителю, которого не растерял в серых буднях...сколько не давай, каждый возьмет свое...сколько не манипулируй - только дуло может вызвать моментальную реакцию и то не у каждого...человек - это стиль, так считал И.Кант...удачи.

...когда создавал этот топик думал помочь тренеру, который странно относится к финансам в отличии от меня...ну и второе думал что делюсь чем-то сокровенным...уже прошел год, а меня типает от высказываний Банзая))))))))))...постоянно какие-то уловки и наезды...народ может проблема что я пишу на русском...то не питання, відкрито написав про своє захоплення - всі з ким тренуюся для меня як брати - і було бажання поділитися цих станом...але в мене складається враження що наш луцький форум - осередок знущань і влади ЕГО, схаменіться друзі...не цікаво, не потрібно...мені дивно...я вже перечитав всі пропозиції по рукопашному бою на форумі...познайомився з двома секціями практично...на зиму в силу своєї зайнятості і стану здоров"я взагали планую ходити на йогу, тому що або ліжко з температурою або посильні заняття...авторитет тренера, який проводить заняття вказані в об"яві не викликає в меня сумніву, я тренувався в нього ще в школі, а людина присвятила своє життя кунг-фу, телефон його - знаємтеся, це не класичний підхід як у федерації Рубіж чи Інсайт...але це цікаво...тренер витрачає 300-700 долларів за один семінар в Москві чи в Новоросійську...в мене нема такої змоги - інші пріоритети...але тренуватися за 200-240 грн. в місяць я буду - мені 33 роки і це мій вибір. Тренер - людина неординарна, я навіть встиг посваритися з ним, це не була сварка...я просто пішов...коли вляглися пристрасті я пишу це повідомлення і продовжую вести цей топік з повагою до тренера...мабуть не можу розповідати все про себе і відносини з тренером...але як зміг так окреслив)))))))))))Нагород, знаків, подяк не бачив...федерація не зарєєстрована...тренер за освітою психолог, якщо не помиляюсь...биків і криміналів на тренуванні не бачив за 1,5 року, бо щоб цим займатися потрібні мізки...дітей також не було...була одна дівчина, але тої хватило на 1 місяць, дуже специфічна техніка...хоча жінка Сенчукова викладає на семінарах разом з ним...я прийшов не тренування з вагою 105 кг. головним болем, змучений стресами і тормознутим від перевтоми...вже тренуюся 2,5 роки в різних місцях з перервами на хвороби...тонус покращився, багато практичних і теоритичних напрацювань...мені це дійсно цікаво і мабуть вже потрібно...чи хочу стати тренером - не знаю - більше хочу стати технічним директором...але без бойових мистецтв себе не уявляю...реалізуюся як тренер, допомагаючи тренеру з новачками...чи повернуся назад - за любки, чому тренуюся інде - тому що є те чого не вистачає мені тут - потім ще раз по колу на новому рівні...тренуюся зараз в клубі, який також рекламується на цьому форумі...завершую, з реальних подій:- Зачем вы тренируетесь? - спросил тренер - Ну чтобы быть сильными, дать по морде...снять стресс...быть в форме - отвечаем мы... - Для того чтобы быть мужчинами!- тренер...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На яку годину Ви займаєтесь в "Україні" і скільки чоловік орієнтовно ходить ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...