Перейти до змісту

Де можна купити металевий вагончик?


Anubius

Рекомендовані повідомлення

Будь ласка, підкажіть, де можна купити металевий вагончик чи контейнер у хорошому стані на дачу?

На жаль, по газетних оголошеннях нічого не можу знайти. А потрібно зберігати десь інструменти чи навіть просто присісти.

Може, є фірми , що пропонують широкий вибір вагончиків і контейнерів?

Буду дуже вдячний за Ваші підказки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. в мене є 2 однакові вагончики, орієнтовна ціна 2.5 шт $. металевий, теплоізольований, є вікно, кватирка, двері, всередині міцний пластик зносостійкий (як у поїздах), ліжко алюмінієве 2х ярусне. заводський. вогончик вічний.

2. круг перед автобазаром. повертаєш направо і дорога іде лівіше зразу. там роблять вагончики і є помоєму вже готові.

3. можеш замовити в мене, любих розмірів, можу почати робити через 1 тиждень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. в мене є 2 однакові вагончики, орієнтовна ціна 2.5 шт $. металевий, теплоізольований, є вікно, кватирка, двері, всередині міцний пластик зносостійкий (як у поїздах), ліжко алюмінієве 2х ярусне. заводський. вогончик вічний.

2. круг перед автобазаром. повертаєш направо і дорога іде лівіше зразу. там роблять вагончики і є помоєму вже готові.

3. можеш замовити в мене, любих розмірів, можу почати робити через 1 тиждень.

а фото тих що за 2.5 кинь сюда!?

Також цікавить - ті старі що на стройках радянськіх стояли! мо де є в нормальному стані?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будь ласка, підкажіть, де можна купити металевий вагончик чи контейнер у хорошому стані на дачу?

На жаль, по газетних оголошеннях нічого не можу знайти. А потрібно зберігати десь інструменти чи навіть просто присісти.

Може, є фірми , що пропонують широкий вибір вагончиків і контейнерів?

Буду дуже вдячний за Ваші підказки.

Є металевий вагончик в хорошуму стані, (совєтський тіщо робили на автозаводі) ціна 1650у.о.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На протязі тривалого часу займаюсь виготовленням металоконструкцій. Все професійно, є свій цех. Звертайся. P.S. На складі маю готовий кіоск 1,5х2 м, може піти для інструменту. Ціна 8000 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розкажи що там за вагончик, що в ньому всередині, зовні, підлога стеля

[/qu

Що розказувати, давай мейл, скину фото

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...