Перейти до змісту

Яку купити відеокарту ?


Рекомендовані повідомлення

забув добавити що карта має бути пісіай експрес

На данній момент в мене стоїть Радеон 9600ХТ ,але повестрелювали конденсатори,їх знайомий перепаяв але відеокарта всерівно глючить при загрузці,промучився вже два місяці так і нарешті вирішив змінити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оскільки достойних представників у канадського виробника в даному ціновому сегменті поки немає, тому вибір залишається невеликим! В даний час за такі кошти найкращим (IMХO) вибором стане GeForce 7600GT, ціна на які опустилась нижче 200$. Конкретно можна порекомендувати Forsa 7600GT (185$), XpertVision 7600GT (180$). Про ці, та ще деякі відеокарти на даному ядрі модна почитати тут!

Хоча є й інший варіант (з однієї сторони дешевший, а з іншої - ризикованіший) - Gainward BLISS 7600GS. Для цієї відеокарти використовується пам'ять GDDR-3.0 нс (в той час, як стандартом для цих відях являється GDDR-2.5 нс). Це дозволяє їй при розгоні досягнути вражаючої частоти 1600 MHz!!! (і це при штатному охолодженні, яке на всі 100% справляється із такою нагрузкою). Разом із тим розгін по ядру являється середнім результатом для даного чіпа - ~ до 510 MHz. Але у поєднанні це дає змогу добитися результату, дуже близького до результатів GeForce 7600GT (на штатних частотах). І хочу зауважити, що це при ціні у ~145$! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тут читав попередню тему про відеокарти і під рукою маю прайс ,то на даний момент коливаюсь між Sapphire Radeon X1800GTO PCI-E 256Mb GDDR3 256bit VIVO (1036грн) плюс читав що вона доволі непогано програмно гонится (хоча я ще цього ніразу не робив) і Palit GeForce 7900GS 256Mb DDR3 256bit TV-OUT DVI RTL (1130грн).правда в половині позначень я баран (( Та й гарантія має значення бо вже навчений гірким досвідом,за попередню карту 180 єнотів вважай викинув ((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...