Перейти до змісту

Продам dvd програвач


saint

Рекомендовані повідомлення

Продам dvd програвач "XENON DVD615DW" куплявся в "крезі"приблизно півтора року назад,стан 5+(на всій поверхні присутня фабрична захисна плівка)використовувався декілька раз (має відмінну властивість зчитування дисків).причина продажу-маю декілька dvd програвачів які помалу змінюю на програвачі з usb входом.ціна 190 гр. т.0505815654

характеристика:

Тип плеера: Стационарный

Формат изображения: 4:3/16:9• Прогрессивная развертка . Масштабирование изображения • Поддержка различных углов обзора камеры, языков дубляжа и субтитров

Караоке • Количество входов для микрофоно:1.LED дисплей• Языки меню: Русский

Типы дисков:

- DVD: DVD /DVD+RW /DVD+R / DVD-RW/ DVD-R - CD: CD-DA /CD-R /CD-RW

Поддерживаемые форматы: DVD/ MPEG4/ CD/ VCD/ SVCD/ MP3/JPEG/ KODAK CD• Декодеры: Dolby Digital (AC-3) 5.1

Видеосистемы: PAL / NTSC. Аудиовыходы

- Аналоговый 5.1-канальный - Стерео аудиовыход

Видеовыходы

- Композитный - Video RCA

- Компонентный Video Y/Pb/Pr- S-Video

- Цифровой коаксиальный

Родительский контроль

post-6420-1261955569.jpg

post-6420-1261955649.jpg

post-6420-1261955732.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так манібек присутній,DivX читає з привеликим задоволенням :rolleyes: ,комплектація:програвач,пульт,кабель.документи присутні,але в звязку з домашнім ремонтом їх поки що не можна знайти,але є 100 відсотків,кробки нема-розлізлась,мав необережність залишити її на балконі після декількох дощів вона розкисла :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо читає DVD-AUDIO то за 150 забравби.

Поясню чому пропоную таку ціну. Тому що два місяці назад в тому ж крезі взяв новий XENON з USB за 220 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо читає DVD-AUDIO то за 150 забравби.

Поясню чому пропоную таку ціну. Тому що два місяці назад в тому ж крезі взяв новий XENON з USB за 220 грн.

я також брав за 220гр правда без USB ,а цей що ти взяв XENON,DVD-AUDIO-читає?бо я на свому не пробував.І на рахунок ціни давай не вам не нам за 160гр заберай (бо дійсно стан як тільки з магазину)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо читає DVD-AUDIO то за 150 забравби.

Поясню чому пропоную таку ціну. Тому що два місяці назад в тому ж крезі взяв новий XENON з USB за 220 грн.

я також брав за 220гр правда без USB ,а цей що ти взяв XENON,DVD-AUDIO-читає?бо я на свому не пробував.І на рахунок ціни давай не вам не нам за 160гр заберай (бо дійсно стан як тільки з магазину)

Домовились. з манібеком забираю за 160.

Відписав в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...