Перейти до змісту

Тонька-пулеметчица


Tolik_lt

Рекомендовані повідомлення

бред

якщо твоїй дитині загрожуватиме один мудак ти його порвеш, а якщо банда з пяти то хай дитина помирає зарази ідеалів гуманізму? ось де брєд. нафіга тоді дітей народжувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моя покойная бабушка говорила: " я - ему стрижено, а оно мне - брито"

на название темы гляньте! вопрос про масовые расстрелы и отношение к этому! а вы о чём?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бред

якщо твоїй дитині загрожуватиме один мудак ти його порвеш, а якщо банда з пяти то хай дитина помирає зарази ідеалів гуманізму? ось де брєд. нафіга тоді дітей народжувати?

ти неправильно поставив питання:

якщо банда з 10 чол погрожує тобі і твоїй дитині, а треба замочити з кулемета 27 незнайомих тобі партизан як викуп за вас:)

ставити такі питання на форумі- повна фігня. дай бог, щоб нам не ставило їх життя

моя покойная бабушка говорила: " я - ему стрижено, а оно мне - брито"

на название темы гляньте! вопрос про масовые расстрелы и отношение к этому! а вы о чём?

а де у назві теми про відношення до цього?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на название темы гляньте! вопрос про масовые расстрелы и отношение к этому! а вы о чём?

глянув і що це змінило??? питання якразх по темі. чи ти думаєш, що "тонька" заради власного задоволення людей розстрілювала?

ставити такі питання на форумі- повна фігня. дай бог, щоб нам не ставило їх життя

слава богу людство потрохи, але розумнішає. не доведи нам ще раз пережити таку мясорубку, якою була ВВВ.

якщо банда з 10 чол погрожує тобі і твоїй дитині, а треба замочити з кулемета 27 незнайомих тобі партизан як викуп за вас:)

а це якраз суті не міняє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на название темы гляньте! вопрос про масовые расстрелы и отношение к этому! а вы о чём?

глянув і що це змінило??? питання якразх по темі. чи ти думаєш, що "тонька" заради власного задоволення людей розстрілювала?

ставити такі питання на форумі- повна фігня. дай бог, щоб нам не ставило їх життя

слава богу людство потрохи, але розумнішає. не доведи нам ще раз пережити таку мясорубку, якою була ВВВ.

якщо банда з 10 чол погрожує тобі і твоїй дитині, а треба замочити з кулемета 27 незнайомих тобі партизан як викуп за вас:)

а це якраз суті не міняє.

Люди, вам делать нечего? Ну че за бред вы педалите?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

слава богу людство потрохи, але розумнішає. не доведи нам ще раз пережити таку мясорубку, якою була ВВВ.

як ти думаєш, це наслідки еволюції чи гуманізації??

якщо банда з 10 чол погрожує тобі і твоїй дитині, а треба замочити з кулемета 27 незнайомих тобі партизан як викуп за вас:)

а це якраз суті не міняє.

дуже міняє. є різниця, що вступити в бійку, а що уникнути прямої сутични з сильнішими противниками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як ти думаєш, це наслідки еволюції чи гуманізації??

еволюції, звичайно. вижили сильніші й почали думати.

дуже міняє. є різниця, що вступити в бійку, а що уникнути прямої сутични з сильнішими противниками.

не міняє. просто кількість трупів різна й травма для сумління більша. суть та сама.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Тонька-пулеметчица, страшна історія часів війни" й позитивна "Анка-пулеметчица" з "Чапаєва"предстанвики однієї професії-МЯСНИК!!Ось тільки в першому випадку хреновий а в другому хороший,чи не так?Чого ми волаєм-ай гуманність,ой моральність коли бачим,чуєм,читаєм про реальну смерть,без мішури, й часто балдзеем від радянських чи голівудських смертей.Чи я не правий?Панове моралісти?

1. Американская история Икс Тони Кея

2. Необратимость Гаспара Ноэ

3. Хостел Эли Рота

4. Лабиринт Фавна Гильермо дель Торо

5. Заводной апельсин Стэнли Кубрика

6. Оправданная жестокость Дэвида

7. У холмов есть глаза Александра Аджы

8. Пила Джеймса Ванна

9. Страсти Христовы Мела Гибсона

10. Бешеные псы Квентина Тарантино

11. Молчание ягнят Джонатана Демме

12. Семь Дэвида Финчера

13. Ганнибал Ридли Скотта

14. Генри: Портрет серийного убийцы Джона МакНотона

15. Спасти рядового Райна Стивена Спилберга

Хтось дивився ці фільми?Цікаві,мясааааа тьма!!!Неа,перший раз бачите?Чи може 5,6,7?Де море гніву й потоки моралі!?---Ай ну так це ж просто кіно!Але кіно часто знімають на основі реальних подій,або реальних людських пороків.Кіно знімають про нас з вами.Й НІХТО з людей не знає хто він й який він насправді!!

ИМХО.Все впирається в те ЯК ПОДАТИ смерть.Шинкував тисячі їхніх ЛЮДЕЙ-герой,шинкував тисячі наших ЛЮДЕЙ-виродок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А что объединяет приведенные вами примеры фильмов? Я никак что-то не могу аналогии провести...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А что объединяет приведенные вами примеры фильмов? Я никак что-то не могу аналогии провести...

Відповім Вашою цитатою:... "постом изложена идея, которую я пытаюсь разжевать" ...якщо мені це не вдалось,по відношенню до Вас, вибачайте.Я намагався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- Петю, ти на війну підеш?

- Піду.

- І стріляти будеш?

- Ну, буду, якщо скажуть.

- І вбивати будеш?

- Як прийдеться, то й вбиватиму.

- Так і тебе ж вбити можуть.

- Тю! А мене ж за шо?

Так і в м'ясорубній ВВВ і в процесі еволюції виживали не найрозумніші, а частіше найбезпринципніші і найхитріші, вони якраз і продавали чужі смерті за свою шкуру. І до чого тут діти? В Тоньки дітей не було, а вбивала вона всіх без розбору і дорослих і малих, і старих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Тонька-пулеметчица, страшна історія часів війни" й позитивна "Анка-пулеметчица" з "Чапаєва"предстанвики однієї професії-МЯСНИК!!Ось тільки в першому випадку хреновий а в другому хороший,чи не так?Чого ми волаєм-ай гуманність,ой моральність коли бачим,чуєм,читаєм про реальну смерть,без мішури, й часто балдзеем від радянських чи голівудських смертей.Чи я не правий?Панове моралісти?

ИМХО.Все впирається в те ЯК ПОДАТИ смерть.Шинкував тисячі їхніх ЛЮДЕЙ-герой,шинкував тисячі наших ЛЮДЕЙ-виродок.

Анка-пулеметчица не стреляла безоружных, в Израиле все женщины служат и их никто не осуждает.

Приведите пример женщины- палача???

В нас понемногу появляется допустимость того, что недопустимо принципиально.

И появляются новые "герои", которые в той войне выполняли подобные этой Тоньке функции.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приведите пример женщины- палача???

В нас понемногу появляется допустимость того, что недопустимо принципиально.

И появляются новые "герои", которые в той войне выполняли подобные этой Тоньке функции.

Варвара Гребенникова

Дора Евлинская

Ревекка Пластинина

Вера Гребенюкова, Ремовер, Зина из Рыбинска и др.

Статття про "расстрєльщицу"

Роза Шварц, «товарищ Вера»,

Дора Дюбарская, Ревека Майзель

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой! а чо половина Житєльніци Иорданской Долини, случайно? Tolik_lt, ти юдофоб! :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо мені це не вдалось,по відношенню до Вас, вибачайте.Я намагався.

Мне не совсем понятен и ваш сарказм. Я действительно не совсем понимаю, зачем ставить в один ряд слэшеры вроде "Пилы" и "Хостела", классику вроде "Заводного Апельсина" и "Молчания ягнят", прекрасную сказку для взрослых "Лабиринт Фавна" и серьёзную социальную драму "Американская История Х". Если во всех этих фильмах в кадре появлялась кровь, то её появление мотивировалось совершенно разными причинами и несло разный смысл. Почему появление крови в кадре с расстрелянным в конце "Американской Истории Х" подростком должно вызывать море гнева? Скорее, эта сцена как раз показывает, к чему может привести человека культивирование гнева и агрессии.

Вот почему я вас не понял.

А вы немедленно принялись язвить... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А насправді страшно. Війна і є страх. І кожен з нас, боячись за свою шкуру, невідомо як би поступив у такій ситуації.

Зрештою, Тоньці запропонували стріляти - вона згодилася. Ніхто ж її не примушував.

Не згодиласа б вона був би хтось інший. Сама жуть в тому, що самі німці не розстрілювали а знайшли співвітчизника розстрілюваних. Мовляв - помрете від своїх же.

Правду сказав автор статті: Гибель мільйонів юнаків та дівчат на фронті навіть без зброї (її треба було заробити в бою) не рахувалося вбивством. Це ж війна. А на війні помирають.

Осудити її. Не знаю. Мабуть так. Як не як 90% людей, тих, що розстріляли, були ні в чому не винні. І відношення до партизан не мали ніякого. Просто так , щоб ті ж партизани боялися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо мені це не вдалось,по відношенню до Вас, вибачайте.Я намагався.

Мне не совсем понятен и ваш сарказм. Я действительно не совсем понимаю, зачем ставить в один ряд слэшеры вроде "Пилы" и "Хостела", классику вроде "Заводного Апельсина" и "Молчания ягнят", прекрасную сказку для взрослых "Лабиринт Фавна" и серьёзную социальную драму "Американская История Х". Если во всех этих фильмах в кадре появлялась кровь, то её появление мотивировалось совершенно разными причинами и несло разный смысл. Почему появление крови в кадре с расстрелянным в конце "Американской Истории Х" подростком должно вызывать море гнева? Скорее, эта сцена как раз показывает, к чему может привести человека культивирование гнева и агрессии.

Вот почему я вас не понял.

А вы немедленно принялись язвить... :)

Ок.

Без сарказму.

Знову відповім вашими словами: .."в кадре появлялась кровь, то её ПОЯВЛЕНИЕ МОТИВИРОВАЛОСЬ совершенно разными причинами и несло разный смысл"...Згоден,загальне враження в конкретному кіно абсолютно різні але по СУТІ своїй сенс насильно пролитої крові один-пролита кров.Кров в одному випадку викликає сентиментальне співчуття з соплями в іншому паніку й страх.Казковий варіант -трішечки помучити й трішечки повбивати- також має право на життя,головне глибокохфілософська фабула чи зсстчастливий кінець а насильство чи кров по ходу це для "глубины восприятия".Я не здіймаю гвалт навколо суспільної моралі я акцетнував увагу на кіноіндустрії як на яскравому прикладі людського лицемірства.Вищевказана гражданочка Тонька-пулеметчица по ходу кінопєси може стати:психодилічною лікаркою шизоідом,скаженою сучкою,жертвою радіації,героїнею війни й навіть добром яке дуже образилось на зло й мстякає і т.д і т.п.Все залежить від поставленого перед режисером завдання.Ми живем в світі ілюзій й міфів(

Повторюсь:...Все впирається в те ЯК ПОДАТИ смерть..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не здіймаю гвалт навколо суспільної моралі я акцетнував увагу на кіноіндустрії як на яскравому прикладі людського лицемірства.Вищевказана гражданочка Тонька-пулеметчица по ходу кінопєси може стати:психодилічною лікаркою шизоідом,скаженою сучкою,жертвою радіації,героїнею війни й навіть добром яке дуже образилось на зло й мстякає і т.д і т.п.Все залежить від поставленого перед режисером завдання.Ми живем в світі ілюзій й міфів(

Повторюсь:...Все впирається в те ЯК ПОДАТИ смерть..

спасибо за более понятную мысль. Но тут уже дело каждого прочитавшего, каким персонажем видеть Тоньку. Кому-то предательница, кому-то убийца, кому-то жертва обстоятельств, кому-то обычный человек не с самой крепкой психикой... вы это имели в виду?

Автор же просто рассказал нам жизненную историю, за что ему и спасибо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спасибо за более понятную мысль. Но тут уже дело каждого прочитавшего, каким персонажем видеть Тоньку. Кому-то предательница, кому-то убийца, кому-то жертва обстоятельств, кому-то обычный человек не с самой крепкой психикой... вы это имели в виду?

Автор же просто рассказал нам жизненную историю, за что ему и спасибо :)

завсегда будь-ласка.

Яким бачити так,а ось навязувати свої "видения" ,як аксіому, іншим не варто.

...Автор же просто рассказал нам жизненную историю, за что ему и спасибо :) Такі ДА :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...