Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Вибачаюсь за дурні запитання, але... USB 2.0 залежить від машини? Як поставити драйвера і де їх взяти? Бо є флешка з інтерфейсом УСБ 2.0. При підключенні перекидає зі швидкістю 600кб/с, досить повільно мені здається як для цього. В чому може бути проблема? В настройках видає що дрова за 2001 рік, може, вони старі вже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

железо точно понимает УСБ2 ?

удлиннитель не используеш?

тогда дрова

и давай модельку мамы

p.s. уверен что флешка усб2, где то видел как она работает на усб2, что написать можно что угодно :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім за допомогу. Особливо georg за точне розташування. Проблема виявилась не в дровах, а в машині, так як пункту USB 2.0 там взагалі нема. :) Прийдеться радіти тому шо є...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайди машинку з УСБ2 і на ній флешку потести. Має давати (при копіюванні одного великого файлу, наприклад, фільму) порядка 4 мег в секунду. Якщо так і буде - то хоч втішишся, що маєш файну флеху :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну треба спробувать, бо ше один хлопчина казав що в нього теж шось повільно перекидає, хоча в нього ноут за 2000$ і усб 2.0 там має бути 100%, і дрова ставив, і нічого... А в мене не зовсім флешка, а плеєр Apacer AU231, і троха жалко що так довго тра чекать...

Хотів ще запитати чи впливає така штука на швидкість, як пропускна здатність? Внизу картінко шо в мене:

post-126-1159277786.jpg

Чи можна цей параметр міняти, може він збільшить швидкість якщо його змінити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайди машинку з УСБ2 і на ній флешку потести. Має давати (при копіюванні одного великого файлу, наприклад, фільму) порядка 4 мег в секунду. Якщо так і буде - то хоч втішишся, що маєш файну флеху :D

маловато чтото 4 метра...

у меня даёт флешка 10048Kб/с = 10 меров

и УСБшный карман такиеже скорости выдаёт,

мерял фаром

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Точно, Зевс! Поплутав швидкість усб-2 флешки і того, як на рс-ммс-карточку картрідер пише. На мою рс-ммс - 4 мега за секунду, на флешку - 10...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...