Fedor4uk Опубліковано 3 Листопада, 2009 в 12:12 #1 Опубліковано 3 Листопада, 2009 в 12:12 Куплю боксовий кулер на сокет 478 з мідним сердечником.Пропозиції в тему або ПМ
Zevs_Isver Опубліковано 3 Листопада, 2009 в 12:17 #2 Опубліковано 3 Листопада, 2009 в 12:17 а вот такой Салман не потянет?
Fedor4uk Опубліковано 3 Листопада, 2009 в 12:27 Автор #3 Опубліковано 3 Листопада, 2009 в 12:27 а вот такой Салман не потянет?підійшов би, але, на жаль, - така покупка виходить за рамки бюджету.
Zheny@ Опубліковано 3 Листопада, 2009 в 12:51 #4 Опубліковано 3 Листопада, 2009 в 12:51 Як терміново?
Fedor4uk Опубліковано 3 Листопада, 2009 в 14:07 Автор #5 Опубліковано 3 Листопада, 2009 в 14:07 Як терміново?не дуже. до кінця тижня.
westboiuu Опубліковано 3 Листопада, 2009 в 14:46 #6 Опубліковано 3 Листопада, 2009 в 14:46 махнемся я тобі 478 а ти мені 775
Fedor4uk Опубліковано 4 Листопада, 2009 в 10:16 Автор #7 Опубліковано 4 Листопада, 2009 в 10:16 махнемся я тобі 478 а ти мені 775хм. думаю не зовсім рівноцінна заміна. Хіба що на 775 тонкий плоский від Celeron
asd4199 Опубліковано 4 Листопада, 2009 в 10:40 #8 Опубліковано 4 Листопада, 2009 в 10:40 якщо підійде без міді дзвони!
crowhunter Опубліковано 4 Листопада, 2009 в 10:43 #9 Опубліковано 4 Листопада, 2009 в 10:43 якщо підійде без міді дзвони!є кулер і радіатор, скільки дасиш?
Fedor4uk Опубліковано 4 Листопада, 2009 в 11:42 Автор #10 Опубліковано 4 Листопада, 2009 в 11:42 якщо підійде без міді дзвони!є кулер і радіатор, скільки дасиш?який саме кулер і радіатор? ціну встановлює зазвичай продавець. дам 30 грн.якщо підійде без міді дзвони!без міді у мене в самого є.
westboiuu Опубліковано 4 Листопада, 2009 в 12:05 #11 Опубліковано 4 Листопада, 2009 в 12:05 в мене з мідью за 40 віддам па старай дружбє
crowhunter Опубліковано 4 Листопада, 2009 в 16:10 #12 Опубліковано 4 Листопада, 2009 в 16:10 в мене з мідьюза 40 віддам па старай дружбє з мідним сердечником
Fedor4uk Опубліковано 4 Листопада, 2009 в 19:41 Автор #13 Опубліковано 4 Листопада, 2009 в 19:41 з мідним сердечникомяв вже писав за 30 грн куплю.
Рекомендовані повідомлення
Заархівовано
Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.