Перейти до змісту

Скончался ведущий программы "Ты не поверишь!" на НТВ Владимир Шкет


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

16:57 26/10/2009

МОСКВА, 26 окт - РИА Новости. Один из ведущих программы "Ты не поверишь!" на канале НТВ Владимир Тишенков, более известный под псевдонимом Владимир Шкет, скончался в субботу от остановки сердца, сообщили РИА Новости в пресс-службе телеканала в понедельник.

"По нашей информации, он (Тишенков) умер от остановки сердца в субботу", - сказала сотрудница пресс-службы.

Информационно-развлекательную программу "Ты не поверишь!" Тишенков вел вместе с молодым телеведущим Леонидом Закошанским с сентября 2007 года.

Тишенков родился в Московской области. Его рост 118 см. Работал шоуменом в рок-группе "Коррозия Металла", был популярным ведущим шоу-программ в столичных ночных клубах. Снимался в фильмах "Убить дракона", "Тайны дворцовых переворотов", "Корабль двойников", "Солдаты-2".

©

22.jpg

Смішний був.. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Смерть самых лучших выбирает и дергает по одному. Еще один ушел во тьму...» ©В.Высоцкий...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, і відомий костоправ Касьян сьогодні вмер, точніше вже вчора.

Вчора про нього по ТСН був сюжет... Дуже шкода.. До нього їхали люди зі всієї України та не тільки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

-1 гоблін с кепкой, і нічого не жалко, ще уродців найдуть.

А де ти Людиське серце подів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

-1 гоблін с кепкой, і нічого не жалко, ще уродців найдуть.

А де ти Людиське серце подів?

Все моє серце коханій, а на остальних не лишилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

-1 гоблін с кепкой, і нічого не жалко, ще уродців найдуть.

А де ти Людиське серце подів?

Все моє серце коханій, а на остальних не лишилось.

Зря, а так бы для родителей хотя-бы оставил чуть, что они тебя такого "высокого, не урода и в кепке" родили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

-1 гоблін с кепкой, і нічого не жалко, ще уродців найдуть.

Впевнений ,що той чоловік при своєму житті був набагато більш людянішим,ніж скажімо ти!

Впевнений ,що по його смерті тисячі людей скажуть йому своє ЛЮДСЬКЕ дякую за його життя!

Впевнений,що тобі на його місці,не сказало те саме би й сота частина від кількості тих людей!

-1 тобі як людині!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моє життя не цукор, і -1 "таких жалісних і добрих " солоду не добавлять...а шкета ви завтра забудете, в різниці від Абдулова коли переглянете його фільм випадково.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я бачив Шкета вживу, десь в 92 р. в Рівному, в латах з оцинкованої жесті і мечем у 2 рази більшим за нього самого, тільки тоді він був просто Валодька, так його називав Паук&Co.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"А я бачив Шкета вживу, десь в 92 р. в Рівному, в латах з оцинкованої жесті і мечем у 2 рази більшим за нього самого, тільки тоді він був просто Валодька, так його називав Паук&Co.

Це до чого? До забора? Чесно, не зрозумів. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це до чого? До забора? Чесно, не зрозумів.

Ну це про КТР (Корпорация Тяжелого Рока)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це до чого? До забора? Чесно, не зрозумів.

Ну це про КТР (Корпорация Тяжелого Рока)

Точніше про "Коррозию"

korrozia2006.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я би запропонував подивитись на особистість цієї людини в іншому розрізі - трагічному.

Ні для кого не секрет що "шкет" був лиш забавкою в руках продюсерів, шутом для публіки...

Цікаво було б подивитись документальний фільм про нього, тіки не від нтв а від більш незалежного джерела.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...