Перейти до змісту

Гнідавський міст


Otto Kreer

Рекомендовані повідомлення

Виявляється міст через Стир біля синагоги був трошки не в тому місці де зараз

fec9461002ae.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kotykS, чого це "помилочка"? Я думаю, що міст і на твоїй фотографії, і на фото з посту Otto Kreer один і той самий: направлений прямісінько на стіну "Динамо", був нижчим за теперішній міст, і, навіть більше того, сама вулиця Гнідавська мала інший напрямок (що також підтверджується картою 1932го року, яку ти наводив вище). Насмілюсь передбачити, що було так:

daabcc35284a.jpg

А сучасний міст будувався одночасно з функціонуванням старого моста...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kotykS, чого це "помилочка"? Я думаю, що міст і на твоїй фотографії, і на фото з посту Otto Kreer один і той самий: направлений прямісінько на стіну "Динамо", був нижчим за теперішній міст, і, навіть більше того, сама вулиця Гнідавська мала інший напрямок (що також підтверджується картою 1932го року, яку ти наводив вище). Насмілюсь передбачити, що було так:

daabcc35284a.jpg

А сучасний міст будувався одночасно з функціонуванням старого моста...

Саме так! Ніякої помилочки - то в мене глюк. Я замість "фото цього ж моста" прочитав "те саме фото" :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...
  • 8 місяців потому...

а на другій фотці то той самий міст?

Можливо так, лише з протилежних сторін. Подібне фото було з польського архіву. Але краще запитати Отто. Він ас по виявленню точного місця розміщення.

Наводжу фото в порівнянні. Ра дальньому плані видно трубу цегельного заводу на Львівській. Завод був і в ті часи. Це видно на польській карті Луцька.

post-6713-1280071082,19_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо так, лише з протилежних сторін. Подібне фото було з польського архіву. Але краще запитати Отто. Він ас по виявленню точного місця розміщення.

Наводжу фото в порівнянні. Ра дальньому плані видно трубу цегельного заводу на Львівській. Завод був і в ті часи. Це видно на польській карті Луцька.

точно! тепер переконався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...