Перейти до змісту

Братський міст і не тільки


Romek

Рекомендовані повідомлення

Не впевнений, але можливо такого фото тут не було ще.

Братський міст (Казимира Великого) ще без бюстів.

post-6593-1252050711.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не впевнений, але можливо такого фото тут не було ще.

Братський міст (Казимира Великого) ще без бюстів.

ДякуЮ ! Шикарне фото і звичайно саме такого ще не було !

Доречі, поляки чудні люди - робили почтові картки з не дуже красивими так сказати ракурсами . :D

Хоча як було так і фотографували.

Тільки сьогодні прояснилось у мене в голові в який бік від БРАТСЬКОГО мосту зроблене ось це фото - в сторону Красного !

6bb4ef423ac3.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, часом на тих поштівках зображували не дуже респектабельні міські краєвиди. Важко собі уявити таку видавничу політику сьогодні :)

Очь ше один шедевр - аверс і реверс листівки " "Мальовничий куточок" Луцька ".

Зверніть увагу: поштівка видана Статистичним відділом магістрату Луцька :)

Цікаво теж, де це? В кадрі є кілька капітальних мурованих будівель. Чи вдасться злокалізувати "мальовничий куточок"???

post-6593-1252057995.jpg

post-6593-1252058021.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, часом на тих поштівках зображували не дуже респектабельні міські краєвиди. Важко собі уявити таку видавничу політику сьогодні :)

Очь ше один шедевр - аверс і реверс листівки " "Мальовничий куточок" Луцька ".

Це взагалі мальовничий краєвид далі нікуди ! :D

Нашим турагенствам потрібно такіж краєвиди виставляти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво теж, де це? В кадрі є кілька капітальних мурованих будівель. Чи вдасться злокалізувати "мальовничий куточок"???

Поки не збагну де це місце але знайшов ще один ракурс цього "кварталу"

Як припущення - моє фото взято з добірки типу "Потоп у Луцьку" і з багатьох фот я тільки одне ідентифікував як район вулиці Ярощука - розлив Сапалаївки. На нашому фото також може бути Сапалаївка !

22cf08403bfd.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво теж, де це? В кадрі є кілька капітальних мурованих будівель. Чи вдасться злокалізувати "мальовничий куточок"???

Поки не збагну де це місце але знайшов ще один ракурс цього "кварталу"

Як припущення - моє фото взято з добірки типу "Потоп у Луцьку" і з багатьох фот я тільки одне ідентифікував як район вулиці Ярощука - розлив Сапалаївки. На нашому фото також може бути Сапалаївка !

22cf08403bfd.jpg

Otto Kreer, дякую. Супер! Точнісінько та сама будівля. Гадаю, фото з повінню з пізнішого періоду. Розвалина зліва від ідентифікованого будинку виглядає вже досить капітальною.

А у мене виникло припущення, що це все-таки стирові води і куточок цей може бути десь в районі сучасної 3-ої школи (бічні вулички від Б. Хмельницького). Розповідали, що до будівництва сучасної вул. Набережної той район постійно підмокав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви ще не впізнали де це ??? Це Глушець !!!

ось ще одне фото мальовничого куточка

f9240738fbdf.jpg

фото зроблено грубо звідси

727877c47b28.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чудово! Оплески за всі поштівки. Ромек, а хто видавав тоді ось саме ці поштівки з одним кольором (голубим небом)?

Мені здається, що це зображено шматок старого русла Стиря, а приблизно те місце, де Глушець впадв у Стир.

Отто, а що за Брестський міст?

Ви ще не впізнали де це ??? Це Глушець !!!

ось ще одне фото мальовничого куточка

фото зроблено грубо звідси

ааа, ну я щось приблизне казав, тільки думав, що апарат був повернутим трохи не туди. А місце збіглось! :)) Ось воно як! тепер ідентифікований ще один шматочок міста. І дуже-дуже цікавий!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні я відкрив для себе Америку ))))

на згині вулиці Кондзелевича був міст !!!

96894322a28a.jpg

а Брестський то я пишу в стані ЕЙФОРІЇ !!! )))) Звичайно Братський

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неймовірно! Це ж треба! Дійсно це Глушець. Я радий, що мої припущення підтвердилися і за чудовим збігом обставин сьогоднішнє фото Otto Kreer'а з Братського мосту "виловило" той самий будинок. Але я б сам нізащо так швидко це не константував. Otto, як завжди, на висоті неперевершеного дослідника. Otto, чи ти й раніше знав, що це не Сапалаївка???

Значить, уся серія "повеневих" фото зроблена між суччасними Ковельською, Набережною і Даргомижського?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • 2 місяця потому...
  • 2 року потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...