Перейти до змісту

патч для Батлфілд 1942


MANJAK11

Рекомендовані повідомлення

Може в кого є патч

Battlefield 1942 v1.6.19 а то там багато качати,аж 267 метрів,а в мене трафік на подсосі ((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую,завтра з мене пиво ))))

З.Ы. Для всіх ! Хто любить грати в Батр після установки того патчу і наступного,який я теж виложу на фтп в папку до того що скачав Сіля,можна буде грати в інтернеті по крайній мірі отут http://bf.vidnoe.net/index.php?go=Pages&in=view&id=32

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

во попадалово,в мене російська версія,в патча англійська і не ставится,а диски з грою в кума вже рік,ото пограв (((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок бф1942

приходять дядьки грати в нео2 - кожного четверга!

рубалово недєтске - кому цікаво - заходьте просто подивитись чи побавитись масовкою....

до речі . могу скачать отой батл шо гризе 2.4 гіга....

заходь...дамм...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шутіш ? )

Масово для бателфілда це мінімум 20 чоловік, а в луцьку і фанатів стільки не назбирається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок бф1942

приходять дядьки грати в нео2 - кожного четверга!

рубалово недєтске - кому цікаво - заходьте просто подивитись чи побавитись масовкою....

до речі . могу скачать отой батл шо гризе 2.4 гіга....

заходь...дамм...

так його скачати можна тільки росіянам і то пароль требує (((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ги

реально дядьки не так давно гоцали на 15 компах

а ти кажеш нема де ы нема кому....

це ж тобі не мудроьний сорс... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

назбираэться..тільки довго збирати і немає де

можна впринципі в нео2 де ми граємо,а на рахунок -довго збирати то ми й так там кожен четвер граємо з 18 00 до 2200 ))) Хто захоче ,той прийде )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нарешті мены вдалося попасти на той сервер ,що я хотів !!!! :) Зараз почав заливати на фтп в геймси папку з батлфілдом,модами,патчами і русифікатором,но сіді і кейгеном(хоча кейген впринципі не потрібен,бо на другі серваки всерівно пока не пускає) Може хто зможе вирішити проблему з іншими серверами,а поки що можна грати на відноє.нет і може ще де знайдутся які бесплатні серваки (за ссилочки буду вдячний))))

Окрема подяка за допомогу Zevs_Isver і silia :):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все залив,про всяк випадок уточнюю : спочатку ставится сама гра,потім моди,неважливо в якому порядку,потум патчі,погтім но сіді і на кінець русифікатор )))

Здибаємся в неті ))))

трохи пізніше заллю додаткові карти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...