Перейти до змісту

День Автомобіліста - міжклубна зустріч ?


bonZzz

Рекомендовані повідомлення

Виникла ідея організувати в день Автомобіліста об'єднану зустріч автоклубів.

В Drive! є учасники які приймають активну участь в житті, на мою думку, 4-х автоклубів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прикольна ідея - а суть яка? Випивушки-заїдушки чи поганялки-доганялки? До 26 жовтня ще часу вистачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да ідея - класна!!! Треба продумати формат зустрічі! Чи просто знайомство, чи якісь конкурси, змагання,...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прикольна ідея - а суть яка? Випивушки-заїдушки чи поганялки-доганялки? До 26 жовтня ще часу вистачає.

А може якраз і організувати шось схоже на автошоу в Києві на Столичному ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 жовтня це понеділок?

Якщо приймете, то можливо буде кілька машин від клубу 2101

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 жовтня це понеділок?

Якщо приймете, то можливо буде кілька машин від клубу 2101

Приймемо усіх! Головне зараз визначити як, що і де будемо робити - тож кожна пропозиція вітається і буде всебічно розглянута.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я собі це уявляю як умовно закриту зустріч лише для автоклубів. Окрім шашлика і салюта, необхідно організувати якісь конкурси, не обов"язково автомобільні. Можливо навіть міжклубні, але товаристського характеру, якісь позитивні і веселі.

Окрім цього треба створити вцілому теплу атмосферу. Якщо буде присутніх багато людей і машин, то Крупа дуже вдале місце.

Нажаль досвіду організації таких великих зустрічей я ще не маю, але чим зможу, тим допоможу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так досвіду організації міжавтоклубних заходів мабуть ніхто в Луцьку немає :) .

Від задумки буде залежати і кількість учасників ^_^ . А придумать зможемо лише колективно.

Давайте но спробуємо щось пропонувать.

Спробую для початку я....

Давайте виберемо дещо для клубних змагань. Запропоную вибрати з автослалому.

Повторюсь про автошоу на Столичному (Київ) у вересні цього року. Опис самих змагань внизу мого спіча,

да і "чувак-гугль" багато в чому може допомогти.

Для прикладу - дещо на швидкоруч дещо з відео (lanos.com.ua):

http://www.youtube.com/watch?v=K76vhZShJY4

http://www.youtube.com/watch?v=gKgP4Q5OzeM

slalom.doc

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може якраз і організувати шось схоже на автошоу в Києві на Столичному ?

ага, якби ще замєри звукового тиску провести, як в Кийові було, я б обома руками за!можна і міжклубний квест провести!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так досвіду організації міжавтоклубних заходів мабуть ніхто в Луцьку немає :) ....Давайте виберемо дещо для клубних змагань. Запропоную вибрати з автослалому.

шкода шо я старі балони викинув...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, ось ТУТ ССИЛОЧКА НА ФОРУМ. Невже 8 клубів зберуться? колонна буде чималенька...

якщо судити по цій силочні, то ніхто не збереться.

мені здається, щоб робити міжклубні зустрічі треба мати якусь спільну концепцію, а не просто колоною проїхати, пива попити.

тому, я поки не підтримую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З такою к-сті клюбів можна і куртки з лого замовляти! :)

А якщо серйозно то чогоб і не здибатись???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що з "конкретними" ідеями чи діями ? ^_^

Можливо хтось придумав як саме організувати свято ?

Можливо хтось закинув пости в свої автофоруми ?

p.s. то воно лише здається, що лишилось багато часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо судити по цій силочні, то ніхто не збереться.

мені здається, щоб робити міжклубні зустрічі треба мати якусь спільну концепцію, а не просто колоною проїхати, пива попити.

тому, я поки не підтримую.

День автомобіліста! Чим не спільна концепція?

Ну а якщо збереться така велика кількість клубів і учасників, то смислу організовувати шашличок немає. Просто з"їхатись всім у Крупу, організувати площадку для слалома і полосу для драгу. Я наприклад ганятися не планую, приїду просто себе показати і з клубом Драйв познайомитись :)

До речі зверніть увагу, що позапрошували переважно рівненські клуби, з яких в Луцьк майже ніхто не поїде.

Якщо ж буде на стільки масова зустріч, то я пропоную наступне:

1. Щоб ініціативу на себе взяв клуб "Драйв". Засвітитесь поміж іншими клубами, здобудете певний авторитет.

2. Остаточно визначитись з датою події. Неділя 25-го числа наприклад.

3. Визначитись з програмою події. Я би пропонував провести її у форматі "на інших подивитись і себе показати". Більш-менш цивілізовано розмісити автомобілі клубів на території, облаштувати місця для драгу і слалому.

4. Остаточно збити це все в одине ціле, намалювати якісь флаєри.

5. Розсилати запрошення усім автоклубам Луцька і Рівного, постаратись зв"язатись і особисто переговорити з їхніми організаторами і активістами.

Все вищезазначене по грошам практично не затратно, правда роботи організаторської багато.

Від себе скажу, що приїде напевно 3 машини луцького 2101 клуба. Рівненські навряд чи будуть, у нас 17го велика зустріч в Дубно, навряд чи хто захоче на наступні вихідні знову далеко їхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і до речі кожен клуб зі своїм стендом може щось цікаве придумати. У мене, наприклад, є цікаво ідея на рахунок стенду 2101 і не одна :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ж буде на стільки масова зустріч, то я пропоную наступне:

серйозна справа...треба поїхати обовязково в ту Крупу і подивитись шо там як там. якшо займатись цим то пора зустрічатись можливо і там в Крупі.

мало не забув обовязково поїхати 17 числа одною машинкою в Дубно глянути, буде легше шось організовувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

серйозна справа...треба поїхати обовязково в ту Крупу і подивитись шо там як там. якшо займатись цим то пора зустрічатись можливо і там в Крупі.

мало не забув обовязково поїхати 17 числа одною машинкою в Дубно глянути, буде легше шось організовувати.

Я думаю немає там в Крупі на що дивитись. Багато хто там вже був, і я сьогодні ще раз туди поїду по своїх справах.

Ми літом організовували там зустріч. На фото добре видно територію.

http://www.vaz2101.org/modules.php?name=Fo...34&start=60

Все пройшло дуже класно. Місця більш ніж достатньо. Домовитись - не проблема.

Поздка в Дубно обговорюється тут

Якщо комусь цікаво, пишіть мені в приват, щоб тут не флудити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво от що - в Крупі заїхати однією машиною нема прблем: набираєш охорону, домовляєшся і вперед. А от купою авто мабудь не так просто, охорона може і не пустити, Як думаєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На літній зустрічі нас було 6 машин і гонщиків десь 15. Охорона всіх пропустила. Але в будь якому випадку треба буде їх за кілька днів до того попередити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від імені Клубу "Red-Zone" підтримаю цю ідею всіма ногами і руками! найкраще місце проведення свята для самих себе-Аеропорт "крупа".Досвід проведення таких змагань є...

На мою думку можна організувати міжклубний слалом з неважкою фігрукою. Свої сили зможе спробувати кожен. Досвід проведення слаломів також є.

В іншій частині можна буде провести змагання по максимальному прискоренню на відстань 402метра-тоїсть drag racing. досвід проведення драгу-величезний. Згодні до співпраці і активної участі в організації!

до свята можна долучити Кіа,Шевролє,Чері та Мітсубісі клуби в яких є мої знайомі!головне аби було бажання!

На мою думку десь в якийсь вечір на цих буднях потрібно зустрітись і обговорити всі можливі пропозиції і скласти маленький план дії!

розмістити оголошення на інших форумах.

Головне бажання до співпраці-особисто у мене воно є.

8 063 358 93 93

8 095 47 88 340

Коля. Звоніть із радістю все організуємо.

З повагою, клуб "Red Zone".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...