Перейти до змісту

Налаштування VPN на Win7 ?


Рекомендовані повідомлення

Сабж. Не працює доступ в інет через ВПН. Підключення відбувається, пінг є, tracert проходить до кінечного вузла, а от сторінок чомусь не відкриває... йде запит до сторінки і все.

Пробував відкривати сайт не по домену а по айпі - нуль ефекту. Пробував прописувати ДНС - нуль ефекту, міняв MTU - ніяких змін, відключав шифрування.

ХЗ чи то вінда така крива чи білгєйц перед уходом на пенсію вирішив зробити пакость!?..

Де ще може бути динозавр заритий?!

PS. на WinXP все чудово працює з дефолтними налаштуваннями, т.е.е ввів айпішку, логін, пароль - підключилось, сайти вантажаться, всьо гуд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я на семерке так и не смог заставить девайс на линуксе по самбе с компом законнектиться, хотя ФТП сервак поднялся с полтыка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуй відключити внутрішній брандмауер вінди, причому відключити службу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проксю ніде випадково в налаштування браузера не прописував

аБиЖаиШь дараГой стараВа вЗломЩика)

Спробуй відключити внутрішній брандмауер вінди, причому відключити службу.

Пробував, йому по барабану :(

+ створив топік на форумі мЄлкософту. мож там що розумне підкажуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

route print при під'єднаному vpn конекті виклади

ну і опис де які ІРшки, на всякий.. хоча якщо пінги і трейси проходять то з маршрутизацією все гуд

Якщо VPN сервак з білою ІР - можеш кинуть в приват дані на конект - спробую з win7 підчепитись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні там все закручано на політиці доступу самої локальної мережі, тобто є режими по яких вона працює із різними доступами (Домашняя сеть, Общедоступная і т.д.)... і при установці 7 сімка показує пароль на локалку (його то в самба-файлі і потрібно вказати).

З.І. Все налаштовано і працює в мене ;)

З.І.З.І. Я впевнений що ВПН піднятий і налаштований правильно.. просто зміни варіант мережі на загальнодоступний... ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це про те що у difoto?

Якщо про VPN то тип мережі впливає на файл-шари, до доступності сайтів в браузері це аж ніякого відношення не має.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

route print при під'єднаному vpn конекті виклади

ну і опис де які ІРшки, на всякий.. хоча якщо пінги і трейси проходять то з маршрутизацією все гуд

Якщо VPN сервак з білою ІР - можеш кинуть в приват дані на конект - спробую з win7 підчепитись

51689a75dcb8.jpg

Скинув в ПП логін і пас.

За три дня муки някого результату... Скоріш всього в мене кривий білд вінди... буду чекати фінальний релізю..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мну все завелось одразу без додаткових наточувань VPN підключення (все прописав у wizard'і, через нього і підключилось).

Порівняльні скріни відображення інфи з http://ip.xss.ru кинув в ПП.

Вінда встановлена з цього образу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Урааа. Проблему вирішив. Винувата була не вінда, а Коспєрсикий Internet Security. Видалив цю заразу, ВПН запрацював на ура!!!

25 серпня ці чудіки випустили оновлення версія 463. Скачаю - відпишусь чи запрацювало...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...