Перейти до змісту

ОГО від Укртелекому


Рекомендовані повідомлення

Стикнувся сьогодні з парочкою ситуацій:

1. стоїть людина на черзі по підключенні, є порти, а її нехто не дзвонить, я взяв та й підключив...(там йде в порядку черги, а укртелеком не вспіває)

2. в укртелекома є дві акції, або підключка за 1 грн або перший місяць інету за 1 грн, укртелеком поки підключає за 1 грн, але не питає кому як вигідніше...

3. людині нема коли заїхати на укртелеком шоб написати заяву, а потім забирати логін, а виявляєть ся мона нікуди не їхати, і все порішати набагато швидше... і навіть без власника та його паспорта...

4. сьогодні мені відмовили в підключенні, а технічна можливість є... прикольно...

так от вирішив я наступне - можемо:

1). перевірити за короткий час технічну можливість по підключенню інтернету за Вашим номером.

2). якщо є технічна моживість можемо посприяти, або зробити "підк ключ" підключення до ОГО.

3). від Вас потрібно тільки бажання та гроші, все решта ми зробимо самі... ціна буде менша ніж в Укртелекомі...

навіть якшо Ви писали заяву, а Вас ще не підключили, звертайтесь, ми можимо прискорити це діло, або відразу підключити, якшо вже є технічна можливість...

по всім питанням телефонуйте 295054, 80509885590, 80673323354

пишемо в приват, або в тему...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звоните на:

40575 - приемная

747402 - абоненський відділ

747403 - абоненський відділ

і питаєте чи в вашому районі, на ваш номер є можливість підключитись. Якщо є дзвоните на -

41050 - переговорний пункт на УКРТЕЛЕКОМІ

і питаєте чи є стартові пакети, якщо є їдете і купляєте, таким чином ви закріпите за своїм номером порт. Якщо немає, дзвоните -

722244 - заказ ОГО (звідти їх носять на переговорний)

і там гарно попросіть, замовте собі стартовий, (спитайте коли їх понесуть на переговорний пункт) щоб на ваше призвище вам його оставили на переговорному. Якщо немає стартових заходите на сайт http://my.ukrtelecom.ua/ua/group_wide/dsl_...sl_init_groovy/

і робите заявку на підключення ОГО на свій номер телефону, якщо буде писати "немає тех. можливості" це глюк, заповнюйте далі, і на слідуючий день починайте навісати на

40575 - приемная

747402 - абоненський відділ

747403 - абоненський відділ

вони вже будуть знати про вашу заявку, хай ворушаться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо я могу написать?

пишу:

1. пост написала людина, яка мала сама проблеми з Укртелекомом, а саме дивимось тут

2. Багато тексту, і відповідно проблем та рухів...

3. багато часу буде потрачено на дії вищенаписані... і ще неясно яким буде результат...

4. навіть знаючи про заявку, в Укртелекомі ніхто ворушитись не хоче і напевне не буде....

5. і Ви знову маєте головний біль, чекаєте багато часу, їздите, тратите сві час, нерви та лишні кошти...

ну і саме головне та приємне для Форумчан і нетільки, це те, що в мене це все задоволення буде дешевше вартувати чим в Укртелекомі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. де ти бачив по тій ссилці проблеми з Укртелекомом, шо ти мелиш?

2. всі ті дзвінки і виясняння займають 15 хвилин

3. якісь роздуми (без коментарів)

4. взагалі брєд,.. чим вони по твоєму там займаються? :)

5. висновок з попереднього брєда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шановний trionix, якби я раз підключився до ОГО, то я б навіть нічого тут не писав, а оскільки я знаю багато нюансів та проблем з Укртелекомом, то повірте мені...

і суть в тому шо ви заплатили за ОГО старт 120 грн, а я можу людину підключити за 1 грн...

Вас розвели на рівному місці...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато тексту, шановний ptk. Я чомусь не розумію, як це вам вдається телекомівську послугу продавати дешевше її вартості в Укртелекомі? І чому це всього за одну гривню ви тут так гарно, професійно та оперативно зібрались весь Луцьк підключити до ОГО? Що це за благодійність така?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато тексту, шановний ptk. Я чомусь не розумію, як це вам вдається телекомівську послугу продавати дешевше її вартості в Укртелекомі? І чому це всього за одну гривню ви тут так гарно, професійно та оперативно зібрались весь Луцьк підключити до ОГО? Що це за благодійність така?

думаю тексту саме стільки шоб було зрозуміло, але якщо розібратись то навіть дуже мало, оскільки описувати глюки укртелекома в мене будуть руки боліти...

професійно, тому що я професіонал в цьому...

підключати я буду не за гривню, а за стільки за скільки домовлюсь з клієнтом...

а за гривню підключатиме на сьогодні Укртелеком, або за 120 грн, це вже як клієнт захоче, а не купувати ОГО старт за 120 бо це комусь вигідно...

я дав контакт, якшо комусь цікаво, то я можу розповісти як в мене получається дешевше чим в Укртелекома...

і чому то я не можу зробити добро людям ше й дешевше чим інші?

просто мені дуже прикро так сказать за державу, і за людей яких дурять на кожному кроці....

приклад тому ось: http://board.lutsk.ua/index.php?s=&sho...st&p=381916

так власне в першому пості я й написав, достало мене це... от і вирішив допомогти людям які мають з цим проблеми...

а тут знову дурні пости пішли...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попрошу без недоречних коментарів панове.

Запропонована послуга - про її умови можна дізнатись у того, хто запропонував, а про якість судити тільки за відгуками тих хто скористався.

ptk дійсно професіонал і 'аби втулить' робити не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шановний trionix, якби я раз підключився до ОГО, то я б навіть нічого тут не писав, а оскільки я знаю багато нюансів та проблем з Укртелекомом, то повірте мені...

і суть в тому шо ви заплатили за ОГО старт 120 грн, а я можу людину підключити за 1 грн...

Вас розвели на рівному місці...

знову обман-реклама, немає різниці купляти старт за 120 грн чи підключатись за 1 грн. СТАРТ - це просто плата на перед за місяць, а за одну грн, платиш вкінці місяця. Тісамі яйця. Може ти не знав.

Купляюти старт за 120 вигідніше так як можна вибрати перший місяць тариф за 150 грн, а потім перейти собі на 100 грн. А підключаючись за 1 грн, який тариф вибереш стільки і заплатиш в кінці місяця.

Не треба думати що люди дурніші і навідь по телефону не можуть позвонити домовитись і оформити. Хоча можливо і знайдуться кому і це лінь робити.

Tum@n я не сумніваюсь в якості послуг патика :) (шутка) ну нашо писати що "якщо є заява і їм нагадати то навідь тоді вони не будуть підключати" можна ж без фанатізма.

оформити підключення просто, а от настроїти підключення в хаті, то це треба буває, люди не знають куда які провода вставляти. Є такі шо навідь не цікавляться шо ти там робиш в настройках, по барабану, думають шо це шось тіпа тостера :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от я не можу зрозуміти слідуючого: чому trionix хоче незрозуміло шо тут доказати? який в цьому сенс?

я наприклад допомагаю людям, доречі вже не одному в цьому питанні допоміг...

навіть заробляю на цьому, це нормально...

А який Вам сенс тут розпинатись? trionixе , чи Ви не можите визнати що Вас ошукали?

я роблю як краще людині, оскільки знаю багато нюансів, і стараюсь про них попередити людину, в Укртелекомі того ніхто не робить, і там всі на це .... в них є план яким треба зробити, це їхня робота, а до роботи багато людей відносяться халатно та й ше багато з них некомпетентні в деяких питаннях...

можливо Людині повезе, і її не ошукають, але вона заплатить дорожче, і все буде вирішувати сама...

для Вас, trionix, опишу маленьку калькуляцію, просто шоб всім було зрозуміло, і не виникало дурних питань:

Ого старт коштує 120 грн (я в комплекті з модемом продам все дешевше, і модем і огостарт), відподно 1 місяць інтернету берем за 100 грн, а по акції платим 1 грн... еокномія 100 грн, а заплатили 120 за старт... переплата 20 грн, звісно можна вибрати тариф за 150 грн тоді економія 30 грн, але ж більшість людей які підключаються беруть тариф за 100 оскільки він самий оптимальний...ну і тут попадають на 20 грн як льоду..

другий варіант це підключення за 1 грн, теж акція від укртелекому, ну і перший місяць 100 грн абонплата за місяць, економія 20 грн, на мою думку саме кращий варіант

а ше варіант такий - взяли ви старт, модем дорогий, чи навпаки якись дешевий, а підключити не вдається бо якись глюк, і починаємо всеодно дьоргатись, шо за йомайо...

ну і саме головне при підключені до інтернету, я не тільки прийшов підключив і пішов, потрібно памятати, шо коли комп був без інтернету не було багато проблем, а з появою інтернету зявляються додаткові проблеми, небезпека, ну і інтернет потрібно використовувати, а не платити укртелекому 100 грн, і сидіти переглядати борду, використовуєчи інтернет на 10коп в місяць :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ptk не парься.. є люди які це всеодно НЕХОЧУТЬ розуміти або просто не дано.. в телекомі є стільки тупаків які роблять великі очі коли їх питаєш про налаштування модему або ж про підключення інету в мережу де ІР відрізняються від звичного їхнього 192,168,1,1 :D

З.І. Так що роби далі добре діло в Луцьку а я теж саме в Горохові і все буде гуД ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підключати я буду не за гривню, а за стільки за скільки домовлюсь з клієнтом...

Ну от з цього треба було починати. Бажаю успіху. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підключати я буду не за гривню, а за стільки за скільки домовлюсь з клієнтом...

Ну от з цього треба було починати. Бажаю успіху. :)

а ти що хотів послугу від Червоно Хреста ? )))) закінчиться ця лубуда з 1 грн і будете платить по 300 грн за встановлення модему дома :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто може сказати, в Луцькому районі коли буде ОГО-ГО? ;) Цікавлять Маяки та смт. Рокині (в Рокинях цифрова АТС, але про наявність портів - "молчёк",тіпа мож є, мож і нема...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто може сказати, в Луцькому районі коли буде ОГО-ГО? ;) Цікавлять Маяки та смт. Рокині (в Рокинях цифрова АТС, але про наявність портів - "молчёк",тіпа мож є, мож і нема...

не тут є два варіанта, або є або нема... може приставки непотрібно застосовувати...

дзвони...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власне, тему з оголошенням ptk треба перенести в рекламу, а флуд потерти нафіг. І крапка. Нема тут що обговорювати. Працюйте собі на здоров"я. А то весь цей брєд з приводу того, що на телекомі всі тупаки, а тут генії і професіонали, вже починає набридати.

Завдяки роботі цих тупаків тисячі абонентів мають інтерент, а професіонали бігають і шукають тих, хто сам не може настроїти модем і мережу, шоб заробити 100 грн. імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому так? я ж написав, шо можу допомогти, то нехай люди постять сюди, я буду допомагати...

розумієте, тисячі мають інет, а десять мають геморой, от і получається шо відсоток 0,00001, віповідно укртелекому до цього відсотка нема ніякого діла, а я спробую допомогти...

і я можу заробити не 100 грн, а 10, 20 чи 30, взагалі то це не важливо і не Ваша справа, а людині буде приємно, і вона матиме інтернет...

якщо все получиться ;)

Andruha_gpz28, тово, а чо то Ви обзиваєтесь? га? там доречі працюють нормальні люди, і навіть є гарні дівчата... а Ви зразу так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власне, тему з оголошенням ptk треба перенести в рекламу, а флуд потерти нафіг. І крапка. Нема тут що обговорювати. Працюйте собі на здоров"я. А то весь цей брєд з приводу того, що на телекомі всі придурки, а тут генії і професіонали, вже починає набридати.

Завдяки роботі цих придурків тисячі абонентів мають інтерент, а професіонали бігають і шукають тих, хто сам не може настроїти модем і мережу, шоб заробити 100 грн. імхо.

золоті слова

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ptk

і я можу заробити не 100 грн, а 10, 20 чи 30, взагалі то це не важливо і не Ваша справа, а людині буде приємно, і вона матиме інтернет...

якщо все получиться wink.gif

а шо УКТ заробляє 100 грн на підключенні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а шо УКТ заробляє 100 грн на підключенні?

на сьогодні УКТ має такі розцінки:

1) при самостійному підключенні і написані заяви чи реєстрації через інет підключення вартує 1 грн,

2) при підключені через ОГО Старт (його вартість 120 грн, з яких УКТ заробляє всі 120 або трішки менше), підключення получається 120 грн, але ж ми маємо перший місяць інету за 1 грн..

3) ну і в любому випадку якшо ми запрошуємо спеціаліста з УКТ, то ше платимо 120 грн за підключення їхніми силами...

не забуваємо шо в останні 120 грн включено тільки налаштування модема, а якшо потрібно прокласти додатково кабель, то роботи та матеріал УКТ рахує окремо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з цього і треба було починати, що ти дешевше настойку робиш на хаті, а нашо ти раніше розказував що УКТ обманює з тарифами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з цього і треба було починати, що ти дешевше настойку робиш на хаті, а нашо ти раніше розказував що УКТ обманює з тарифами?

почав я з першого посту, і я ніколи не писав шо хтось когось обманює...

а розказував то шо я роблю, і я можу не робити настройку на хаті, я підключаю до послуги ОГО, роблю це дешевше чим УКТ, і УКТ нікого не обманює, вони роблять свою роботу, я всвою, і то шо вони роблять вони роблять дорожче чим я...

і кажись вже було попередження - не флудити....

якшо вам шось потрібно вияснити, і вам шось не зрозуміло, я написав телефони або пишем в приват....

хватить флудити...

кому шось не ясно і хоче шось доказати, будь-ласка в приват...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розумієте, тисячі мають інет, а десять мають геморой, от і получається шо відсоток 0,00001, віповідно укртелекому до цього відсотка нема ніякого діла, а я спробую допомогти...

В подавляющем большинстве случаев геморрой абонент зарабатывает сам себе, решив сэкономить на специалисте(работнике УТК или нет - неважно). А после того как он забирает документы с самостоятельным подключением, начинает задрачивать супорт.

почав я з першого посту, і я ніколи не писав шо хтось когось обманює...

А как-же следующий пост?

шановний trionix, якби я раз підключився до ОГО, то я б навіть нічого тут не писав, а оскільки я знаю багато нюансів та проблем з Укртелекомом, то повірте мені...

і суть в тому шо ви заплатили за ОГО старт 120 грн, а я можу людину підключити за 1 грн...

Вас розвели на рівному місці...

в телекомі є стільки тупаків які роблять великі очі коли їх питаєш про налаштування модему або ж про підключення інету в мережу де ІР відрізняються від звичного їхнього 192,168,1,1 :D

А Вы что хотите, чтобы Вам сеть завода настроили? А с настройками модема ни у кого из технических специалистов по подключению ОГО проблем нету ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andruha_gpz28, тово, а чо то Ви обзиваєтесь? га? там доречі працюють нормальні люди, і навіть є гарні дівчата... а Ви зразу так...

А я не обзиваюсь. Це ви собі дозволяєте називати "тупаками" працівників телекому, а потім раптом тупаки перетворюються на нормальних людей і гарних дівчат. ;) Які ці люди мені розповідати не треба, бо я з ними всіми особисто знайомий (теж працюю на телекомі, тільки на АТС). Тому мені було не дуже приємно читати такі компліменти від місцевих професіоналів.

А що стосується абонентів, сапорту і налаштувань, то якщо абонент вибрав самостійне підключення, він повинен самостійно, чи з вашою або інших професіоналів допомогою підключитись, а не нависати на 747030 з дурними питаннями. І інженер підтримки не зобов"язаний йому по телефону настроювати модем, мережу, шукати драйвер мережевої плати, переставляти кривий Windows і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Вы что хотите, чтобы Вам сеть завода настроили? А с настройками модема ни у кого из технических специалистов по подключению ОГО проблем нету wink.gif

даєш 100%? тоді поясни тенденцію чому в мене в місті буває що адмін місцевий звонить до мене і просить щоб я підключив клієнта а не він бо якоби часу немає ? а коли прихожу до людини то дізнаюсь що воно вже кілька рас приходило і мучилось а підключення так і не зробив... як таке називається ?

З.І. Я говорю лише за своє місто а не в глобальному маштабі... звісно є спеціалісти варті похвали але тільки не в мене в місті .... імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...