Перейти до змісту

Чи мають право працівники ДАІ перевіряти автомобілі на дорозі?


prg

Рекомендовані повідомлення

Вже неоднаразово коли йду на роботу бачу таку картину:

Перед мостом з Ківерцівської на 40-й. зранку стоїть машина і три інспектори зупиняють всі буси, крім того що перевіряють права, документи, починають ще: один крутить руля а інший раком біля машини стоїть слухає, дивиться :). Наскільки я зрозумів, то перевіряють шат рульової колонки. В ДОСАФі я вчився давно, але памятаю, що такі виміри робились спеціальним інструментом ....

Ось і питання: чи мають законне право працівники ДАІ, на дорозі, без інструментів на "око" визначати відхилення? Чи повинні вони мати якись документ, що пройшли якесь навчання (а то можна і кладовщика поставити на "око" перевіряти)?

І друге питання:

Часто коли зупиняють бус нашої фірми питають : " Що везете?", коли я за кермом то кажу: "А що вам треба, щоб я віз?", мабуть бачуть що веду себе впевнено і огризаюсь, то просто нехочуть далі зв'язуватись, бо на дорозі багато інших автомобілів є:),і відпускають так і не глянувши в середину. Але всеж таки, перед тим мостом мостом на 40-му нераз бачив як вони заглядають в середину бусів.

Чи мають право працівники ДАІ перевіряти вантаж, документи на вантаж ітд.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже неоднаразово коли йду на роботу бачу таку картину:

Перед мостом з Ківерцівської на 40-й. зранку стоїть машина і три інспектори зупиняють всі буси, крім того що перевіряють права, документи, починають ще: один крутить руля а інший раком біля машини стоїть слухає, дивиться :) . Наскільки я зрозумів, то перевіряють шат рульової колонки. В ДОСАФі я вчився давно, але памятаю, що такі виміри робились спеціальним інструментом ....

Ось і питання: чи мають законне право працівники ДАІ, на дорозі, без інструментів на "око" визначати відхилення? Чи повинні вони мати якись документ, що пройшли якесь навчання (а то можна і кладовщика поставити на "око" перевіряти)?

І друге питання:

Часто коли зупиняють бус нашої фірми питають : " Що везете?", коли я за кермом то кажу: "А що вам треба, щоб я віз?", мабуть бачуть що веду себе впевнено і огризаюсь, то просто нехочуть далі зв'язуватись, бо на дорозі багато інших автомобілів є :) ,і відпускають так і не глянувши в середину. Але всеж таки, перед тим мостом мостом на 40-му нераз бачив як вони заглядають в середину бусів.

Чи мають право працівники ДАІ перевіряти вантаж, документи на вантаж ітд.?

Сам час від часу катаюсь на бусі. Час від часу ДАЙ-ці зупиняють та просять показати вміст оного. Просто показую документи, коли просять відкрити буса відповідаю, що для них достатньо глянути на правильно оформлені документи. В основному задовільняються такою відповіддю, але якщо таки настоюють, прошу оформити протокол затримання понятих. Відстають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але якщо таки настоюють, прошу оформити протокол затримання понятих.

Я так розумію, тут букви "і" не вистачає? :)

Стовосно сабжу: ні, не мають. Якщо є пройдений техогляд - все гуд.

Кабинет Министров запретил работникам Министерства внутренних дел останавливать автомобильный транспорт на дорогах для проведения техосмотра. Такое решение было принято на заседании Кабмина в четверг.

Соответствующие изменения внесены в правила дорожного движения.

Соответствующее постановление инициировала и представила на заседании Кабмина руководитель Госкомитета по вопросам регуляторной политики и предпринимательства Александра Кужель.

"Запретить МВД останавливать на трассе автомобили для проведения техосмотра", - сказала она, представляя проект постановления. Постановление запрещает проверять техническое состояние автомобилей между проведением плановых техосмотров, а также необоснованно устанавливать ограничения скорости движения для автотранспорта.

Напомним, в июле 2008 года Кабинет Министров отменил исключительное право Государственной автомобильной инспекции на проведение технического осмотра автомобилей. (С)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...