Перейти до змісту

Продам лазерний принтер


Alex

Рекомендовані повідомлення

HP LaserJet P1006

g827_0_ru.jpg

Йому десь біля року, з яких використовувався десь тільки пів. Кілька разів заправлявся.

Зараз в катріджі мало тонера. Потребуватиме відразу заправки.

Видно що краски зовсім мало з фото сторінки тесту друку: cbb6320f86f1t.jpg. Якість скану звісно поганенька, але думаю суть зрозуміла.

У комплекті є: коробка картонна :), кабель USB (до нового не дають), кабель живлення, диск із драйверами і власне принтер з катріджем.

Манібек.

//=====================================

Ціна нового десь 1200 грн.

Віддам цей вдвічі дешевше - 600 грн.

З КАТРІДЖЕМ РОЗІБРАЛИСЬ. Відпрацьований тонер не висипали - звідси сіроватий чорний. Дав спеціалістові. Помили і почистили. Насиченість чорного стала відмінною. Але барабан бажано буде замінити всерівно при наступній заправці.

продається максимум до пятниці. ставлю нову ціну )

Нова ціна - 450 грн.

Можете підійти подивитися як друкує і вирішити чи брати. (біля Датагруп). Манібек кілька днів само собою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зроби документ у ворді, додай на листок прямокутник розміром у весь листок, залий його узором дрібною чорною сіткою. Одразу буде видно якість друку. Доречі по такому скану ніфіга сказати не можна. Друк, на перший погляд, задовільний, але світлий(якщо це не глюк сканера). Будьласка зроби як я кажу і виклади більш-якісну скан.копію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли закінчується тонер, світло друкує не по всій площі сторінки, а по окремій вертикальній смузі. В цьому випадку потрібно замінити у картриджі чіп, або цілий картридж, заправка не допоможе. Отже, шановні, купуючи друкуючий пристрій на 436 або 435 картриджі, відразу готуйте бабло на новий картридж, і не думайте, що заправлятимете його сто разів. Буржуй тут подумав як ніколи добре в руслі боротьби з заправками. Всім удачі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заклеюєш чіп скотчем і друкуй собі далі )

Доречі, ціна на тонер якась дивна. мінімум шо я знайшов то 25грн за банку, а максимум 65грн :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Світла копія, бо , швидше за все, тонер не той сипанули.

Заправляється це чудо тонером від статік контрола до нього же за 60-65грн. (80гр. максимум влазить) і якість гарна буде.

Так що очистка картріджа і правильний тонер - от і буде щастя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цей картридж без чіпа може працювати, і з чіпом після перезаправки, просто не буде відображатись статус картриджа і кількість сторінок що залишились. Світлий друк це випрацюваний селеновий вал ціна від 60-85 грн. Загалом чекаю від автора теми відповідь на свій запит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Світла копія, бо , швидше за все, тонер не той сипанули.

Заправляється це чудо тонером від статік контрола до нього же за 60-65грн. (80гр. максимум влазить) і якість гарна буде.

Так що очистка картріджа і правильний тонер - от і буде щастя.

Да, його заправили останній раз якоюсь універсальною фіньою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зроби документ у ворді, додай на листок прямокутник розміром у весь листок, залий його узором дрібною чорною сіткою. Одразу буде видно якість друку. Доречі по такому скану ніфіга сказати не можна. Друк, на перший погляд, задовільний, але світлий(якщо це не глюк сканера). Будьласка зроби як я кажу і виклади більш-якісну скан.копію.

Сканер поганенький, але друк справді трохи світліший. не дуже насичений чорний.

Тонера мало або походу не той засипали.

Трошки пізніше зроблю інший сріншот :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я заправляв WWMовським тонером за 25грн. Саме для цих картриджів і все гуд працює... а от коли сипанути від 1200 хюлета, то і буде така от біда.. Та то всьо лірика )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі, де можна пощупати?

Він зараз у мене вдома. (як зазначено вище - близько біля Датагруп). Можна підійти і подивитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...