Перейти до змісту

Глушиться сигнал оператора


Рекомендовані повідомлення

Потрібна консультація в цьому питанні.

В районі Чернишевського, біля конюшні хто в курсі, постійно пропадає сигнал оператора, і на КС і на МТС, і на різних Nokia, як мінімум на 6 телефонах перевірено і на Samsung, і в сусідів те ж саме.

В мене стоїть на хаті Wipll, але не думаю шо це він все глушить, в сусідів правда, трохи DECTів є, чи вони можуть бути причиною цього?

Але телефони це півбіди, я думаю якщо воно так глушить операторів, то чи не шкідливо воно впливає на мозок і взагалі на людину ( мова йде про перебільшення допустимої норми в рази).

Ніхто не має ніяких приладів щоб це перевірити і взагалі що це може бути ? Метрів 200 до хати сигнал нормальний і не пропадає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не будем про мозги вспоминать от греха.. ты лучше конкретно адрес напиши..

виплы вобще в другом диапазоне , а у декта гораздо слабее сигнал да и весь диапазон GSM900/1800 он не перекрывает никак..

вообщето подобные жалобы впервую очередь должны направлятся к оператору предоставляющему услуги связи - приходиш в офис говориш "вот по такому адресу у меня нет связи - ф чь0м дел0??" а ты сразу пишеш что тебя ктото глушит .. ето сам понимаеш безосновательно ...

короче пиши адрес в ПМ мы посмотрим чтотамкак... :0138:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не извольте сумлевацца частотнагляд всё видит и всё слышит , насчет "парафии" то вы не правильно понимаете механизм работы субъектов в сфере частотопользования..

если есть желание неким образом посодействовать работе частотнагляда - пишите мне в ПМ - примем ко вниманию .. однако Вы - пользователи услуг, которые предоставляет оператор - за качество услуг ответственен он и только он ... так что не надо путать ... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...