Перейти до змісту

Секретна зброя AMD НА ВОЛИНІ


Рекомендовані повідомлення

2 Ukrod:

причем тут биос при тестах под виндой? налицо весьма и весьма интересный глюк чипсета, так как, обрати внимание, тесты памяти тоже серьезно ошибаются.

2 Rock:

а что на оверклокере-то сказали или ты не отправлял туда еще?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Ukrod:

причем тут биос при тестах под виндой? налицо весьма и весьма интересный глюк чипсета, так как, обрати внимание, тесты памяти тоже серьезно ошибаются.

Ну і шо, шо вони помиляються. Вони ж за базу беруть, скоріше за все, вирахувану FSB. А вона вираховується на основі даних з BIOS.

А може ще й якась додумується читати з HKEY_LOCAL_MACHINE\HARDWARE\DESCRIPTION\System\CentralProcessor\0\~MHz. :naezd:

Мова ж в тестах іде не про реальну швидкість ОЗУ, а про пропускну здатність. Вона точно вираховується, а не міряється.

Треба якісь толкові утіліти, які рахують частоту по TSC, наприклад. Десь я краєм глаза про такі читав, але зара не згадаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

причем тут вычисления? ну ладно еще можно Everest наипать, но вот Sandra точно при тесте производительности памяти мувает бааальшие куски данных с места на место. 11433Mb/sec получившихся у Rock это вполне достоверный результат (например у меня на A64X2 4200+ @ 4600+ с далеко недешевой памятью получается максимум 6211Mb/sec), вопрос откуда такой результат получился, кроме как в фотошопе :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя думка така,що всі софтинки просто нас всіх на"№;%ть ,і ще за це денег просять.CrystalCPUID45 то десь бере правільні дані, значить правильно написаний,а інші аби зрубати бабла.І тепер я дуже скептично починаю ставитись до різних обзорів нових CPU ,типу вийшов новий проц XXXX вот вам скрін CPU-Z з частотою YYYY ,а це ZZZZZmb\s з сандри чи евереста.

В даному випадку частота завищена приблизно в 4 рази,а що стоїть хорощому біоспісателю найти в коді ,де байтики іпуться і підправити 4 на 1,2 або 1,5.вот вам і чудеса проізводітельності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

причем тут вычисления? ну ладно еще можно Everest наипать, но вот Sandra точно при тесте производительности памяти мувает бааальшие куски данных с места на место. 11433Mb/sec получившихся у Rock это вполне достоверный результат (например у меня на A64X2 4200+ @ 4600+ с далеко недешевой памятью получается максимум 6211Mb/sec), вопрос откуда такой результат получился, кроме как в фотошопе :)

Ну як при чому обчислення ? Та ж сандра основана на STREAM.

Час, наприклад, копіювання блока в ОЗУ міряється в тактах процесора (TSC) і далі відповідно множиться на частоту. А частота яка ? - див. вище.

Правильно, як на мене, треба робити так :

1) Порахувати TSC відносно RTC, тобто визначити реальну частоту ЦП і шини.

2) Робити той же STREAM але результати множити на частоту з п.1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаешь все чудеса просто из-за кривого (слишком быстрого) системного таймера? ну тогда реально можно померить производительность только софтом типа SuperPI используя внешний секундомер ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаешь все чудеса просто из-за кривого (слишком быстрого) системного таймера? ну тогда реально можно померить производительность только софтом типа SuperPI используя внешний секундомер ;)

При чому тут системний таймер. Вони взагалі його не використовують, як я думаю.

Я ж торочу тобі, шо вони рахують не відносно RTC, а відносно TSC.

TSC рахує процесорні такти, а їх ще ж треба прив'язати до реального світу.

Як його прив'язати до реального світу ? Або використавши RTC і вирахувавши частоту ЦП, або повіривши BIOSу, тобто в його казки, про частоту ЦП.

Мої слова підтверджуються тим, що Сандра "чесно" показує ті ж 8ГГц.

Але, до речі, з цих домислів вповні можна зробити висновок і на підтвердження твоєї версії, про криву частоту RTC (занадто швидкий). Це у тому випадку якщо привязка TSC до RTC все ж проводиться.

Перевірити це можна точно запустивши RMMA, наприклад. Вона точно правильно вирахує частоту ЦП.

Чи буде спішити системний годинник, якщо RTC кривий ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

UKROD

При чому тут системний таймер. Вони взагалі його не використовують, як я думаю.

Я ж торочу тобі, шо вони рахують не відносно RTC, а відносно TSC.

TSC рахує процесорні такти, а їх ще ж треба прив'язати до реального світу.

Як його прив'язати до реального світу ? Або використавши RTC і вирахувавши частоту ЦП, або повіривши BIOSу, тобто в його казки, про частоту ЦП.

Мої слова підтверджуються тим, що Сандра "чесно" показує ті ж 8ГГц.

Але, до речі, з цих домислів вповні можна зробити висновок і на підтвердження твоєї версії, про криву частоту RTC (занадто швидкий). Це у тому випадку якщо привязка TSC до RTC все ж проводиться.

Перевірити це можна точно запустивши RMMA, наприклад. Вона точно правильно вирахує частоту ЦП.

Чи буде спішити системний годинник, якщо RTC кривий ?

Системний таймер процює нормально,видимих відхилень немає.

старіша прога аіда показує реальну частоту ,і реальну роботу з RAM.а стала еверестом

і спортилась.

Старіші Sandra 2003-2004 просто не запускаються. віснуть при старті.

ну і Rightmark також бреше.А SuperPi правдиво считає.post-533-1155996844.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Биос перешил на 1.7 ,глюк остался.

Заметил интересную особеность,при установке оверклокинг в авто ,в биосе показывает рельную частоту процесора,при асинхроной или синхроной частоте,завышеную,в любом случае под виндой проги типа CPU-Z показывают завышеную частоту в 4-5 раз,в зависимости от разгона.

При тестировании HDD програмкой HD tune 2.52 получилось Transfer Rate Averege :244.9 MB\sec.post-533-1156067501.jpg в сандре что-то,похожее.Ладно поцесор ,память ,ну винчестер здесь каким боком приклеился? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shkoder спрашивал.

2 Rock:

а что на оверклокере-то сказали или ты не отправлял туда еще?

Послал на overclockers скрин

Пришел ответ з overclockers.ru,

 Отправитель:[email protected]

 Тема::o(((

 Дата:Sat, 19 Aug 2006 18:11:20 UT

 Кому:rockold песик rambler.ru

Ваш результат не был занесен а базу.

Скриншот не соответствует внесённым данным

не верят!!!post-533-1156075114.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все дійсно до раціонального пояснення не недається. ;)

Вінт тут при чому ?

Невже системний таймер все ж кривий ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все дійсно до раціонального пояснення не недається. :)

Вінт тут при чому ?

Невже системний таймер все ж кривий ?

Я вже писав, що часи ходять правильно, і деякі проги покозують реальну частоту. :o

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Чуваки, кароче, в мене тож асрок, в ньому є прикол один. Rock, відкрий мануал до мамки і глянь на сторінці десь так 6. Там про FSB1066. Асрок рішив виділитися і додати підтримку ще неіснуючим процам і додав джампер на мамку який вводить її в "test mode" (як там написано) при якому ФСБ у неї 1066. Але при цьому вже біос має за аксіому цю частоту і відповідно весь софт тупо множить ФСБ на множник. РЕАЛЬНО фсб в тебе цього нема, і швидкодії відповідно.

Удачі;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
Чуваки, кароче, в мене тож асрок, в ньому є прикол один. Rock, відкрий мануал до мамки і глянь на сторінці десь так 6. Там про FSB1066. Асрок рішив виділитися і додати підтримку ще неіснуючим процам і додав джампер на мамку який вводить її в "test mode" (як там написано) при якому ФСБ у неї 1066. Але при цьому вже біос має за аксіому цю частоту і відповідно весь софт тупо множить ФСБ на множник. РЕАЛЬНО фсб в тебе цього нема, і швидкодії відповідно.

Удачі;-)

Материнки вже в мене немае ,манул передивився "test mode" не знайшов,може в тебе інша модель.

а тему можна закрити ,не має на чому експерементувати. :closedeyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо з мамкою сталося? Напевно не витримала твоїх тестів?

Плата була здана по гарантії,по деякіх причинах:

1.не працювала встрояна сетевуха,

2.не працював внутрішній win modem,з зовнішним проблем не було.

3.при захваті відео з tv tunera ,звук йшов нормально,а відео в два рази скоріше.

ці причини були критичні для користавача,і материнку здали в сервіс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

В одній статьї http://itc.ua/article.phtml?ID=26019 описувались проблеми з двух ядерними процесорами.

В играх наблюдается, к примеру, резкое увеличение внутриигровой скорости (не производительности!). Причиной этого является некорректный выбор таймера операционной системы – вместо таймера управления питанием ACPI используется таймер TSC, что приводит к ошибкам в программах, задействующих в своей работе вызов функции ядра QueryPerformanceCounter.

Напевнно в даному випадку також проходила заміна таймерів ,тільки на рівні железа. :90:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...