Перейти до змісту

Шукаю звіти з виробничого п-ства


gyry

Рекомендовані повідомлення

Баланс

Звіт про рух грошових коштів

Звіт про фінансові результати

Звіт про власний капітал

Примітки до річної фінансової звітності

Прайс-листи конкурентів

Статті калькуляції по основним видам продукції

Звіт з виробництва

Звіт з праці(форма 3ПВ)

Наявніть і рух робочого персоналу(форма 6ПВ)

Мені потрібний цей перелік документів, навіть не документів, а самих цифр, я їх перепишу на чисті бланки і поставлю свої печатки. Дуже терміново потрібно, практика горить( З мене пиво! Ванус, може ти можеш допомогти?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А нащо ж так багато документів? Я коли писав звіт з практики, то брав тільки баланс і звіт про фін. результати. По них і робив всі необхідні розрахунки. А все інше писав в загальному з приблизними цифрами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.centr-dp.com.ua/zvit.php - попробуй тут пошукати.

дякую, пошукав, там тільки 2 документа є із потрібного переліку(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Форму 1 та Форму 2 міг би дати зі своєї фірми, але інші документи - закрита інформація.

Спробуй пошукати тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SergiuS

в тебе виробнича діяльність фірми?

назви твоєї фірми на документах не буде, мені потрібні лише цифри)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Статистична інформація не є комерційною таємницею. АЛЕ статті калькуляції не є звітністю, і тому можуть вважатись комерційною таємницею. Прайс-листи конкурентів - в неті є навалом. Фінансова звітність розміщується на сайті ДКЦПФР (це для акціонерних товариств).

Ось тобі для прикладу підшипниковий завод: http://www.smida.gov.ua/emitents/year/?id=49279

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перших 5 форм звітності я знайшов, а інші хоть вбий не бачу(

А їх там і нема :)

Звіт з виробництва (ет чьо такоє?) Думаю це звіт про річний випуск промислової продукції (1П-НПП). Прив"язаний до конкретного підприємства і до його продукції, так що краще намалювати 5 цифр і не морочитись.

Звіт з праці 3-ПВ - аналогічно, політ фантазії, він не балансується і не пов"язаний ні з чим.

Звіт 6-ПВ - це взагалі казочки, ніколи реальними цифрами не заповнювався, аналогічно 3-ПВ, просто щоб цифри співпадали.

Я в студентські часи так і викручувався, бувало, що з 1-го балансу доводилось робити 3 і ше додумувати звіт про фінансові результати.

Статті калькуляції - береш будь-який підручник з бухобліку, чи економіки підприємства, передираєш їх, додаєш мінімальної специфіки. І все.

edit: Троха порився і знайшов там же 

 чисельність працівників і фонд зарплати: http://www.smida.gov.ua/emitents/year/?id=49279&did=4

 види продукції з кодами видів діяльності: http://www.smida.gov.ua/emitents/year/?id=49279&did=20

Так що малюй <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в студентські часи так і викручувався, бувало, що з 1-го балансу доводилось робити 3 і ше додумувати звіт про фінансові результати.

Аналогічно бувало :)

P.S. До речі, я якраз теж давав посилання на сміду.

SergiuS

в тебе виробнича діяльність фірми?

Фірма займається зовнішньою рекламою. А є ще звіти (Ф1 та Ф2) по буд. підприємству, я по ньому здавав практику і писав магістерську.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. До речі, я якраз теж давав посилання на сміду.
В тому посиланні нема пошуку на 2007-2008 рр. Краще шукати через головну сторінку.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тому посиланні нема пошуку на 2007-2008 рр. Краще шукати через головну сторінку.

Ну, головне що людина вже буде знати де шукати, а там вже можна розібратись. Так би мовити, вказати правильний напрям...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да нарисуй ты эти формы с нуля.

самый простой способ: возьми 1С бухгалтерию для украины пустую.

вбей по одному документу: приход материалов , расход продукции, банковская выписка, пко, рко, изготовление продукции,

начисление зп, выплату зп, финансовое закрытие (через 3 этапа).

еще чуть основных средств и каких нибудь простых затрат.

все. потом там же формируй и баланс и форму2 и все прочее включая трудовые отчеты.

и циферки не надо будет муторно сравнивать и формы самые последние и утвержденные.

p.S. вбивай только в каждый документ годовые цифры :))

или приходи к нам. мы тебе за пивом все нарисуем ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...