Перейти до змісту

Потрібна порада стосовно антени


Рекомендовані повідомлення

Eutelsat-Sesat W4 (36.0E) Хочу поставити додаткову антену+ до трійки Hot Bird, Sirius, Amos. Я не використовую кард - шарінг (але є можливість тюнер опенбокс Х-800) ось знайшов таку примітку Для приема каналов, входящих в пакет нтв плюс, достаточно спутниковой антенны диаметром 0.4-0.6м. Для приема каналов горизонтальной поляризации необходим диаметр антенны не менее 1.2м. Саме прохання. щоб розяснили гуру супутникових антен. Чи рентабельне встановлення такої антени без шарінгу? Чи будуть там відкриті нормальні. цікаві канали, яку саме тарілку ставити 60 см - 1,20м?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо без шарингу то неварто ставити 36Е там відкриті мабуть з каналів 5 і все. А шарингом там 120 десь буде. Тарелкі вистачіть і 60-кі с запасом на погоду буде. На сіріус - хотбірд - амос бажанно ставити тарель більшого деаметру так як бокова голова а саме амос слабо тяне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класичний варіант - 2 тарілки, одна 3 голови на ( Hot Bird, Sirius, Amos), друга з 1ю головою повернута на 36Е, все вяжеться на 4х вивідний дайсек...Але шарінг на НТВ треба, інакше вигоди ніякої, хібащо "супутникова рибалка" там жирненька...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

НТВ+ нормально тяне з запасом на погоду на тарілці 0.80м. думаю меншу ставити смислу немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо без шарингу то неварто ставити 36Е там відкриті мабуть з каналів 5 і все. А шарингом там 120 десь буде.

Із правильною шарою будедесь до 200 каналів.

Без НТВ+, там ніц нема!

Там є ще Поверхность з ХД каналами і Триколор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

biter, а можна конкретніше про "правильну шару"? Зараз маю близько 120 каналів (НТВ+ рос. і укр. з кінодромом), 200 було б цікавіше ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звичайно можна: як я вже писав на 36Е є ще поверхность і триколор, але нажаль, поверхность транслюється в dvb-s2 форматі, і звичайним тюнером його не подивишся... адресу серверу скину в приват, бо вже мав бан за тему про шару....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...