Перейти до змісту

Порадьте зварювальний апарат


RePlay

Рекомендовані повідомлення

Хочу освоїти таке мистецтво, як зварювання, зокрема ММА. Допоможіть вибрати зварювальний апарат серед тих, що доступні в Луцьку.

Апарат буде використовуватись лише для епізодичних зварювальних робіт. В зварювальному ділі знаю лише теорію, практики нема зовсім. Варити хочу двійкою чи трійкой. Бюджет - бажано вкластися в 1500 грн. Начитавшись забугорних форумів, зрозумів, що для дилетанта краще брати інвертор, хоча профі більше працюють з трансами.

Перевагами інвертора є менша вимогливість до якості мережі, вищий ПН (в деяких агрегатах пишуть, що 100%), різні функції для початківців (антизаліпання, легший запал і тд), менша маса.

Тому хотів би саме інвертор.

Мене цікавить, хто з форумчан які використовує агрегати? Хто, що порадить, зважаючи на вимоги, описані вище. Де можна подивитися в Луцьку на ціни/вибір таких апаратів? Був в Новій Лінії і на базарах. Бачив лише NoName і китайці з ПН 10%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хороший інвертор і 1500 грн - трохи несумісні речі.

Подивися в сторону турецьких та французьких апаратів. Туркіш - дешевші, але як не диво - більш надійні як французькі.

але в будь якому випадку прицінюйся від 3000 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не думав, що інвертори так дорого коштують. Мабуть прийдеться зврнути увагу на транс. Просто боюсь, що транс спалить мнені проводку в хаті.

А де в Луцьку є спеціалізовані магазини, що продають таке обладнання? А то турецьких і французьких не зустрічав, лише китайці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене власноруч намотана електрозварка :) Є перемикач на різну потужність. Тяжкенька зараза, але працюэ супер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...