Перейти до змісту

Цікавить ряд юридичних питань?


BILL

Рекомендовані повідомлення

Цікавить ряд таких питань:

1) Як краще зробити доручення на батькового автомобіля, чи генеральне доручення, чи звичайне просте доручення, чи переробити техпаспорт(щоб вписали мене), чи жовтий талон( сказали в МРЕО- 180 грн), цікавлять ціни на такі процедури, і переваги кожного з них ???

2) На кого краще і як переоформити автомобіль(майно) який є в заставі в банку, щоб при вилученні майна його не забрали( чув що якшо оформити дарствіне доручення на будь кого з членів сім'ї вилученню не підлягає!?)

3) Якщо було написано протокол про перевищення швидкості 85 км/год (прилад Беркут)-255 грн, і порушник підписався (прошу вибачення порушення більше не повториться ), чи можна подавати і чи доцільно апеляцію, які шанси виграти ?(Ясно шо підпис "прошу вибачення порушення більше не повториться" було написано під тиском з боку ...)

4)Ціна обов'язкового страхування цивільної відповідальності ?

буду вдячний за поради і допомого в вирішенні !!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

извиняюсь за оффтоп, но темку частично можна и в Хумор определить ;) улыбнуло... и содержание... и форма :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1). віднедавна скасували обов'язкове виготовлення ("жовтого" :D ) як ти кажеш, тимчасового реєстраційного талону. він виготовляється по заяві власника авто і коштує десь 125 грн. термін дії 3 роки.

доручення на право керування коштує від 60 грн.в залежності від терміну дії. це доручення дає можливість тільки їздити на даному авто.

генеральне доручення коштує від 300 грн. в залежності від терміну дії. генеральне доручення дає право продавати авто, проходити техогляд, давати в оренду та інші юридичні дії.

2). якщо авто знаходиться під заставою в банку, то знімати з обліку, переоформляти на кого - небуть не можна. а дарственно комусь оформити, то мабут (по - перше тобі її не випишуть), а по друге навіть якщо випишуть, то той хто приняв дар буде відповідати перед банком.

(можу помилятись, але думаю що так)

3) якщо з дня винесення постанови пройшло 10 днів, то немає що навіть рухатись. якщо постанова підписана, що ти порушив, то смислу подавати заяву в суд немає. Правда в реєстрі судових рішень є такі постанови суду,де скасовують штраф, якщо той хто нарушив визнає що він порушив. але в таких справах завжди позивач є ДАІ, а в твоєму випадку позивачом будеш ти.

я просто не можу уявити собі зміст позовної заяви:

прошу скасувати адміністративне стягнення, у звязку з тим, що я більше так не буду.!!! :D

тому мабуть легше сплатиит штраф. але це вирішує хто як хоче. можеш подати в суд, якщо діло програєш, подаш на апеляцію, а апеляція розглядається в Львові десь більше року.

4.) страховка.

яка страховка? - цивілка, каско чи може щоь інше цікавить?

якщо цивілка - напиши в пм марку машини, обєм двигуна, на скількох людей виписуватись. стаж водіння і де авто зареєстроване.завтра напишу вартість страховки.

якщо є якісь питання пиши на аську чи в ПМ :0001:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за відповідь xriaps !

Хто ще може більш детально роз'яснити питання :

2) На кого краще і як переоформити автомобіль(майно) який є в заставі в банку, щоб при вилученні майна його не забрали( чув що якшо оформити дарствіне доручення на будь кого з членів сім'ї вилученню не підлягає!?)

3) Якщо було написано протокол про перевищення швидкості 85 км/год (прилад Беркут)-255 грн, і порушник підписався (прошу вибачення порушення більше не повториться ), чи можна подавати і чи доцільно апеляцію, які шанси виграти ? (Ясно шо підпис "прошу вибачення порушення більше не повториться" було написано під тиском з боку ...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2) На кого краще і як переоформити автомобіль(майно) який є в заставі в банку, щоб при вилученні майна його не забрали( чув що якшо оформити дарствіне доручення на будь кого з членів сім'ї вилученню не підлягає!?)

Відносно даного питання скажу так, щоб провести будь-які дії з авто (переоформити, виписати дарственну) необхідна згода банку у вигляі офіційного листа, а на мою думку банк абсолютно в цьому не зацікавлений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так як раніше давали кредити, банку треба застава на тобі заставу, записали номера авто і все, які можуть бути офіційні згоди з боку банку та ніякі !

Поставимо питання по іншому, припустимо що це авто не є в заставі, Як його переоформити щоб у вибадку(несплати будь-якого кредити, хай навіть споживчого) конфіскації майна його не забрали ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так як раніше давали кредити, банку треба застава на тобі заставу, записали номера авто і все, які можуть бути офіційні згоди з боку банку та ніякі !

... і внесли автомобіль в єдиний реєстр заборон, або ще й в техпаспорті зазначили: "В заставі такого-то банку". Жоден нотаріус не посвідчить ніякого договору про заставлений автомобіль.

Поставимо питання по іншому, припустимо що це авто не є в заставі, Як його переоформити щоб у вибадку(несплати будь-якого кредити, хай навіть споживчого) конфіскації майна його не забрали ???

Хімічити, укладати "липові" договори, які, якщо банк захоче - без особих проблем визнає недійсними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шось я раньше не чув і небачив, шо коли приходиш до нотаріуса( допустім продаєш авто)переоформити на когось іншого то він перевіряє по базі даних чи воно в заставі... !?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шось я раньше не чув і небачив, шо коли приходиш до нотаріуса( допустім продаєш авто)переоформити на когось іншого то він перевіряє по базі даних чи воно в заставі... !?

Значить, останні років 5 ти не був у нотаріуса.

Є реєстри заборон рухомого та нерухомого майна. І якщо банк дає кредит, та отриумє заставне майно - то обов'язково вноситься запис в ці реєстри. Ймовірність того, що відомостей в реєстрі немає - дуже низька. Ти на техпаспорт машини хоч дивився?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить, останні років 5 ти не був у нотаріуса.

Є реєстри заборон рухомого та нерухомого майна. І якщо банк дає кредит, та отриумє заставне майно - то обов'язково вноситься запис в ці реєстри. Ймовірність того, що відомостей в реєстрі немає - дуже низька. Ти на техпаспорт машини хоч дивився?

Ти канешно вибачай, може в чомусь я неправ, але такі як зара гроші гребуть нотаріуси, то можна і без власника авто на когось другого переоформити(реальні факти)! І техпаспорт я бачив, такій як у всіх !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за відповідь xriaps !

Хто ще може більш детально роз'яснити питання :

...)

адвокати. чув про таких?

чи справді серйозні питання збираєшся на форумі вирішувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BILL:

Mersedes-Benz 208D, 2.3 дизель, на двох людей (яка різниця буде в ціні на двох чи на одного?), стаж мій до 1 року, батька більше 10 років(яка різниця буде в ціні?), Волинська реєстрація (Луцьк) ! Шо дає ця страховка, на якій термін діє?

to BILL:

вартість страховки 388,96 грн. як для тебе одного, так і для Вас з батьком двох. вартість страховки вираховується з найменшого стажу.

діє страховка рік. (хоча можна брати на будь - який термін від 15 днів до 1 року).

Що дає?! - а дає те, що якщо ти (своїм авто) кому - небуть нанесеш матеріальний збиток, то страхова компанія відшкодовує цей збиток, за різницею франшизи 510 грн. :D

кого цікавить страховка - пишіть! вкажу ціну - тільки дані про авто давайте! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

адвокати. чув про таких?

чи справді серйозні питання збираєшся на форумі вирішувати?

Ці питання ше не дойшли до того рівня, щоб з адвокатами вирішувати! Питяння які мене цікавили це 1),4), інші два питання мене попросив знайомий взнати, того і намагаюся отримати більше інформації !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...