Перейти до змісту

Аналоговий супутниковий ТВ тюнер.


Рекомендовані повідомлення

В мене є ідея. Потрібно встановити тарілочку на трійку Hotbird, Sirius, Amos. Саме є можливість купити аналоговий тв тюнер ( для пожилої жінки) основні питання чи є достатня кількість аналогових каналів і яких саме? Допоможіть, а то я півтори години гуглив, а списки аналогових каналів так і не знайшов. Потрібні рос-укр мовні канали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ммм, а в аналоге шас ещё вещает кто-кто? окромя военных...

помоему все в цифре (ДВБ) ибо так в одну частоту можно "запихнуть" значительно больше информации

так что, наверное, придется брать простенький цифровой, котрый показывает только фришные каналы которых есть слегка

укр рус

маленькая статистика по хотбёрду8

TV clear enc.

analog 0 0

digital 232 253

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене є ідея. Потрібно встановити тарілочку на трійку Hotbird, Sirius, Amos. Саме є можливість купити аналоговий тв тюнер ( для пожилої жінки) основні питання чи є достатня кількість аналогових каналів і яких саме? Допоможіть, а то я півтори години гуглив, а списки аналогових каналів так і не знайшов. Потрібні рос-укр мовні канали

подарую аналоговий тільки забери то перекидаю з місця на місце :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний jeck я б забрав аналогий тюнер, закиньте на мене в резерв. умови в приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ммм, а в аналоге шас ещё вещает кто-кто? окромя военных...

На Astra 19E хватає ще німецьких каналів, російськомовних мабуть ніде нема. На лінгсаті можеш глянути, там PAL пише, де стандарт вказується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роки 3 а може 4 тому дивився аналогове супутникове телебачення. Серед них немає ні українських ні російських каналів на Хотбірд було менше каналів а тому налаштовував антену на Астру. Знайшов в хаті листок із 26 каналами, якшо тебе зацікавить напиши в ПМ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...