Перейти до змісту

Direct-X 9.0 Need for speed Most Wanted


Kaktus1990

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня бордівцям. У мене сьогодні сталась проблемка: Потрібно запустити вищезгадану гру, а вона не запускається (потрібно встановити Direct X) А яке саме оновлення я не знаю. Хто знає підкажіть ссилку на нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пише, що у мене уже встановлено новішу версію. Але всеодно при запуску гри вибиває "Приложению не удалось запуститься, поскольку d3dx9_26.dll не бил найден. Повторная установка приложения может исправить ету проблему. Блін і що ж робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки підкажіть у яку саме папку установляти ці файли просто в С:\\Windows Чи може в сь цю? C:\\Windows\Sustem32 підкажіть!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ти скачав просто архів з файлами інсталяції, коли буде питати куди розпакувати файли, просто вкажи на будь-яку порожню папку, опісля, заходиш в цю папку і запускаєш dxsetup.exe, чекаєш завершення інсталяці. Все :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ти скачав просто архів з файлами інсталяції, коли буде питати куди розпакувати файли, просто вкажи на будь-яку порожню папку, опісля, заходиш в цю папку і запускаєш dxsetup.exe, чекаєш завершення інсталяці. Все :)

Це вже відразу скачується ехе. файл і питає у яку папку розпакувати файли d3dx9_x dll. такого типу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Файл *.ЕХЕ який ти скачав то і є саморозпаковующійся архів про який я говорив вище. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Файл *.ЕХЕ який ти скачав то і є саморозпаковующійся архів про який я говорив вище. :D

Так він і питає в яку папку скинути кучу файликів типу dll та ін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Файл *.ЕХЕ який ти скачав то і є саморозпаковующійся архів про який я говорив вище. :D

Так він і питає в яку папку скинути кучу файликів типу dll та ін.

Нарешті зрозумів дякую усім хто мучився з таким пеньком як я. Просто я думав, що ці файли потрібно самостійно скинути у папку де знаходиться той самий Директ. Ну ніби як зоформленням до Опери кидаєте файли в Програм файлс\опера і тд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...