Перейти до змісту

Процедура розлучення


lutsk

Рекомендовані повідомлення

Цікавить така інформація....

Громадянка України вийшла заміж за іноземця. Шлюб зареєстрований у загсі м.Луцьк. Потрібно розлучитися в максимально короткий термін.

Яка процедура розлучення?

... Загс заяви на розлучення від Українки, без участі іноземця не приймає... мотивуючи рішенням суду..........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба вияснити всі обставини - прописка, діти, а тоді вирішувати питання про розірвання шлюбу через суд.

Отримати рішення суду про розірвання шлюбу - від 2 до 6 місяців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може і мені заодно підкажете... Шлюб укладений в Луцьку, зараз обоє прописані не в Луцьку, хоча проживають і працюють в місті. Свідоцтво про одруження втрачене. Дітей не має, спільного майна не має. Як в такій ситуації швидко розлучитися? Наперед дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може і мені заодно підкажете... Шлюб укладений в Луцьку, зараз обоє прописані не в Луцьку, хоча проживають і працюють в місті. Свідоцтво про одруження втрачене. Дітей не має, спільного майна не має. Як в такій ситуації швидко розлучитися? Наперед дякую!

За свої вчинки людина несе відповідальність і за неправильні вчинки - покарання! Швидкого розлучення не буває - цей шрам залишається на все життя. Якщо в церкві було вінчання - підіть поцікавтеся як швидко можна розвінчатися. Чесний батюшка відповість - такого не може бути, розлучення це перелюб а значить гріх! Не чесний батюшка скаже - заплати пожертву на храм то можна і розлучитися! А взагалі то потрібно наперед думати з ким повязуєш своє життя на все життя. А то надивилися серіалів і грають в реальному житті своїх героїв. Через те і стільки бродять бездомних діток, сиротинці переповнені, лікарні теж кишать від діток хворих на снід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може і мені заодно підкажете... Шлюб укладений в Луцьку, зараз обоє прописані не в Луцьку, хоча проживають і працюють в місті. Свідоцтво про одруження втрачене. Дітей не має, спільного майна не має. Як в такій ситуації швидко розлучитися? Наперед дякую!

Якщо справді немає кого і чого ділити йдіть в РАЦС і пишіть заяву.Вони Вас розлучать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може і мені заодно підкажете... Шлюб укладений в Луцьку, зараз обоє прописані не в Луцьку, хоча проживають і працюють в місті. Свідоцтво про одруження втрачене. Дітей не має, спільного майна не має. Як в такій ситуації швидко розлучитися? Наперед дякую!

Якщо є на те згода обох - то слід подати заяву до органів РАГСу, і за місяць можна буде отримати свідоцтво про розірвання шлюбу.

За свої вчинки людина несе відповідальність і за неправильні вчинки - покарання! Швидкого розлучення не буває - цей шрам залишається на все життя. Якщо в церкві було вінчання - підіть поцікавтеся як швидко можна розвінчатися. Чесний батюшка відповість - такого не може бути, розлучення це перелюб а значить гріх! Не чесний батюшка скаже - заплати пожертву на храм то можна і розлучитися! А взагалі то потрібно наперед думати з ким повязуєш своє життя на все життя. А то надивилися серіалів і грають в реальному житті своїх героїв. Через те і стільки бродять бездомних діток, сиротинці переповнені, лікарні теж кишать від діток хворих на снід.

За проповідування і флуд - 10 днів рідонлі.

Я ще не зустрічав ЖОДНОЇ людини, яка мала б моральне право повчати інших у відносинах чоловіка і жінки. І переконаний, що уважаємий yvazhaemuy також не може цього робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може і мені заодно підкажете... Шлюб укладений в Луцьку, зараз обоє прописані не в Луцьку, хоча проживають і працюють в місті. Свідоцтво про одруження втрачене. Дітей не має, спільного майна не має. Як в такій ситуації швидко розлучитися? Наперед дякую!

За свої вчинки людина несе відповідальність і за неправильні вчинки - покарання! Швидкого розлучення не буває - цей шрам залишається на все життя. Якщо в церкві було вінчання - підіть поцікавтеся як швидко можна розвінчатися. Чесний батюшка відповість - такого не може бути, розлучення це перелюб а значить гріх! Не чесний батюшка скаже - заплати пожертву на храм то можна і розлучитися! А взагалі то потрібно наперед думати з ким повязуєш своє життя на все життя. А то надивилися серіалів і грають в реальному житті своїх героїв. Через те і стільки бродять бездомних діток, сиротинці переповнені, лікарні теж кишать від діток хворих на снід.

Писала,писала... а, нет пропав і все полетіло.... обідно...

та все ж...

судити мене не треба, бо Бог мені суддя! І не знаючи моєї ситуації робити оцінку моїм діям - це безглуздо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені потрібна лише консультацію, чи можемо ми, бувши не прописаними, але проживаючими у Луцьку, звернутис в місцевий РАГС, в якому і був укладений шлюб...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені потрібна лише консультацію, чи можемо ми, бувши не прописаними, але проживаючими у Луцьку, звернутис в місцевий РАГС, в якому і був укладений шлюб...
ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Міністерства юстиції

України

18.10.2000 N 52/5

(у редакції наказу Мін'юсту

від 22.11.2007 N 1154/5)

( див. текст )

Зареєстровано в Міністерстві

юстиції України

18 жовтня 2000 р.

за N 719/4940

ПРАВИЛА

реєстрації актів цивільного стану в Україні

4. Реєстрація розірвання шлюбу

2. Реєстрація розірвання шлюбу провадиться за місцем проживання подружжя або одного з них.

Відділ реєстрації актів цивільного стану не вправі відмовити в реєстрації розірвання шлюбу, якщо один з подружжя звернувся із заявою про реєстрацію розірвання шлюбу до відділу реєстрації актів цивільного стану не за своїм місцем проживання, а за місцем проживання другого з подружжя. У цьому разі місце проживання другого з подружжя підтверджується його паспортом або паспортним документом з відміткою про його проживання чи відповідною довідкою, виданою компетентними органами, про що робиться відмітка в актовому записі про розірвання шлюбу в графі "Для відміток".

Писала,писала... а, нет пропав і все полетіло.... обідно...

Це не нет пропав. Це модератор витер твої виправдовування. Але з поваги до твоєї праці - відправив тобі в скриньку на борді лист з написаним тобою текстом. Очевидно, ти просто не освоїла ще всіх нюансів користування форумом. Зверху сторінки є посилання "0 нових листів", або "1(2,3,4...) нових листів". Там ти зможеш знайти повну версію своєї сповіді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вдогонку. В РАГСі можуть все-таки відмовити, якщо ні в кого не буде документа, про те, що проживає/зареєстрований в Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую, все що я хотіла дізнатися... Цього наказу, на жаль, я не знайшла...

Проте можуть і прийняти заяву?, я правильно зрозуміла.... наприклад, використовуючи адмінресурс...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...