Перейти до змісту

Проблема з батареєю в ноуті Dell Inspiron 1501


Рекомендовані повідомлення

На сам ноут немає претензій.

DEll Inspiron 1501 (лише з 160ГБ)

Проробив трохи менше року. Батарея себе вела весь цей час гарно.

Сталося все доволі раптово. При чому без сторонніх ніяких впливів.

Помітив, шо коли живлення відбувається лише від батареї - ноут, мяко кажучи почав тормозити.

Якшо ж живлення відбувалося від мережі (з витягнутою батареєю) - все гарно.

[поясню ще раз: можливі три випадки

1. всунута батарея + мережа -вісне

2. всунута батарея, без мережі -вісне

3. без батареї, лише від мережі -працює, як молодий]

Швидкодія з батареєю мене абсолютно не влаштовувала. Почав користуватися ноутом без батареї.

Іноді вставляв батарею, й побачив, шо

1. вінда матюкається про низький заряд батареї

2. батарея від сили стала тримати 7 хвилин.

Наразі, батарею з іншого ноута так і не зміг випробувати на своєму.

Ноутбук не з тої злополучної серії:

На одной из конференций, проводившей в Японии, самовозгорелся один из ноутбуков от Dell, который к счастью своего владельца находился в это время на столе, а не на его коленях… Очевидцы события заявили, что компьютер продолжал гореть в течение пят...

ВИСНОВКИ:

1. Ноутбук працює, проте без батареї(яка в свою чергу тихо лежить в шафі)

2. Хотілося б реанімувати батарею.

3. Взагалі, може в кого які пропозиції?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Дивись в настройках енергоспоживання. Скоріш за все в тебе виставлений такий профіль живлення, при якому під час роботи від батареї ноут автоматом скидає частоту проца. Вирішується настройкою профілів живлення.

2. Якшо батарея вже тривалий час лежить в шафі - можеш її викинути. Li-iOn батареї втрачають заряд навіть тоді, коли відключені від ноута. Скоріш за все твоя батарея вже напів-мертва, так як елементи засильно розрядились. Саме тому вона і тримає 7 хвилин. В принципі вирішується заміною батареї, або перепаковкою елементів в старій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

tro

ти не один,в мене 1.3 року протянула,ось почітай нас багато ;)

http://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=17:33612

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бувають випадки, що й на нових cвіжокуплених ноутах батарея ледве жива. Якщо акумулятор тривалий час не використовувався, зберігався без регулярних підзарядок, він виходить з ладу. Для Li-ion оптимально підтримувати 50% рівень зарядку. Сильний розряд та перезаряд для них шкідливі.

Твою батарею варто перевірити на аналізаторі батарей, але шансів оживити її не багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давно відома проблема з батареями на Dell Inspiron 1501

Ось тут наші "колеги" це обговорюють, і як видно перспектив ніяких :(

Ноутбук не з тої злополучної серії:

На щастя це інша проблема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Дивись в настройках енергоспоживання. Скоріш за все в тебе виставлений такий профіль живлення, при якому під час роботи від батареї ноут автоматом скидає частоту проца. Вирішується настройкою профілів живлення.

От тут якраз і починається лажа. При вставленій батареї зайти в налаштунки енергозбереження - нереально. Повісає вікно енергозбереження.

До речі, усі "побічні ефекти", що поисуються тут та отут в мене в ноуті також проглядалися.

Обідно, шо по гарантії не зміг обміняти, й взагалі на сервісі сказали, шо вони дупля навіть не ріжуть, шо то таке.

Я це й підозрював, що актуальнішим буде питання де купити нову батарею до Делл Інспірон 1501, і в скільки це обійдеться.

Може хтось шось порадить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивись в біосі калібрування батареї може поможе в асусах точно є а в делах не памятаю.

Я реанімував так в асусі батарею справа правда довга займає трохи часу.

Через біос батарея спочатку розряжається а потім заряжається попросту калібрується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толкова батарея буде коштувати як пів ноута(ну майже)250-300 баксюків і попробуй ще найди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще не факт, що з новою (оригінальною) батареєю не станеться те саме через рік <_<

А за ціну нової батареї можна купити більш-менш нормального б.у. ноутбука з аналогічними характеристиками і "живою" батареєю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В деяких ноутах зустрічав опцію в біосі, яка дозволяє задати режим роботи процесора. Спробуй глянути там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От жеж, ітіть калатіть.

З приводу калібрування - шось чув подібне, та шось сумніваюся шо тут є така можливість (а сторонніми засобами це якось реально реаліхувати?).

В тому то ж і справа, шо ціни на батареї - ядучі.

Хз, шо робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

tro, ти не один такий ;)

В мене (і не тільки в мене) точно така ж проблема з"явилась ще з пів-року тому.

Частково проблему вирішив. Обговорення проводилося тут

Зараз сиджу з батареєю, але їй всеодно кришка - працює максимум 15 хв :(. Ноут не тормозить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

tro, ти не один такий ;)

Частково проблему вирішив. Обговорення проводилося тут

Цей ресурс вже вказувався

Ось тут наші "колеги" це обговорюють, і як видно перспектив ніяких :(

Якщо ти маєш на увазі цю рекомендацію, то я також це пробував, особливої різниці не відчув :(

Итак, задержка клавиатуры (как у BACbOK) появилась после смены биоса на новый А16... последующая смена биоса на более старую версию, эффекта не дала.

Но зато если отключить "Батарея ACPI-совместимым управлением Microsoft" в "Диспетчер устройств"->"батарея", то мой бук, который и пяти минут не жил без сети, проработал с запущенным фильмом и максимальной подсветкой экрана - 35/40 минут!!! и после этого стал заряжаться намного дольше чем раньше!

напевно в мене ноут балуваний :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 3 тижня потому...
ТУТціни на батареї на ebay,доставка вроді до 15 баксів.Треба шукати когось з акаунтом чі самому відкривати.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...