Перейти до змісту

Виготовлення водоспаду своїми руками


nicolay

Рекомендовані повідомлення

Прийшла в голову така думка, що нетреба бути великим майстром щоб це зробити , а ще обговорити детально всі нюанси будівництва , то я думаю такий водоспад як в Новій Лінії продається за 15999гр. можна буде подужати самому. Звісно тому в кого руки роботящі! Мова йдеться про невеликий домашній водоспад приблизні розміри 2м. висотою і 1-1.50м. Що нам потрібно для цього: 1. Каміння (має бути 3-4 видів , круглі річкові , декоративні рвані пластини, і порогові пластини)2. Ємність для води(я в своєму випадку хочу використати металеву квадратну ванну 1*1м яка вирористовується в душових кабінках , я в ній раніше роствор калатав ) 3. Стінка повина бути покрита якоюсь вологонепроникною плівкою , чи щось тому подібне. 4:Насос - це для мене зараз перша проблема . незнаю який і де даже купити. 5. Фільтрація води - від бактерій і запаху . (Є каплі які добавляються у воду і діють125 днів недаючи росту і утворенню всяким бактеріям) 6: бетоний розчин. 7: патрубки. 8: Арматура.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насос можно купить тут,я покупал ,прислали автолюксом.

як можна вирахувати запас потужності цього насоса щоб він не гудів , не перегрівався . і я так зрозумів на ньому є регулятор подачі води , на чому він оснований , регулюється напругою чи краник на подачу води?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Регулируеться краником ,мощность 1800 литров в час ,есть больше, есть меньше,подъём воды на 1,8 метра,для небольшого водопада должно хватить.Перегреваться он не будет,может работать сутками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю помпу на 2500 літрів і на 1000 літрів на годину - якщо є бажання, протестуємо яку тобі треба.

Регулятор там - перекриття вхідного або вихідного отвору заслонкою.

Стінка повина бути покрита якоюсь вологонепроникною плівкою

найдешевший варіант - прозора плівка від нашого пластмасового заводу. літо пройшло - витягнув і викинув, на наступний рік купив нову.

Ємність всерівно зігниє там, де до землі торкається, але це доволі тривалий процес.

Фільтрація води - від бактерій і запаху

не треба ставити водойму на відкритому місці (під прямим сонцем). звичайно, якщо там буде голе каміння, то треба фільтрувати/підмінювати воду. можна засадити рослинами, які живуть на болотистій місцевості. Також зараз є препарати, про які дуже хороші відгуки - ллєш собі потихеньку, а бактерії роблять свою справу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще мені підказали, що можна використати насос від любої зарубіжної стіралки. Що і хочу випробувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, це той, що на викачці води стоїть? Ти думаєш він дешевший буде за помпу? Якщо знайдеш "шрот" пралок, дай знати в ПП, я шукав колись ввідний клапан, так і не знайшов :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, це той, що на викачці води стоїть? Ти думаєш він дешевший буде за помпу? Якщо знайдеш "шрот" пралок, дай знати в ПП, я шукав колись ввідний клапан, так і не знайшов :(

Да саме він , той що воду викачує тільки є клапани і є насоси на викачку води, в даному випадку клапан на водопад непідійде треба насос, мені буде набагато дешевше незнаю як іншим, бо маю непрацюючу стіралку- там зніму. але треба трохи повозитись з подачею напруги на нього ,і регулювання тиску води так щоб насос не нагрівався. На рахунок з/ч відписав в ПМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще 1 нюанс не спішіть купляти декоративне каміння , я круглі морські камні назбирав недавно просто на грунтовій дорозі, там і різні гарненькі рвані камінці теж знайшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, це той, що на викачці води стоїть? Ти думаєш він дешевший буде за помпу? Якщо знайдеш "шрот" пралок, дай знати в ПП, я шукав колись ввідний клапан, так і не знайшов :(

Да саме він , той що воду викачує тільки є клапани і є насоси на викачку води, в даному випадку клапан на водопад непідійде треба насос, мені буде набагато дешевше незнаю як іншим, бо маю непрацюючу стіралку- там зніму. але треба трохи повозитись з подачею напруги на нього ,і регулювання тиску води так щоб насос не нагрівався. На рахунок з/ч відписав в ПМ.

цей насос не підійде по причині малопотужності.. незможе на таку висоту підняти струйку води...мало атмосфер наганяє...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...