Перейти до змісту

Доктрина Алена Даллеса. Директора ЦРУ


foxx77

Рекомендовані повідомлення

которое он сделал в 1995 году. В нем он, в частности сказал о том, что если в России произойдет откат реформ, то США применят “военный фактор”.

На ділі ж США всицкається і навіть не може толком підтримати своїх "союзників" (маріонеток) ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну так у них все получилось. разве нет?

а всьо цей ракєн-рол паганий! і джаз!!! о!!! музика разврата і нізмєнних інстінктов!

тєх, кто слушаєт пінк флойд-гнать поганою мєтлой. счастлив тот, кто купит тонну дисков с надписью Антонов!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене виникло таке питання: а них же там і так секс, аморалка, прєдатєльство, п"янко, наркотікє..ну, все те, що вони в Росії(СРСР) мали культивувати, для розвалу типу...і мистецтво їхнє не відобража двіженья і процеси в народних масах...а так, упаднічєство(Енді Уорхоли всякі з Дем"єнами Херстами, не кажучи уже про Рокко Сіффреді). і вони как бе сильними лишаються..як держави

в чому загадка??

ну і раз типу щось сіонських протоклів...значіть, Аллєн Даллєс-тоже жид?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене виникло таке питання: а них же там і так секс, аморалка, прєдатєльство, п"янко, наркотікє..ну, все те, що вони в Росії(СРСР) мали культивувати, для розвалу типу...і мистецтво їхнє не відобража двіженья і процеси в народних масах...а так, упаднічєство(Енді Уорхоли всякі з Дем"єнами Херстами, не кажучи уже про Рокко Сіффреді). і вони как бе сильними лишаються..як держави

в чому загадка??

ну і раз типу щось сіонських протоклів...значіть, Аллєн Даллєс-тоже жид?

ти не міг би писати нормальною мовою? неможливо читати.

В протоколах тоже був план захвата світу, такими самими методами.

А чого сильні,... там податок 35%, при цьому дефіцит бюджету триліард майже, плюс ексклюзивне право друкувати доллари на весь світ. Того і Росія з Китаем хоче ввести нову світову валюту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти не міг би писати нормальною мовою? неможливо читати.

В протоколах тоже був план захвата світу, такими самими методами.

А чого сильні,... там податок 35%, при цьому дефіцит бюджету триліард майже, плюс ексклюзивне право друкувати доллари на весь світ. Того і Росія з Китаем хоче ввести нову світову валюту.

як пише нєзабвєнна Осінь- сраать я хотєл на твої зауваження щодо мови:)

а податки там міняються час від часу, і прогресивні схеми були, і однакові. і стимулюючі великий капітал, і навпаки- малі та середні корпорації. а всякі там англії-франції-німеччини?ну вони теж типу не останні в світі?а у них тоже секс-драгз-рокинролл, плюс джаз і алкоголь.

а про такий памфлет як «Разговоры Макиавелли и Монтескье в аду» не чув??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tolik_lt там не тільки про музику написано. Більш нічого прокоментувати не хочеш?

хочу.

Почавши читати Протоколи, я зразу зрозумів, що це універсальні цинічні методи владарювання, у які методом тику(на зразок того, як у спічі Ющенка втикають "козаки, козаки, козаки, пращури пращури пращури")понатикали гоїв і юдеїв.

тоді я порискав у пошуках історії Протоколів. і не розчарувався. такі да, дослідники твердять, що Протоколи здерті з півстолітної(до їх появи) давнини памфлету «Разговоры Макиавелли и Монтескье в аду» французського автора. Ці цинічні рецепти з т.зв. Протоколів цілком є схожими на ідеї Маккіавеллі, відомого своїм цинічним ставленням до державного управління. маємо й відомий термін маккіавеллізм.

щодо Доктрини Даллеса..ну перечитай той текст, на котрий посилання: ну це ж агітка для пересічних, а не державний документ. При чому створений не ворогами, а самими ж радянськими ідеологами.

а як узагалі можна сприймати насмикані у довільному перекладі і у довільній же трактовці якісь уривки із законів і директив??

Хлопці, якщо ви типу берете судити про геополітику і захоплюєтесь теоріями змов, то або шукайте щось хоча б схоже на оригінальний текст документу( я задав у пошуку бібліотеки конгресу цей номер закону- не знайшло)і його аналізуйте, або не просто не соромтесь глибокодумним вивченням таких "документів".

і якби ти вдумливо, бонд, прочитав мій саркастичний пост про музику, то зрозумів би, що головне у ньому: а як захід виживає і лишається сильним, коли його суспільство хворіє усіма тими хворобами, якими даллес збирався заразити СРСР? очевидно, їх суспільство побудоване так, що воно урівноважує вплив цих негативів і держави лишаються сильними.

і ще одне. а як ви думаєте, інша сторона у боротьбі була чесним і благородним Д"Артаньяном??чи просто вам не попадалися на очі агіточки про "світову революцію", червону загрозу, і т.д.?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тєх, кто слушаєт пінк флойд-гнать поганою мєтлой. счастлив тот, кто купит тонну дисков с надписью Антонов!

Вони британці...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

неможу найти самих памфлетів, одні обговорення про те що одне здерто з другого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...