Перейти до змісту

Де купити оракал


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

власне виникла потреба в невеликій кількості,але раніше справи з тим не мав,того й не знаю де купити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Конякіна є маркет Наш (Агроконтракт), там в дворі є 2,5 поверхова будівля (на 1 поверсі плиткою керамічною торгують, гуртівня канцтоварів Євро Сервіс). 1 вхід здається, піднімаєшся на самий верхній поверх (2,5 криша), є магазинчик, в якому мона вибрати колір (досить непоганий асортимент), + порізати на потрібні шматки. Рік тому брав там оракал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По рекламних конторах. Факторія на 4-му, Світ реклами на київській здається, Візуал в центрі (останнього навіть телефон памятаю 721018). Всюди з порізкою. З практики не рекомендую глянцевий-непрофі важко гарно поклеїти. В принципі, і так всюди фактично лише матовий в продажу. Вибір всюди однаковий. ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Конякіна є маркет Наш (Агроконтракт), там в дворі є 2,5 поверхова будівля (на 1 поверсі плиткою керамічною торгують, гуртівня канцтоварів Євро Сервіс). 1 вхід здається, піднімаєшся на самий верхній поверх (2,5 криша), є магазинчик, в якому мона вибрати колір (досить непоганий асортимент), + порізати на потрібні шматки. Рік тому брав там оракал.

Ага,"Креатив" мене також туди відправив,завтра заїду,дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є ще профреклама - Волі 27, друкарня, зі сторони коперника 3 пов, 309 каб...

можливо в них шось можна купити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Світ реклами на київській здається

Зараз вони називаються Пластікс-Україна. Знаходяться біля Варшавського ринку в закаулку за автошколою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рекламна агенція Стелс тел.770677, Креатив плюс тел.788198 Я сам в них завжди заказую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

на пішоходці біля повороту до старого базару є мистецька галерея, біля неї підвал, там торгують оракалом і ріжуть плоттером.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...