Перейти до змісту

Спортзал "на дому"


Lollip0p

Рекомендовані повідомлення

Форумчани, чи використовував хто-небудь тренажер Тhighmaster та ролик для пресса? Які поради можете дати? Який ефект?

post-5387-1237236558.jpg

post-5387-1237236571.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в дитинстві користувався колесом для преса - хороша штука. Але можливі нюанси: чи варто його використовувати, якщо спина слабка і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lollip0p, які поради ти хочеш почути? Які вправи можна робити з цими тренажерами, як часто, в який період дня?...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

колесо хорошо .. но сомневаюсь в возможности использования его начинающими - не хватит сил и равновесия .. хотя:)

спортзал на дому (кому не лень) - отжимания, пресс лежа с согнутыми колянями, поднимание ног из положения лежа в вертикальное положенение, приседания. этих 4 упражнения хватит по горло. оссобенно если делать суперсетами (связка 2 или 3 из них без перерыва с многократными повторениями, например 30+30, или 20+20+20)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО, також не завадять вранішні пробіжки. Крім того, для дівчини можна запропонувати розтяжки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, хлопці, та різні вправи я і так роблю, а це як додаткові навантаження. І на тому вам дякую :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як на рахунок думки що зранку серце ще не працює на повну, це навіть факт, а не думка, я так розумію що треба вставати мінімум за півгодини до бігу, а краще і годину. Хто що думає?

Чув що краще бігати ввечері.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой... пардон - не заметил что вы девушка:) упражнения были для парней только

на счет занятий утром - вообще не рекомендовал был. особенно совам. организм до 9-10 спит мертвецки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Домашні тренування у мене припадають на 18-19 год. Але дивно, що ніхто із жіночої половини так і не відгукнувся, я думала, що не одна така тут B)

ой... пардон - не заметил что вы девушкаsmile.gif

Було би дивно, якби у хлопця був такий нік, відразу би виникала асоціація про нетрадиційну орієнтацію, напевно :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...