Перейти до змісту

Cоц. допомогу на дитину


OLCUB

Рекомендовані повідомлення

нарешті замовили довідку про виплачені суми, по ідеї з моменту її отримання я стаю проінформованим про те, що мене держава "надула" і від цього буде рахуватися позовна давність?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тут позовну заяву в суд складаю і питання виникло :rolleyes:

Хто буде відповідачем по данному позову, крім Департаменту соціальної політики Луцької міської ради?

Міністерство праці? Міністерство фінансів? Чи тільки Департамент?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

карочь почав я ту всю біліберду, в мене малий 2008 року народження і там з цим роком якісь проблеми(2007 року ще виплачували з горем пополам).друге довідку дали з соцзабезу і прикол вони враховують ті 12000 в місячний дохід тобто розбили по 600 з коп і кажуть йди в баню виплати проводяться нормально. по третє суд виграють але соцзабез подає апеляцію і каже звідки буду платити грошей немаю. Так і глохне все. От я забив на то все і кажу хай йдуть вони подалі. України як держави немає :angry2: , я переконався в цьому неодноразово.

П.С. Люди почали звертатися до суду і вони підняли відсоток від позову(раніше в суд платилося 3,40 а зараз явно більше), мабуть вирішили черговий раз заробити на людях. Моя думка - стріляти їх треба!!!!!!!!! :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...