Перейти до змісту

Побудова wi-fi мережі


Рекомендовані повідомлення

Власне виникло бажання із друзями організувати невеличку мережу, так як відстань один від одного біля 800метрів - провідна мережа відпадає, але є пряма видимість для роботи wi-fi.

Яке обладнання порадите використовувати? Наскільки я розумію, потрібна одна точка доступу(як варіант DWL-2100AP) + зовнішня всенаправлена(на перспективу) антена + роутер з wi-fi(так як на другій стороні 2 компа)+ направлена антена. І скільки приблизно буде коштувати таке обладнання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Угу. І ше дозвіл з частотнагляду на використання цих всіх цацок :)

Що ж до обладнання то стукай в аську - підберем і допоможем поставити/настроїти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дозвіл обов'язковий, чи він не розповсюджується на WiFi ?? (десь читав, що не потрібно)

Якщо вкрай необхідний де брати (Адреса частот нагляду) і скільки коштує ?

Максимальна дальність ВІФІ ?? (при безперешкодній видимості)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Максимальна дальність ВІФІ ?? (при безперешкодній видимості)

100км линк строил лично. Правда дорого :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Без УкрЧастотНагляду - внутрішні, сертифіковані, не модифіковані.

Щодо відстані... 3-5 цегляних стін пробиває Д-Лінк 2100, але майже не пробиває залізобетон. На відкритій місцевості 100м гарантовано пролітає, до 250 - від місця розміщення (все з стандартними антенами).

Волинська філія Центру "Укрчастотнагляд":

43000, м. Луцьк, вул. Л.Українки, 67, кв.36,

тел.: (0332) 72-48-69

факс: (0332) 72-48-69

[email protected] [email protected]

Дозвіл коштує "дуже дорого". Скільки точно - не знаю :)

Спіральними направленими (кругова поляризація) антенами "хелікс" я пробив 7км, 5мбіт, 30% сигналу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З уркчастотнаглядом можна погратись, в мене знайомий вже рік сидить і нічого поки не зловили, проте як зловлять то хана....

обладнання відберуть, ше й штраф впаяють, але вони як правило по наводці шукають та все відбираютть....

відносно ліцензій напевне скоро буду знати, але дорого це поняття відносне :-)...

Без УкрЧастотНагляду - внутрішні, сертифіковані, не модифіковані.

на сайті НКРЗ, єперелік сертифікованого обладнання, поки не можу сказати де саме...

при можливості вилоджу, а мо ше хто підкаже....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шото вони мені кажеться зовсім нешукають вайфай обладнання може це через його малу потужність. Їхній рапорт за лютий 2009: "За результатами радіочастотного моніторингу у лютому 2009 року фахівцями Волинської філії УДЦР виявлено 10 незаконнодіючих пристроїв (НДП). Із них дві базові станції (БС) мережі стільникового радіозв’язку, один радіомовний передавач, сім радіостанцій аналогового ультракороткохвильового (УКХ) радіотелефонного зв’язку. Матеріали стосовно виявлених порушень направлені до Державної інспекції зв’язку для прийняття відповідного рішення повноважними посадовими особами."

Взято тут: http://volyn.ucrf.gov.ua/6.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...