Перейти до змісту

ФК Волинь (архів)


Tumoxa44

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 5,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

4:1, хоч я й люблю волинь, але ... :(

 

Ну й написав! Це Волинь зробила шахтар? Отак малось на увазі 1:4...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може це трохи оффтоп, але дивлячись які ціни у нас на квитки, то... Знайшов на сайті ФК Металіст ціни на квитки та абонементи на домашні матчі. І це, врахуйте, місто "мільйонник" і з рівнем доходу більше ніж у Луцьку.

ukr%281%29.jpg

Система знижок:

ukr-scheme.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та це скрізь так! І на Динамо, і на Шахтар ціни на квитки від 15-20 грн стартують, тільки в нас все через жопу!

Ти ж, бл*дь, зроби за ворота по 10 грн білети, на центральні трибуни 15-20 і повний стадіон буде приходити! Так, нє - вони краще по 40-60 зроблять, шоб тисяча чоловік прийшло, а ше сволочі пишуть в огляді матчу шо 5-7 тисяч людей було на трибунах. Брешуть і не червоніють гади!

Якби фани розумніші були і проігнорували зо два матчі повністю, шоб при пустих трибунах грали, може тоді б хтось і задумався, а так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4:1, хоч я й люблю волинь, але ... :(

 

Ну й написав! Це Волинь зробила шахтар? Отак малось на увазі 1:4...

Дякую за зауваження, справді помилився! :blush:

Це напевне рука не піднімається написати щось проти Волині :D

P.S. А як би все таки хотілось, щоб був рахунок 4:1 :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такс, після першого тайму враження Волинь залишає хороші. Грає першим номером, мені здається, що Шахтар в невеличкому шоці, він явно не чекав такого від Волині.

Тримаєм кулачки за нашу рідну команду!))

Вперед Волинь! Вдалого другого тайму!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Волиняни дали дуже хороший бій, але нажаль єдина помилка змінила результат. Якщо з таким настроєм будуть грати і проти інших суперників то буде результат. Слава Волині. ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вважаю, що сьогодні була найкраща гра Волині, найкраща гра Омоко...

Жкода шо пропустили такий дибільний гол :( Незрозумілий вихід воротаря і на тобі!

Шахтар зовсім не вразив! Таке враження, що грав не Шахтар, а Кримтеплиця. Вони не створили жодного нормального моменту, тягнули час, весь матч були чимось незадоволені і сперечались з арбітром. Хіба це справжній чемпіон?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як і передбачав, перемога Шахтаря з мінімальним рахунком. Але Волинь сподобалась - з"являється і техніка і паси і в швидкості сильно не програвали. Кращі гравці: Шарпар, Бутко, Ващук, Бута. нормалльно грали Майкон і Лопес. З такою грою я не сумніваюсь що Волинь залишиться в ПЛ. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віталій Володимирович Кварцяний: будем працювати, а далі побачим (це про його відставку) :)

А на рахунок гри, то молодці, дуже достойно програли!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На футбольних сайтах пишуть, що гол перший Волині ШД забивав не з оффсайду. Я якраз сидів напроти, то було видно чітко, що оффсайд був.

Коли забивали нам гол, то я дій Ісси не зрозумів геть. Якого милого було вискакувати на м'яч, який навіть у воротарський не залітав, а гравець ШД був з нашим гравцем? Я не розумію. А момент, коли Ісса не втримав м'яча (Р.Грін №2 на ЧС-2010)?

Хочу сказати, що ШД, звичайно, і більш технічний, і швидший на ногах. Але... Вони (в основному бразильці) не люблять жорсткого футболу, який їм нав'язувала Волинь. ШД хотів у 1 таймі переграти Волинь "малою кров'ю". Не вийшло. В 2 таймі включили швидкість, і все - наші злякались, притиснулись до воріт. Просто у Волині не достатньо досвіду. Нічого - думаю, що до зими прийде і досвід, і впевненість у своїх силах.

Не можу сказати і пару слів про свого "улюбленого гравця" - Омоко. на щастя, він сьогодні мало лажав. Але все одно були незрозумілі "свічки", скидки м'яча назад (ну куди ти його скидаєш, коли за тобою, буквально в пару метрах, швидконогий бразилець ШД?) воротарю. І основна його біда, на мою думку, панічність і невпевненість, метушиться, коли його пресингують (за ці вади його і вигнали з Зорі Луганськ).

Крім того, ШД сьогодні здивував. Він (ШД) практично нічого не показав, ми не побачили звичну команду. Але фланги працюють у ШД на всі 100%. Сподобалось. Ось за рахунок цього вони і, в основному, перегравали наших. А Волинь віддала центр поля, а ШД майже всі атаки звідти починають. Якби Волинь нав'язувала боротьбу ШД в центрі поля, то півзахист і частіше помилявся, і по-менше м'ячів "постачав" нападу. І, як висновок, було б у 2 таймі менше небезпечних моментів біля воріт Волині.

А загалом, Волинь видала класний матч, нічим не гірший, ніж попередній з Арсеналом К.

Молодці!!!

Наступний матч - 11 вересня з ПФК Севастополь. Мабуть, найпринциповіший суперник Волині ще з 1 Ліги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молодці! Всі сподобалися! Така віддача, така супермотивованість! Явно не заслуговують сидіти на дні таблиці.

Перший тайм - ну цілком рівна гра, єдиний момент - удар зі штрафного Жадсона в перекладину. Але і в нас Павлов непогано головою вдарив, фактично це був єдиний більш-менш якісний наш момент

Але діло не в тому. Як проти Шахтаря грають більшість команд? Тупо всі в захист і на відбій. А тут Волинь їх трохи шокувала. Приємний такий контроль м’яча, пресинг. Це вам не Севастополь 5:0.

Видна командна гра, реально грала команда і не хочеться сьогодні когось виділяти.

В другому таймі Шахтар включив швидкості і затиснув наших, особливо після заміни Жадсона на Едуардо, дуже правильна заміна вийшла. Гол як на мене на совісті Ісси, плюс був ще один там його вихід невдалий, так що якщо когось і виділити сьогодні, то воротаря з негативної сторони, ударів було мало, то ловити не було що. І таке відчуття, що в нього просто план в кожному матчі робити своє фірмове вкидання з кувирком :))

І Омоко мені сьогодні дуже сподобався, там були недоліки, але вони були не менші в Гринченка з Бутою. Захист фактично більш-менш зігрався і непогано також зігрався з півзахистом, особливо на флангах. Коментатор щось тупанув на початку, згадав Рачіча, я прикинув, що якщо він на полі, то в нас має бути 12 гравців :) А Стевіч порадував, боєць. Ну техніки не вистачає, але пару матчів і може досвід буде. Не поліз плакатися про заміну, а бігав закривавлений, а потім і з перемотаною головою, Кварц таких любить :)

Про напад важко говорити в матчі з Шахтарем, Павлом ганяв добре, Майкон теж ніби старався, якби ще один толковий форвард, то Майкона можна було в плеймейкери на півзахист перекинути. Цікаво, вдасться все таки заявити Піщура протягом цього кола?

Щодо Шахтаря, то Мірчі тре робити висновки, такий розслабон в Лізі не поканає, Кобін то антигерой матчу, так хотів виграти конкуренцію з Рацом що тепер посидить на лавочці наступний матч. Кучер теж як на мене не рівень збірної, от Чигринський більш-менш непогано. А так всю гру роблять бразильці, трохи шкода що в нашого чемпіона українці тільки тому, що треба по "законодавству" :(

І ще. Нарешті в стрій вернувся Лопес! І не підвів, є вміння і бажання. Замінив Пічкура, який супер відганяв перший тайм, а в другому мабуть видохся, чи то захисники нарешті розібралися як з ним грати :) 

Якщо така гра буде у Львові, Карпатам буде торба! Надіємося на це, бо ця Волинь заслужила грати в прем’єр-лізі значно більше, ніж Металург З, Кривбас і Севастополь разом взяті!

П.С. Кварц, послухай мене, скажи Ващуку прямим текстом: "Владік, ти кльовий пацан і кльовий захисник, але ПЕРЕСТАНЬ БИТИ ЦІ ШТРАФНІ!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П.С. Кварц, послухай мене, скажи Ващуку прямим текстом: "Владік, ти кльовий пацан і кльовий захисник, але ПЕРЕСТАНЬ БИТИ ЦІ ШТРАФНІ!!!!

Все по ділу :smile-zachot:

І хотілося щоб омоко вигнали з волині ,він пас нормальний неможе дати переляканий якийсь і в захисті дірка.Треба нормального захисника :closedeyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пресуха Кварцяного:

"Волинь" - "Шахтар": післяматчева прес-конференція

Віталій Кварцяний (головний тренер «Волині»): Я сказав гравцям у перерві, що будь-яка помилка призведе до голу. Брак концентрації – і маєте... Вся робота пішла насмарку. Бачите, Пічкур у нас багато старається і в нього не вистачає сил. У нас крайні півзахисники робили мало передач, а нападники їх потребують. У «Шахтаря» організований контроль м’яча, а ми це робили тільки в кінці другого тайму. Погано чіплялись за м’яч, не дуже відкрита гра в атаці. Боялись грати. На рахунок бійцівських якостей я претензій не маю. Всі старались і бились. Ми зараз переживаємо важкий психологічний момент. Шкода, що не набираємо очки. Хоча таку гру потрібно було вигравати. Колись вдавалось вигравати, і ми тратили набагато менше сил. У нас був якісніших склад по виконанню. Сачко міг скинути головою, Гребеножко пробити, Толочко подати, Дудник пас гарний віддати. А зараз у нас багато втрат. Ми розраховуємо на дубль. Ті хлопці що в нас є, думаю через 2-3 роки будуть гарним поповненням.

- Сьогодні ви грали в два нападники, ризикували?

- Грали в півтора. Майкон мав допомагати в середині і грати на атаку. Ми прочитали склад «Шахтаря» і зробили також корективи в нашому. А Павлов не для дриблінгу, а для завершення. Пічкур поки був свіжий доволі добре працював. До кінця немає завершальних передачі. Немає таких гравців, як були в нас раніше.

- Сьогодні гравці «Волині» не били по воротах, а пробували завести м’яч у ворота?

- Б’ємо на тренуваннях багато, а в грі забувають. Не всі футболісти можуть зараз у нас пробити як слід. Хоча всі стараються, і скоро ми почнемо набирати очки.

- Планується якесь підсилення?

- Так. У нас багато гравців на оглядинах. Але важко дивитись гравців в кінці трансферного періоду. Він може здатись дуже свіжим, кваліфікованим, але немає тих якостей які потрібні, щоб він дев’яносто хвилин рухався. Якщо брати гравця, то потрібно щоб він працював всі дев’яносто хвилин і в хорошому темпі. Але є гравці на перегляді і ми зараз стежимо за ними.

- Як ви дивитесь на гру голкіпера?

- Мало забиваємо. Воротар інколи розчаровує. Жаль таку гру програвати, шкода футболістів, їхньої праці, енергії. З «Зорею» міг би вийти забрати, і тут , і в Києві також міг би зменшити кут обстрілу. У мене є щодо нього віра, що він буде хороший воротар.

- Що скажете з приводу відставки Маркевича?

- Я гадаю, що було б правильно його залишити. Він нікому не програв, спочатку важко йде гра, але потім показує гарний футбол. Не можна обривати тренера від початку такої важливої роботи. Зараз з’являється багато гарних футболістів.

- Ви будете рекомендувати Бутка в національну збірну?

- Він і Павлов входять в склад національної команди тільки свого віку. Нам буде їх не вистачати в грі з «Карпатами». Це – гравець з великим майбутнім. Дуже цікавий хлопець. Через рік-два він буде класним футболістом.

Мірча Луческу (головний тренер «Шахтаря): Я чекав, що сьогоднішня гра буде важкою. Складно мотивувати гравців на такі ігри. Вони думають, що якщо команда знаходиться внизу таблиці, то її легко можна обіграти. Ми сьогодні грали проти дуже добре фізично підготовленого суперника, дуже агресивного, який бився від першої до останньої хвилини. Кожен без виключення гравець «Волині» залишив всі сили на полі, щоб добитися позитивного результату. Ми ж, на жаль, підлаштувалися під гру господарів і почали діяти за рахунок якоїсь потуги. Не грали в свою гру, говоритимемо так. Таким чином, думаю, ми втратили перші 45 хвилин. А в другому таймі на полі вийшла команда, більш націлена на те, щоб забивати і атакувати. Ми мали більшу перевагу, ніж в першому таймі, і створили досить моментів для того, щоб забити гол. І я вважаю, що ми заслужили на цей гол. Ще раз хочу сказати, що ми чекали такої важкої гри. Вона виявилася такою завдяки нашому суперникові, який зіграв добре. Сьогодні «Волинь» на полі виглядала дуже хорошою командою.

- Не склалося у вас враження, що гол був випадковим?

- Можливо, якийсь відскок був не зовсім логічним, але ми на нього заслужили, адже там виявився наш гравець. Тому ми забили.

- Якою була установка на гру перед першим таймом – атакувати або чекати дій від суперника?

- Наша команда не грає на контратаках. Ми завжди атакуємо. Просто ми були дуже повільними в атаці сьогодні, я так можу сказати. В принципі, контролювали гру, але великої гостроти біля воріт суперника не створили. За великим рахунком, ми в першому таймі не створили навіть одного гольового моменту. Були якоюсь мірою розслаблені, напевно, і при останньому пасі, і в завершальній стадії атаки. Було дуже багато технічного браку, що не властиве нашій команді – я говорю про перший тайм. На другий тайм вийшли більш мобілізованими і показали інший футбол.

- Відносно червоних карток у вас в команді є санкції?

- Гравець покараний тим, що він не гратиме в наступному матчі.

- Сьогодні подав у відставку головний тренер збірної України Мирон Маркевич. Як ви прокоментуєте це?

- Я не можу це коментувати. Це не мої проблеми, тому мені складно щось сказати.

fc.volyn.net
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуглас Коста: «Был уверен, что мы победим»

После непростой победы в Луцке футболисты донецкого «Шахтера» поделились впечатлениями от игры с «Волынью.

Дуглас Коста:

- Дуглас, поздравляем с победой! Что можешь сказать о команде из Луцка?

- Спасибо. Сегодня нам противостоял сложный соперник, хорошо подготовленный и мотивированный. Поэтому в некоторых эпизодах действительно приходилось нелегко. Тем не менее, мы старались действовать спокойно, продолжали создавать моменты у чужих ворот.

- Ничейный счет держался вплоть до 73-й минуты…

- Да, но я был уверен, что в итоге мы победим! Очень хорошо, что нам это удалось. Было сложно, но каждый из нас старался сделать все, чтобы добыть эту победу. Три очка для нас крайне важны, ведь мы боремся за самые высокие результаты.

Томаш Хюбшман:

- Томаш, согласен, что сегодня в Луцке получилась не просто игра, а скорее настоящая мужская битва, в которой никто не хотел уступать?

- В Луцке всегда были такие матчи. Я помню последнюю нашу встречу здесь с «Волынью», и она была такой же непростой. Кстати, нам тогда также удалось победить с минимальным счетом. «Волынь» на своем поле всегда бьется до конца.

- На перерыв команды ушли при счете 0:0, который, понятно, не устраивал «Шахтер». Как вы договаривались действовать во втором тайме?

- Конечно, результат 0:0 не мог нас устраивать. А договаривались мы максимально взвинтить темп игры, больше атаковать и создавать острые моменты. В итоге так и получилось. Слава Богу, что добились трех очков. Это для нас очень важно.

- Много сил было отдано в Луцке?

- Конечно. Весь матч проходил в борьбе. Но я уверен, что в дальнейших играх будет так же. Сейчас в чемпионате никто не хочет уступать, все соперники играют до конца и с максимальной самоотдачей.

Дмитрий Чигринский:

- Дима, как тебе «Волынь»? Достойный соперник?

- Конечно. Независимо от того, на какой строчке в турнирной таблице находятся наши соперники, они стараются максимально выкладываться в матчах с такими командами, как «Шахтер» и «Динамо». К тому же в данном случае имело место и западно-восточное соперничество. Все эти факторы, безусловно, добавили мотивации и нам, и «Волыни». Как результат – такая непростая игра.

- Что можешь сказать о луцком зрителе? Ощущалось давление трибун?

- Ощущалось не столько давление, сколько поддержка луцкой публикой своей команды. По крайней мере, я даже заметил, что после матча, несмотря на поражение «Волыни», болельщики скандировали: «Молодцы!». Действительно, луцкая команда сегодня достойно смотрелась. Но мы никакого давления не ощущали. В конце концов, мы же сюда приехали не посмотреть, как болеет Луцк. Мы приехали за победой и в итоге ее добились. Тут не столь важно, с каким счетом мы победили. Пусть результат и минимальный, но свою задачу мы выполнили.

- Не спрашивали после перерыва у игроков «Волыни», почему они так долго не выходили из раздевалки?

- Не знаю, видимо, это был такой тактический ход, чтобы попытаться вывести нас из равновесия. Но таким образом они, скорее, могли обхитрить лишь самих себя, а не «Шахтер», в котором играют опытные, профессиональные игроки, естественно, привыкшие к подобным выходкам.

Пресс-служба ФК «Шахтер»

сайт ФК «Шахтар»
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...