Перейти до змісту

ФК Волинь (архів)


Tumoxa44

Рекомендовані повідомлення

і знову про Майкона

на цей раз про нього згадав гендиректор луганської "Зорі" Сергій Рафаілов,коментуючи слова Несмачного в "Профутболі"

"Возможно, неправильным было то, что с первых минут начал играть Данило, который в расположении команды находится всего лишь две недели. Возможно, неверным решением было выпускать Майкона, который был абсолютно не готов к этой игре. Но и болельщики, и специалисты, и тренерский штаб хотели увидеть этих футболистов в деле".

"Данило физически готов, но у него еще нет четко налаженного взаимодействия с партнерами. А Майкон, честно говоря, пока что не готов. Это показывали и тестирования, которые были проведены. Об этом говорил и главный тренер команды Юрий Вернидуб на пресс-конференции за несколько дней до игры. Но хотелось посмотреть на футболистов в игре с сильным соперником".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
Сьогодні, 15:18

20120919154926.jpg

Сергій Літовченко з бойовим настроєм чекає найближчих матчів у Кубку України та чемпіонаті. Нагадаємо, що найближчий суперник лучан в 1/16 фіналу – один з лідерів Групи «А» другої ліги, черкаський «Славутич». А в чемпіонаті «Волинь» йде на 8 місці, вже в наступному турі маючи можливість увійти в «зону Ліги Європи».

- Сергій, з Іллічівцем ви відстояли свій перший матч на нуль у Прем'єр-лізі. Що скажете про гру? Суперники були рівні?

- Так, дійсно, це перший мій матч на нуль в Прем'єр-лізі. Велика частина гри проходила у в'язкій боротьбі у центрі поля, і тому матч не виділявся великою кількістю гольових моментів. Вважаю, що підсумковий результат закономірний.

- У кубку вам належить зіграти проти друголігового «Славутича». Що знаєте про цю команду? Є там знайомі? Яке завдання «Волині» на цей матч і на Кубок взагалі?

- Про цю команді нічого не знаю, та й щодо знайомих не впевнений – побачу вже безпосередньо в день гри, чи будуть там знайомі мені особи. Щодо цілей, то в будь-якому матчі ми граємо на перемогу, і цей – не виняток. У Кубку будемо прагнути пройти якомога далі!

- Ви відіграли вже практично зі всіма грандами. На що можна розраховувати в найближчих зустрічах? І взагалі – яке місце було б оптимальним для нинішньої «Волині»?

- Незалежно від імені та рівня суперників, ми будемо битися за результат, який в кінці сезону дасть право на участь у Лізі Європи!

Насмішив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Олександр Кирилюк: «У «Славутичі» - 14 місцевих виконавців»

Сьогодні, 16:55

20120920172102.jpg

Тренер черкаського «Славутича», суперника луцької «Волині» на стадії 1/16 фіналу Кубку України, Олександр Кирилюк - вихованець луцького футболу, за ігровим амплуа - захисник. Поєдинок, який відбудеться 23 вересня, стане вже другим у його тренерській кар’єрі проти колишньої команди. У 2001 році ФК «Черкаси» та СК «Волинь-1» перетиналися на стадії 1/32 фіналу Кубка. У Луцьку волиняни виграли 1:0, а в Черкасах було зафіксовано нічию 1:1. Олександр Кирилюк тоді був тоді помічником головного тренера Анатолія Заяєва.

- Пане Олександре, до вас в гості їде майже рідна команда?

- Хоча я народився і жив у Луцьку, проте більшу частину свого футбольного життя провів у Черкасах. Тож це два мої рідні міста. На Волині товаришую із багатьма колишніми футболістами. Першим тренером у місцевій ДЮСШ був Альберт Маміконович Мікоян. Завжди радий поспілкуватися з ним і нині.

Після закінчення спортшколи виступав за аматорську команду «Прилад». Згодом мене запросив до луцького «Торпедо» В'ячеслав Першин. Якось так сталося, що моя футбольна доля часто перетиналася із ним… Закріпитися в основі мені тоді не вдалося і я повернувся до «Приладу». З ним виграв першість та Суперкубок товариства «Авангард» і вже Мирон Маркевич мене ще раз запросив до «Торпедо».

- Але ви й тоді не заграли у Луцьку…

- Мене призвали до армії, а коли повернувся, то трохи пограв за «Підшипник» і отримав запрошення до черкаського «Дніпра» від того ж Першина. Там провів дев'ять сезонів, а згодом і став тренером команди. Серед тренерських трофеїв назву «бронзу» першої ліги у сезоні 1999-2000 рр. У 2010-му очолив заснований на базі «Дніпра» ФК «Славутич».

- «Славутич» - новостворений клуб. Як змінив він футбольні Черкаси?

- Ми наразі на стадії становлення, бо утворено зовсім новий клуб. Не скажу що на рівному місці, але й особливого, як то кажуть, початкового капіталу не маємо, в тому числі й бази. Стаємо на ноги, попутно вирішуючи турнірні завдання. Відзначу, що у заявці в нас 14 гравців, які родом із Черкас та нашої області.

- Чи маєте конкретне завдання вийти у першу лігу?

- Ми й минулого року прагнули цього і нині. Кожна команда прагне підвищитися в класі або ж пройти якомога вище у Кубку України. Скажу однак що нинішнім другим місцем у турнірній таблиці другої ліги ми не задоволені, могли втратити менше очок.

http://fcvolyn.net/newsView/240/
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1f62c3.jpeg

Анатолій Дем’яненко: "Майкон уписувався в моє бачення футболу"

Головний тренер «Волині» відповів на актуальні запитання, передусім — кадрові

— Анатолію Васильовичу, ваша команда нині перебуває в середині турнірної таблиці, зігравши, між іншим, вже проти всіх чотирьох грандів чемпіонату.

— Уважаю це прийнятним результатом — саме з огляду на згадані вами поєдинки проти фаворитів. Проте зауважив би, що ми втрачали свої очки в домашніх матчах проти «Карпат» (1:1. — А.В.) і «Зорі» (2:2. — А.В.). Загалом же, після першого кола маємо за мету бути в першій шістці. Розумію, буде складно, але розглядаємо такі турнірні перспективи під кутом зав­дання від керівництва — потрапити до єврокубків.

— Торік «Волинь» була до цього близькою, поступившись на стадії півфіналу національного Кубка. Пригадується, після матчу чвертьфіналу проти «Арсеналу» журналіст «УФ» запитав у вас про готовність інфраструктури клубу й міста до єврокубків, й тоді ви сказали, що проблем у «Волині» в цьому аспекті дуже багато.

— Справді, головною проблемою й тепер залишається відсутність тренувальної бази. Утім, її будівництво в приміській зоні нині якраз у розпалі — об’єкт плануємо отримати в експлуатацію вже наступного літа. База буде надсучасною, адже матимемо всі необхідні умови для підготовки. Окрім цього, клуб займається створенням тренувальних полів, невдовзі матимемо й новий автобус. Загалом, проблем іще чимало, проте головним є рух уперед.

— Якщо говорити суто про команду, за останній час у ній теж відбулося багато змін, отож хочеться поговорити детальніше про окремих виконавців. Скажімо, недавно основ­ним голкіпером «Волині» був Віталій Неділько, а нині він потрапляє до заявки, схоже, лише через відсутність травмованого Максима Старцева…

— Мої принципи давно відомі кожному — грають лише найсильніші. Віталій довгий час відновлювався після травми, й нині, перебуваючи в неоптимальній формі, є слабкішим, аніж той же Сергій Литовченко. Але на нього розраховую, бо вважаю, що в команді має бути троє сильних голкіперів.

— Не так давно ви заявили, що не розраховуєте на Яна Масла, та в останній момент внесли його до заявки на чемпіонат.

— Він — справжній професіонал, претензій щодо його ставлення до роботи в мене немає, але поки він програє конкуренцію, тож виступає за молодіжну команду.

— Не було бажання повернути його до стартового складу, скажімо, після розгромної поразки «Шахтарю»?

— Знаєте, впадати в крайнощі — найгірше, що міг зробити в тій ситуації. Якщо вже довіряю комусь, то треба продовжувати довіряти й в такі складні моменти, тож пара центральних захисників залишилися незмінною.

— Правда, що ви рекомендували Олегові Блохіну залучити до збірної Сергія Симініна?

— Не рекомендував, а висловив лише суб’єктивну думку, що цей футболіст зміг би допомогти збірній. Він — дуже обдарований захисник із лідерськими рисами. І, головне, він не зупиняється на досягнутому й прогресує з кожним матчем.

— Новачок команди Вадим Панас, якого придбали влітку, не зіграв за першу команду ще жодної хвилини. Невже його купували суто під нові правила, згідно з якими в заявці має бути четверо власних вихованців?

— Ні, сподівався, що він підсилить конкуренцію в колективі. Проте в нього це поки не виходить, що мене неприємно здивувало. Вадим грає за «дубль», але й там ми чекаємо від нього більшого.

— У другій частині минулого сезону одним із лідерів команди був Душан Савич, який у нинішньому чемпіонаті жодного разу не потрапив до заявки.

— Йому докучали травми, тож нині Душан лише оговтується, набирає форму в дублюючому складі.

— Чи могли б ви детальніше розповісти про темношкірого грузинського новачка Овонікоко?

— Ми за ним довгий час спостерігали. Овонікоко їздив особисто переглядати мій асистент Віктор Мороз, який був приємно вражений його грою. Тож рішення укласти угоду було одноголосним. Це — футболіст, який може зіграти як на вістрі нападу, так із глибини поля. Дуже сподіваюся, що він себе проявить у Луцьку, адже потенціал хлопця великий.

— Чому після перших турів говорили, що вірите в Шумахера, проте потім він раптово залишив команду?

— Бразилець знизив до себе вимоги й не відповідав рівню «Волині». Тримати на контракті такого футболіста — розкіш.

— Які перспективи Євгена Павлова грати з перших хвилин? Пригадується, часом у вас виникали з ним певні непорозуміння й ви не хотіли брати його на збори з основним складом.

— Нині жодних проблем не існує. У нього є шанс довести, що гідний грати в «старті». Проте поки що Павлов його не використав.

— Якби у вашому розпоряд­женні був Майкон, кого б ви використовували на вістрі: його чи Суботича?

— Складно сказати, адже на Майкона розраховувати не можу — хлопець заплутався в собі, разом із численними агентами й конт­рактами, тож на бразильця чекають суди-пересуди. А щодо його ігрових рис, то він цілком вписувався в мою концепцію й бачення футболу, тож точно допоміг би команді.

21.09.2012 18:45

http://www.ua-football.com/ukrainian/high/505c8a69.html
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Демьяненко: "Волынь" рассчитывает в Черкассах на хорошую игру и результат

Главный тренер луцкой "Волыни", заслуженный мастер спорта Анатолий Демьяненко поделился мнением о предстоящей встрече со "Славутичем" в рамках 1/16 финала Кубка Украины, а также оценил состояние поля Центрального стадиона Черкасс, где в 17:15 и начнётся этот матч.

"Мы хотим показать хорошую игру, достигнуть результата и пройти дальше в следующий этап. Лично для меня в каждой игре команда должна достигать максимального результата, независимо от того, это матч чемпионата или розыгрыш Кубка. На каждую игру надо выходить и максимально выкладываться на поле.

Как оценю состояние поля Центрального стадиона? Нормальное. Бывает хуже", – приводит комментарий специалиста пресс-служба клуба из Черкасс.

Удачі Волині сьогодні!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Интересный состав на онлайне выложен. Ни Суботича, ни Эрика даже в заявке нету

Волинь (Луцьк): 78. Літовченко, 38. Насонов, 15. Шандрук, 24. Ізворану, 5. Занєв, 21. Аржанов, 8. Скоба, 90. Пилипчук, 9. Герасимюк, 11. Савич, 19. Бабир

Запасні: 42. Неділько, 2. Овонікоко, 17. Павлов, 18. Приндета, 36. Годований

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стартові склади команд:

Славутич (Черкаси): 1. Лєнчінков, 6. Мірошніков, 20. О.Тарасенко, 21. Є.Тарасенко, 5. Лисоконь, 16. Фабунмі, 11. Дацюк, 15. Ніколайчук, 17. Гуд, 14. Вайда, 10. Сергійчук

Запасні: 12. Чоларія, 3. Грищук, 7. Кошелюк, 9. Горкун, 13. Таран, 22. Ткаченко, 25. Ясько

Тренер: Олександр Кирилюк

Волинь (Луцьк): 78. Літовченко, 38. Насонов, 15. Шандрук, 24. Ізворану, 5. Занєв, 21. Аржанов, 8. Скоба, 90. Пилипчук, 9. Герасимюк, 11. Савич, 19. Бабир Запасні: 42. Неділько, 2. Овонікоко, 17. Павлов, 18. Приндета, 36. Годований

Тренер: : Анатолій Демяненко

Арбітри матчу:

Д.Жуков (Донецьк), Я.Трехліб (Дніпропетровськ), В.Жарий (Павлоград).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив Суботіча,тільки що в ТАм-Тамі.З мацьонькою,брюнеткою.В алкогольному відділі (?).Цікаво,привіз собою,чи вже тут знайшов :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Золоті в п’ятницю проходив якийсь конкурс краси, був там і Суботіч...

Скоріше всього нікого не привозив собі, а користується нашими, волинськими)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоріше всього нікого не привозив собі, а користується нашими, волинськими)

Правильно, хули в Тулу со своими самоварами переться))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Майкон же привіз з собою кралю.Заморську.

ЗЮ.Щось вони між собою балакали,от тільки не розчув на якій мові.Знає Суботіч,хоча б російську?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось може дати посилання на трансляцію матчу? можна і SopCast

а там її хтось знімає думаєш??? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Футбол юа дивлюся.Читаю коментарі юзерів.Кажуть поки 0:0 .В наших три жовтих картки вже є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что, сливаем кубок? Демьян говорил, что нельзя недооценивать соперника, а сам не берёт двоих лучших своих исполнителей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так поняв ми програла 1-0? шо тут сказати, ганьба!

UPD. пишуть, що вкінці зрівняли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хєр-р-р-р-а сє,р-р-єбята.За Кварцяного команда так безвольно в кубку не грала. явшокє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такое чувство, что кто-то на ничью в основное время поставил хорошую денюшку, а пошло не поплану и пришлось отыгрываться.

В дополнительное время два гола за две минуты заклепали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив Суботіча,тільки що в ТАм-Тамі.З мацьонькою,брюнеткою.В алкогольному відділі (?).Цікаво,привіз собою,чи вже тут знайшов :)

привiз з собою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...