Перейти до змісту

Чутка


Scabiosa

Рекомендовані повідомлення

Дійшла інформація про проблеми Луцького міського обчислювального центру: його хочуть ліквідувати. :blink: Як наслідок всім нам прийдеться платити комунальні послуги кожну послугу окремим рахунком із сплатою ЗА КОЖНУ послуги банку. Інформація :mdr: але не перевірена... Хтось щось знає? Якщо правда - то це сюрприз ще той... :angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якшо чесно то треба було давним давно ліквідувати тих бюрократів ....

З.І.

більшість банків будуть брати менший відсоток (або й взагалі небудуть його брати а скажімо просто 1грн за платіж) ніж сам обчислювальний центр ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

с одной стороны детище Хомича - хорошая штука.

не надо с кучей счетов стоять у кассы.

а с другой - город лихо поднимает тарифы, а мы узнаем об этом только заплатив в банке, постфактум...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я недавно був в обч. центрі ... так там просто сказали шо

"всім нам прийдеться платити комунальні послуги кожну послугу окремим рахунком"
але якшо так =) то нуйого той центр .. я краще в банк піду =)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не треба його ліквідовувати. платити за єдиною квитанцією зручно. частка банків і обч. центру в платежі мінімальна. якщо люди ходитимуть з пачкою квитанцій, то платіжна дисципліна лише погіршиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто я подумав шо якійсь банк зможе виконувати (де-факто) функцію того ж самого центру ....

зручніше буде набагато

бо реально тарифи які вони беруть за оплату послуг деколи навіть смішні ...

З.І.

зара я пориюся ... якшо шо викладу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+ якшо платиш в банку "за квартиру" то гроші ж перераховуютсья не напряму "до отримувача" а через той самий центр .... звідци і комісія (яку обч.центр дере з банків +мінімальна вигода банку)

а насправді .... різниця між заплатити на пошті чи в банку майже непомітна ....

так шо хай би вже скоріше той центр :lopata:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

більшість банків будуть брати менший відсоток (або й взагалі небудуть його брати а скажімо просто 1грн за платіж) ніж сам обчислювальний центр ...

Странно. Плачу в ОщадБанке. Безо всяких комиссий. На квитанции сверху - тарифы. В графах - пересчёт на метры/кол-во людей. Итоговая сумма сходится до копейки с той, которую можно высчитать :)

Не могу понять, что берёт себе вышеупомянутый центр :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не могу понять, что берёт себе вышеупомянутый центр :)

ВЦ получает комиссию с организаций, которым потом деньги перечисляются.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та мне, в принципе, пофиг, кто там с кого и что берёт - на мне это никак не отображается :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если бы прием коммунальных платежей что-то стоил банку - ни один банк их не принимал бы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

77-86-07 Телефон вышеупомянутого центра ....

работают по схеме ...

службы платят комисию "банкам" а банк делится с ВЦ.... как мне пояснила секретутка "Ви перераховуєте ТРЕТИНУ комісійних на рахунок Центру... "

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все вірно. Відсотками діляться банки і обчислювальний центр, можливо, у вказаних відсотках, але ВЖЕ при оплаті комунальних послуг з вас береться (буде братись) здається 2гривні 50 коп за електроенергію (обленерго не домовилось із ОЦ і банками). Думаю, це зручно, "одна квитанція" і "один раз". Плата за послуги береться фактично з організацій-надавачів компослуг централізованим договором і передбачено у тарифі на їх послуги (копійки). При закритті ОЦ ті ж послуги тепер братимуть З НАС, розумієте? Чи зменшать тариф на цю суму? Скільки там платіж в Приватбанку "стороннього" клієнта? 20 гр? Тепер розумієте, звідки "вуха" ростуть? І братимуть тепер гроші ВСІ банки, в тому числі Ощадбанк, та й Укрпошта,... "тому що невигідно". Тай кількість "папірців" і черг до кас збільшиться... (((

Мені як платнику комунальних послуг таке НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ.... Чекаєм офіціозу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки там платіж в Приватбанку "стороннього" клієнта? 20 гр?

До чого тут сторонній клієнт, коли мова про оплату комунальних послуг? Оплата комунальних платежів в ПриватБанку — 0,00 грн. з платника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки там платіж в Приватбанку "стороннього" клієнта? 20 гр?

До чого тут сторонній клієнт, коли мова про оплату комунальних послуг? Оплата комунальних платежів в ПриватБанку — 0,00 грн. з платника.

Чи давно так? Признаюсь, рік тому з мене за таку послугу хотіли саме 20 гривень... З тих пір це не мій банк...

В світлі вищесказаних моїх постів і у нього буде ПРЯМА плата із клієнтів за послуги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи давно так? Признаюсь, рік тому з мене за таку послугу хотіли саме 20 гривень... З тих пір це не мій банк...

Зараз не так. Приходь, плати безплатно.

В світлі вищесказаних моїх постів і у нього буде ПРЯМА плата із клієнтів за послуги.

Що таке "ПРЯМА" плата за послуги? І у кого у нього? У ОЦ чи банку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У банку. Зараз з платників гроші за послуги беруть за генеральним договором. Тобто я як платник комуналки плачу за рахунками, написаними в платіжці і ні копійки більше. А може бути плюс до написаного в квитанції "за газ" наприклад +1% за послуги. І ще "за воду", "за підігрів води".... Але це найгірший випадок для платників.... Враховуючи важливість цього питання для міста, можуть мерія, комунальні установи і банки домовитись про безкоштовну для платника оплату за комуналні послуги на основі тих же генеральних доручень, але вже для водоканалу, теплокомуненерго тощо... Чекаєм офіціозу.

P.S. Звідколи, з якого числа в привату комуналка в Луцьку безкоштовна? Для статистики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. Звідколи, з якого числа в привату комуналка в Луцьку безкоштовна? Для статистики.

З грудня 2008 р.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все вірно. Відсотками діляться банки і обчислювальний центр, можливо, у вказаних відсотках, але ВЖЕ при оплаті комунальних послуг з вас береться (буде братись) здається 2гривні 50 коп за електроенергію (обленерго не домовилось із ОЦ і банками). Думаю, це зручно, "одна квитанція" і "один раз". Плата за послуги береться фактично з організацій-надавачів компослуг централізованим договором і передбачено у тарифі на їх послуги (копійки). При закритті ОЦ ті ж послуги тепер братимуть З НАС, розумієте? Чи зменшать тариф на цю суму? Скільки там платіж в Приватбанку "стороннього" клієнта? 20 гр? Тепер розумієте, звідки "вуха" ростуть? І братимуть тепер гроші ВСІ банки, в тому числі Ощадбанк, та й Укрпошта,... "тому що невигідно". Тай кількість "папірців" і черг до кас збільшиться... (((

Мені як платнику комунальних послуг таке НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ.... Чекаєм офіціозу...

ВАТ" Волиньобленерго" заключило договора на прийом платежів від населення за елекроенергію з ПРИхВАТБАНКОМ, УКРПОШТОЮ. УКРПРОМБАНКОМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє-нє, треба так:

ВАТ" ВолиньПРИХВАТобленерго" заключило ПРИХВАТдоговора на прийом ПРИХВАТплатежів від ПРИХВАТнаселення за ПРИХВАТелекроенергію з ПРИхВАТБАНКОМ, ПРИХВАТУКРПОШТОЮ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє-нє, треба так:

ВАТ" ВолиньПРИХВАТобленерго" заключило ПРИХВАТдоговора на прийом ПРИХВАТплатежів від ПРИХВАТнаселення за ПРИХВАТелекроенергію з ПРИхВАТБАНКОМ, ПРИХВАТУКРПОШТОЮ!

питання не в тему оффтоп -1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...