Перейти до змісту

куплю жидкий азот


Crazy666

Рекомендовані повідомлення

Где в Луцке можно покупать его на постоянной основе, тоесть приехать, заплатить, наполнить Дьюар?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Где в Луцке можно покупать его на постоянной основе, тоесть приехать, заплатить, наполнить Дьюар?

Не знаю чи дадуть наповнити Дьюар, але в Луцьку реально купити можна, в спец тарі і звичайно не кіло-два-три, а значно більші об"єми.

Завтра пошукаю в записнику - відпишу.

Якщо не секрет, а для чого тобі треба рідкий азот? Тож не бородавки виводити, га? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю чи дадуть наповнити Дьюар, але в Луцьку реально купити можна, в спец тарі і звичайно не кіло-два-три, а значно більші об"єми.

Завтра пошукаю в записнику - відпишу.

Якщо не секрет, а для чого тобі треба рідкий азот? Тож не бородавки виводити, га? ;)

Мне желательно наполнать мою тару.

Какие именно объемы?

Азот нужен для разгона.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Где в Луцке можно покупать его на постоянной основе, тоесть приехать, заплатить, наполнить Дьюар?

В Луцьку не знаю, а от дружина працює в поліклініці, випалює ним бородавки та інше, то їм заправляють ось тут

799383 ВОЛ.ОБЛ.ПЛЕМОБ'ЕДНАННЯ РОКИНI 0 (СЕЛО)

Пробуй

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю чи дадуть наповнити Дьюар, але в Луцьку реально купити можна, в спец тарі і звичайно не кіло-два-три, а значно більші об"єми.

Завтра пошукаю в записнику - відпишу.

Якщо не секрет, а для чого тобі треба рідкий азот? Тож не бородавки виводити, га? ;)

Мне желательно наполнать мою тару.

Какие именно объемы?

Азот нужен для разгона.

ЛХЗ - Львівський хімічний завод, безпосередній виробник рідких газів і азоту в тому числі.

Представництво у Волинській області - ТЗОВ "Волинькисень-лхз".

Адреси, телефони і вся необхідна інформація про продукти

ТУТ

А що розганяти зібрався? Невже для автогонок? :) тоді це не той азот потрібний..... За́кис азоту або веселя́щий газ, N2O, лат. Nitrogenium оxуdulatum.

Чи я помиляюсь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Valyanok

Номер телефона нерабочий(

Bus

Нет, не для авто, а для компьютерных гонок :)

За контакты спасибо, сейчас попробую связатся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Bus

Сказали, что продают только газообразный азот в баллонах по 40литров((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну я ж зразу написав, що кіло-два-три навряд чи купиш. А 40 літрів це не так вже і багато впринципі....

Не знаю правда яка зараз його ціна, може 0,6-0,7бакса за кг....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Азот нужен для разгона.

Тобі точно потрібен рідкий азот? Можливо ти неправильно щось зрозумів і тобі насправді потрібен NOS?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Bus

Сказали, что продают только газообразный азот в баллонах по 40литров((

Ну все правильно.... зріджений потрібно зразу використовувати, бо інакше в тій ємності де він є постійно буде рости тиск, який буде стравлюватися через запобіжний клапан у вигляді газоподібного азоту. А з газоподібним трохи простіше. Того так і продають...

Ми колись на фірму приганяли зі Львову зріджений азот ж/д цистернами, день-два і цистерна порожня. :)

Шукай тих, хто використовує зріджений азот для процесу заморозки продуктів. Але у Волинській області таких напевно не знайдеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sergyj

Нужен именно жидкий, жидкость при температуре -196.

Шукай тих, хто використовує зріджений азот для процесу заморозки продуктів. Але у Волинській області таких напевно не знайдеш.

Как вариант должен быть ВОЛ.ОБЛ.ПЛЕМОБ'ЕДНАННЯ. Там он используется для заморозки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Російський NOS

можливо комусь буде цікаво - стаття про закис азоту на автомобіль

Доречі NOS - NiitroOxygen Systems - перша компанія в америці, яка почала вести експерименти з азотом на автомобілі, а не хімічна формула чи скорочення, як вважають деякі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...