Перейти до змісту

Потрібна порада мебельщика


Yava

Рекомендовані повідомлення

Є у нас на форумі мебельщики ? Потрібна порада як краще зробити двері на кухню щоб відсувались на зразок "купе". Який механізм краще використати і де купити ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут зрозуміло індивідуальний підхід, передзвони ввечері 80503781521 або в приват

Написав у приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба щоб пояснили-показали, чи просто щоб був вибір всього і багато + трохи дешевше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба щоб пояснили-показали, чи просто щоб був вибір всього і багато + трохи дешевше?

щоб був вибір всього і багато + трохи дешевше? Саме так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ - підскажіть до кого звернутися...

Мені потрібно що б хтось виготовив в ванну тумбочку під умивальник. Одного спеца знаю, так він робить комоби і тумбочки в житлові кімнати, а в ванну потрібно вологостійку мебель от він і безсилий... Можливо хтось із цим вже стикався...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ - підскажіть до кого звернутися...

Мені потрібно що б хтось виготовив в ванну тумбочку під умивальник. Одного спеца знаю, так він робить комоби і тумбочки в житлові кімнати, а в ванну потрібно вологостійку мебель от він і безсилий... Можливо хтось із цим вже стикався...

На рахунок вологостійкості, имхо це фішка щоб здерти побільше грошей. На початку вулиці Лазо зліва є великий склад сантехнічних меблів. Вони теж роблять під заказ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...