Перейти до змісту

Зовнішні ІГРОВІ сервера (проблема з"єднання)


Alto®WoLF

Рекомендовані повідомлення

Звернення до користувачів "Домашніх мереж" та абонентів "Датагруп". В декілька речень висловлю своє запитання. Скажіть будьласка чи можете Ви з"єднатися з будь яким ігровим сервером в мережі інтернет? До недавнього часу в мене все було гаразд, поки не почалися проблеми з пінгом та відкриттям сторінок. Потім раптово перестало з"єднувати з серверами Call of Duty, Battlefield, Medal of Honor. Довожу що всі вищезгадані ігри повністю ліцензійні, та перевірені у "неті" часом. При спробі з"єднання пише "Awaiting gamestate" і все! Так може стояти годину, при огляді сторінки сервера бачу що мій пінг з"єднання до нього 999! Ніколи такого не було. Дзвонив 780003 там одна відповідь: "В нас все добре! Проблеми з вашими серверами або з комп"ютером" Якими серверами? Якщо на сервері грає 30-ть чоловік, і мене голвне що до нього пускають. Якби мій пінг був великим, мене просто б не з"єднували (а дали знати що сервер полюбляє кращий пінг гравця). Систему "штормив" антівірусами все марно... в кінці кінців перевстановив систему... але нічого не вийшло

Може в когось було щось подібне, буду дуже вдячний за допомогу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 51
  • Створено
  • Остання відповідь

Я не можу останнім часом підєднатися до серверів S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky, S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl. З чим це пов"язане не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все те саме і з контер страйком, як перестало з'єднувати півтора тижні тому, так і дотепер не з'єднує. мені здається, що в Датагруп нас якимось чином заблокували від зовнішніх ігрових серверів. але це моя думка - чайника. а як справи із серверами всередені мережі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як перестало з'єднувати півтора тижні тому, так і дотепер не з'єднує.

десь так і є!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Контра з ЛУЦЬКА йде добре, з"єднується без зайвих проблем. Я ось що думаю, як краще довести провайдеру свою проблему? Чому сталося те що сталося?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстаті так, і Датагруп мовчить, хоча я цікавився. В мене стім ліцензійний не конектиться нікуди вже 2й тиждень!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як в кого, але в мене GRID, Live For Speed і Burnout Paradise поки нормально конектяцця. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну це інфа з інета, звонив вони нічого не знають(казали що їм треба зєднуватись з представниками валве, і тд...) вже 2й тиждень без стіма(((

Вопрос: Какие порты должны быть открыты для работы Steam?

Ответ:Цитата с сайта steampowered.com:

The following ports must be open in your firewall and router for Steam and Steam Games to work:

UDP 1200 (used for friends service)

UDP 27000 to 27015 inclusive

TCP 27020 to 27039 inclusive

TCP 27040 and 27041 only for CyberCafe Owners

Computers running Dedicated Servers need these ports open:

UDP: 27015 and 27020 (default HLDS, SRCDS and HLTV port)

TCP: 27015 (SRCDS Rcon port)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ау, Датагруп, поправте будь-ласка! це ж явно недавно зробили, 2 тижні тому ж було все ок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Борг, приходь зі своїм стімом чи хз з яким бателфілдом.

Включимся у нас на офісі через сервер домашніх мереж і попробуємо.

Стіма у нас нема, бателфілд ( незнаю шо то таке)

В нас нема нікого хто б грався в іграшки. Навіть перевірити нема як.

тимбільше шо ти грозився заїхати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Борг, приходь зі своїм стімом чи хз з яким бателфілдом.

Включимся у нас на офісі через сервер домашніх мереж і попробуємо.

Стіма у нас нема, бателфілд ( незнаю шо то таке)

В нас нема нікого хто б грався в іграшки. Навіть перевірити нема як.

тимбільше шо ти грозився заїхати :)

та панімаіш, фляндер то я і в руках принесу, а тащити комп ну не знаю. а назад з ним випустять? ДГ не націоналізує? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ігрушку ту свою принеси

вона ставиця 1 раз, тіпа ключ активації тра (який вже відповідно використано). так що з диску толку буде мало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

На які серваки nostim не пускає?

Я тільки такі перевірити можу.

ip port?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ігрушку ту свою принеси

вона ставиця 1 раз, тіпа ключ активації тра (який вже відповідно використано). так що з диску толку буде мало

Помиляєся

Приносиш диск з грою встановлюєш і замість повторної активації заходиш під своїм логіном і пасом, я таким чином заходив в стім з різних компів пару раз.

З швидкістю інету яка на дг оновлення займуть хвилин 10 максимум.

На крайняк можеш взагалі нічого не приносити а встановити стім і зайшовши в нього під своїм пасом стянути активовані ігри прямо з нету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kmd если нужно принести установочные файлы я принесу. Я так понимаю ты работаешь в Датагруп и имеешь возможность устранить данную проблему. Только вот вопрос в том что свободен я бываю только в субботу, или после 19:00. Если у тебя будет возможность помочь - помоги. Или вот такой ещё вариант: давай я залью на обменник игруху а ключ скину тебе в ПП. Тогда-то ты сможешь проверить. Заранее спасибо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я работаю на ДГ но я не вижу проблемы...

Порты открыты на ностим серваках всё летает как сраный веник.

Проверено из подсети 10,33 и 10,37

И дома через радио у меня контра бегает без проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Сіля дав логін пас.

Ставлю Сорс. Там хоч є список серваків?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ж стім !!!

Тебе пустить на любий з серваків в неті "Файнд серверс-інтернет".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вово, нажми "искать сервера" - в мене не показало жодного. в фаворитах що прикольно показує сервери, але до них не конектиться, хоча я перевіряв самі ір серверів пінгуються чудово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Вобщем так гамери.

Бібався я тіко шо в сорс. Гарна цяця. Дякую Сілі.

Придумали ми тут деякі передєлкі з Сегрієм. З цього моменту починайте активно тестувать. Якшо виникнуть проблеми відписуйтесь тут.

Конкретно на які серваки, айпішніки в який час з якої підмережі чи з якого ip.

На пости тіпа а в мене всодно бля глючить відповідати не буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

значить так, тільки що запустив свою контру - все працює, пускає на всі сервери. висновок - таки проблема на Датагруп була, тому що ще сьогодні зранку мене на серваки не пускали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...