Перейти до змісту

Не видало готівку в Банкоматі Привата


mlutsk

Рекомендовані повідомлення

06.02.2009 року в банкоматі Приватбанку не видало готівку - на чеку показало що видало гроші, з рахунку знято, а через щілинку грошей не видало, аналогічно з других карточок. При дзвінку на 8800 їхній сервіс, оператор прийняв заяву, надав усі дані. Оператор сказав що гроші будуть повернуті напротязі 2-3 тижнів . Наскільки законним цей час є?

Згідно чого банк керується цим терміном?

Чи потрібно реєструвати заяву в центральному відділенні на Відродження?

Дякую за роз'яснення!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

06.02.2009 року в банкоматі Приватбанку не видало готівку - на чеку показало що видало гроші, з рахунку знято, а через щілинку грошей не видало, аналогічно з других карточок. При дзвінку на 8800 їхній сервіс, оператор прийняв заяву, надав усі дані. Оператор сказав що гроші будуть повернуті напротязі 2-3 тижнів . Наскільки законним цей час є?

Дякую за роз'яснення!

Все залежить, наскільки скоро проведуть інкасацію банкомату. По відшкодуванням операцій по АТМ в працівників, які роблять проводки, має виявитися надлишок на цю суму, ну а далі - наскільки оперативно фахівці зроблять розслідування даної ситуації з заключенням повернути кошти власнику на картковий рахунок. До речі, картка приватівська ? Якщо так, то за 2 тижні мають справитися. В Укрсибі від моменту невидачі до моменту повернення коштів на к/р проходить близько 10-14 днів. Один з напрямків, яким займаюся безпосередньо. На жаль, в Приваті не знаю, яка структура всієї цієї кухні. Це все, що можу роз"яснити по даному питанню. Згідно з правилами МПС (Міжнародної платіжної системи) процедура може займати до 90 днів. Якщо я не правий, нехай Shura мене поправить. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фахівці зроблять розслідування даної ситуації з заключенням повернути кошти власнику на картковий рахунок

на основі чого робиться розслідування даної ситуації?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер ще тільки цього не хватало...

Чого саме ?

плющит банкоматы регулярно

у меня тоде раз было, давно правда,

тогда был хоть и не кризис

но раз 5ть ездил в центральный офис и меня там пуляли по кабинетам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фахівці зроблять розслідування даної ситуації з заключенням повернути кошти власнику на картковий рахунок

на основі чого робиться розслідування даної ситуації?

На основі прийнятого дзвінка оператором від клієнта. По даній ситуації : це міг бути або збій зв"язку в момент обміну банкомат - процесінг, або збій желізяки в банкоматі, яка відповідає за набір та видачу коштів (диспенсер називається).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер ще тільки цього не хватало...

Чого саме ?

плющит банкоматы регулярно

у меня тоде раз было, давно правда,

тогда был хоть и не кризис

но раз 5ть ездил в центральный офис и меня там пуляли по кабинетам

Ну це "стандартна" фішка привата. В мене колись аналогічне з дружиною трапилося. Замучилася їздити. :)

В нас це обходиться або дзвінком на контакт-центр, або візитом на відділення та написанням заяви про невидачу коштів в банкоматі. І нікуди не треба більше ходити. Мало того, зараз той же контакт-центр повідомляє клієнта, коли йому кошти повертаються на к/р.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

банкомати Західінкомбанка теж не видають готівку. максимально можна зняти 100 грн. на день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

карточка привата?

надо написать заявление в отделении, где получал карту, с описанием ситуации. просто звонка в колл-центр не достаточно

Тепер ще тільки цього не хватало...

я не думаю, что это кризисный сбой.

такое часто случается по разным причинам...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

карточка привата?

надо написать заявление в отделении, где получал карту, с описанием ситуации. просто звонка в колл-центр не достаточно

Так карточка Приватбанку.віділення на Червоного Хреста. які документи із собою треба мати ? І у кого з персонала треба писати заяву?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

банкомати Західінкомбанка теж не видають готівку. максимально можна зняти 100 грн. на день.

Це фішка не банкомату, а банку. В банкоматі неможливо поставити ліміт по картці на зняття в день.

карточка привата?

надо написать заявление в отделении, где получал карту, с описанием ситуации. просто звонка в колл-центр не достаточно

Так карточка Приватбанку.віділення на Червоного Хреста. які документи із собою треба мати ? І у кого з персонала треба писати заяву?

У кого написати скажуть на відділенні. Про всяк випадок треба мати паспорт та картку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Досить давненько (роки 2-3 тому) в мене трапилася аналогічна ситуація (теж приватівська карточка).

В результаті дзвінка в колл-центр вказану суму на картку повернули, але ТИМЧАСОВО. Дні через 3 її знову списали в мінус, і для остаточного повернення прийшлося чекати інкасації приватівських банкоматів (на початку місяця, здається).

Заяви у відділенні не писав.

Проте, думаю буде логічно все таки звернутися у відділення, коректно пояснити необхідність втраченої суми САМЕ зараз, і ІМНО зняти з картки всі наявні кошти (бо повернену суму потім знову спишуть і доведеться чекати інкасації).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так карточка Приватбанку.віділення на Червоного Хреста. які документи із собою треба мати ? І у кого з персонала треба писати заяву?

ну, можно паспорт захватить

писать у операциониста, который с карточками работает.

он текст заявления подскажет.

что-то вроде:

Начальнику отделения № ...

ВГРУ Приватбанк

...

6 февраля 2009 года от Рождества Христова в полночь, полнолуние, я пытался получить наличные в сумме 1,000,000 гривен в банкомате вашего банка с моей карты 4405 **** **** ****, расположенного по адресу г.Луцк, ул. Ровенская 89 (вход в ТЦ Имидж). запрошенная мною сумма мне выдана не была, но с моего счета списана в полном объеме. копию чека прилагаю/чек по операции мной запрошен не был.

прошу провести расследование по данному факту и зачислить невыданные средства на мой счет.

дата подпись

ЗЫ: надо в Луцке банкомат поставить - у меня все выдают как часики

на интерчейндже зарабатывать буду :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була аналогічна бага в приватівському банкоматі. Зайшов на центральний офіс в луцьку, спитав до кого звернутись, написав заяву, менегер запропонував внести щось типу віртуальних грошей на картку, які можна зняти і картка піде в мінус на сумму невиданих коштів. Що і було зроблено. Після розслідування, гроші повернули і мінус анулювався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а вот карточку в минус загонять не рекомендую. если неохота жутких %% по несанкционированному овердрафту платить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

банкомати Західінкомбанка теж не видають готівку. максимально можна зняти 100 грн. на день.

З сьогоднішнього дня на всі картки КБ "Західінкомбанк" ТзОВ введені добові і ліміти на отримання готівки в банкоматах та банківських терміналах - по 100 грн. відповідно там і там.

Банк повільно накривається мідним тазом і доки ситуація не буде вирішена (тимчасова адміністрація? інвестори?) - ліміти не зміняться. Ось такі пироги :(

PS: валютних карток не стосується

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Того року восени банкомат (Аверс) не доплюнув чималу суму!

Оперативно звернувся у відділення написав заяву, з чеком.

Після того футболили близько місяця по всіх кабінетах. Офіційно ніяких бумаг (пояснень) не отримував коротше плюнув я на це. :D Приват є Приват, на всі банки стараються рівнятись :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shura Подякував!

Тільки з Привату на Відродження,

заяву прийняли обіцяли напротязі 3-5 днів зробити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гроші списані, трансакція пройшла ( про що вказано у чеку) - найбільш імовірно що не спрацював з я коїсь причини механізм видачі грошей (залізо АТМ дало збій, чи купюри були некондиційні). Тому після інкасації банкомату в ньому буде встановлений надлишок. При наявності заяви держателя карти, думаю, за 10-14 днів гроші мають повернути без проблем.

Для прискорення процесу можна взяти тел. карткового манагера і час від часу надзвонювати, нагадувати про себе. Банкомат біля Іміджа- місце рибне, тому, думаю, інкасують його досить часто - є надія швидкого проведення процедури.

Але для чого знімати весь залишок з карти - "ніпанятна" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а вот карточку в минус загонять не рекомендую. если неохота жутких %% по несанкционированному овердрафту платить...

це явно не був овердрафт, оскільки на картці він відключений. я сам незнаю, яким чином це було проведено, але при знятті 1000 і балансі 4.73, залишок видало 4.73, а коли прийшла повернута 1000, то мобайл-банкінг повідомив, що було надходження коштів, баланс все ті ж 4.73

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це явно не був овердрафт, оскільки на картці він відключений.

другого названия еще не придумали. :)

технологию точно не знаю - но это был овердрафт.

просто с ограниченным сроком действия...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...